Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Human Computer Interaction Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Tentamenrooster per vak

vakweekdatumtijdzaalopm
Adaptive interactive systems 45 wo 10-11-2021 15.15-18.15 -  
Advanced cognitive and social psychology 45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 -  
Advanced functional programming 27 do 8-7-2021 11.30-14.30 RUPPERT-042 aanvullende toets
Advanced HCI quantitative research methods 26 di 29-6-2021 8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS BETA  
28 di 13-7-2021 8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS BETA aanvullende toets
Algorithms and networks 27 di 6-7-2021 11.30-14.30 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Algorithms for decision support 45 di 9-11-2021 15.15-18.15 -  
Algoritmiek 27 ma 5-7-2021 15.15-18.15 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Applications of machine learning 27 vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-MEGARON aanvullende toets
Architectuur van digitale ecosystemen 27 vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON aanvullende toets
40 wo 6-10-2021 13.30-16.30 -  
45 wo 10-11-2021 13.30-16.30 -  
Beeldverwerking 45 vr 12-11-2021 15.15-18.15 -  
Business intelligence 26 do 1-7-2021 15.15-18.15 VANUIT HUIS-THUIS!  
28 do 15-7-2021 15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Business process management 27 do 8-7-2021 15.15-17.45 KBG-ATLAS aanvullende toets
Cognitie en emotie 45 wo 10-11-2021 11.30-14.30 -  
Computational argumentation 40 ma 4-10-2021 11.30-14.30 -  
45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 -  
Computational thinking 27 vr 9-7-2021 15.15-18.15 BBG-214 aanvullende toets
Computationele intelligentie 26 do 1-7-2021 8.45-10.45 -  
9.00-11.00 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 do 15-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA aanvullende toets
Computerarchitectuur en netwerken 40 wo 6-10-2021 8.45-10.45 -  
45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 -  
Computer vision 27 do 8-7-2021 8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS BETA aanvullende toets
Data-analyse en retrieval 26 vr 2-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA  
RUPPERT-PAARS  
28 vr 16-7-2021 8.45-10.45 KBG-COSMOS aanvullende toets
Data analytics 45 do 11-11-2021 11.30-14.30 -  
Databases 27 do 8-7-2021 15.15-18.15 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Data intensive systems 26 ma 28-6-2021 11.00-13.00 VANUIT HUIS-THUIS BETA  
28 ma 12-7-2021 11.00-13.00 VANUIT HUIS-THUIS BETA aanvullende toets
Data mining 45 wo 10-11-2021 15.15-18.15 -  
Datamodelleren 45 ma 8-11-2021 15.15-18.15 -  
Data science and society 45 di 9-11-2021 15.15-18.15 -  
Datastructuren 26 vr 2-7-2021 11.15-14.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 wo 14-7-2021 15.15-18.15 EDUC-ALFA aanvullende toets
Datastructuren en algoritmen voor KI 40 vr 8-10-2021 10.30-13.30 -  
45 vr 12-11-2021 10.30-13.30 -  
Data wrangling 45 ma 8-11-2021 15.15-18.15 -  
Discrete wiskunde 27 wo 7-7-2021 11.30-14.30 KBG-PANGEA aanvullende toets
Driedimensionaal modelleren 26 di 29-6-2021 8.45-10.45 EDUC-MEGARON  
RUPPERT-ROOD  
28 di 13-7-2021 8.45-10.45 KBG-PANGEA aanvullende toets
Enterprise architecture 26 di 29-6-2021 11.30-14.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 di 13-7-2021 11.30-13.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Functioneel programmeren 40 di 5-10-2021 11.30-14.30 -  
45 di 9-11-2021 13.30-16.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
Game-ontwerp 27 vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA aanvullende toets
Gameprogrammeren 39 vr 1-10-2021 11.30-14.30 -  
42 vr 22-10-2021 11.30-14.30 -  
45 vr 12-11-2021 11.30-14.30 -  
Graphics 24 di 15-6-2021 11.00-13.00 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
EDUC-GAMMA  
26 di 29-6-2021 11.15-13.15 OLYMPOS-HAL1  
OLYMPOS-HAL2  
OLYMPOS-HAL3  
28 di 13-7-2021 11.30-14.30 KBG-ATLAS aanvullende toets
KBG-COSMOS aanvullende toets
KBG-PANGEA aanvullende toets
Human centered machine learning 26 di 29-6-2021 9.00-11.00 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 di 13-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Imperatief programmeren 39 vr 1-10-2021 11.30-14.30 -  
42 vr 22-10-2021 15.15-18.15 -  
45 vr 12-11-2021 11.30-14.30 -  
Information security 26 do 1-7-2021 19.00-21.00 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
28 do 15-7-2021 19.00-21.00 EDUC-ALFA aanvullende toets
Intelligent agents 45 do 11-11-2021 15.15-18.15 -  
Intelligente systemen 27 di 6-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA aanvullende toets
Interactie-technologie 27 ma 5-7-2021 8.30-10.30 VANUIT HUIS-THUIS! aanvullende toets
Introduction to complex systems 27 vr 9-7-2021 11.30-14.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Introduction to Machine Learning 9 vr 25-6-2021 13.30-16.30 VANUIT HUIS-THUIS GW  
Knowledge-intensive process analysis 26 do 1-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON  
-  
28 do 15-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Logics for safe AI 26 ma 28-6-2021 8.45-13.45 VANUIT HUIS-THUIS!  
28 wo 14-7-2021 8.45-13.45 VANUIT HUIS-THUIS! aanvullende toets
Machine learning for human vision and language 45 wo 10-11-2021 15.15-18.15 -  
Mens, maatschappij en ICT 41 do 14-10-2021 15.15-18.15 -  
45 do 11-11-2021 15.15-18.15 -  
Method engineering 26 do 1-7-2021 8.45-10.15 EDUC-ALFA  
8.45-10.30 EDUC-ALFA  
28 do 15-7-2021 8.45-10.30 KBG-ATLAS aanvullende toets
Methods in AI Research 45 ma 8-11-2021 15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
Mobile interaction 26 ma 28-6-2021 8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS!  
28 wo 14-7-2021 8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS! aanvullende toets
Modelleren en systeemontwikkeling 40 do 7-10-2021 11.30-14.30 -  
45 do 11-11-2021 11.30-14.30 -  
Motion and manipulation 45 wo 10-11-2021 15.15-18.15 -  
Multi-agent learning 26 di 29-6-2021 15.15-17.45 EDUC-GAMMA  
do 1-7-2021 11.30-14.30 EDUC-MEGARON  
28 di 13-7-2021 15.15-17.45 EDUC-GAMMA aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Multi-agent systems 27 di 6-7-2021 11.30-14.30 RUPPERT-PAARS aanvullende toets
11.30-15.00 RUPPERT-PAARS aanvullende toets
Multimedia retrieval 45 di 9-11-2021 13.15-17.15 BBG-209  
do 11-11-2021 9.00-13.00 BBG-209  
Natural language generation 27 wo 7-7-2021 15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Natural language processing 26 wo 30-6-2021 15.15-18.15 VANUIT HUIS-THUIS!  
27 do 8-7-2021 15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Network science 26 ma 28-6-2021 8.45-10.45 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 wo 14-7-2021 8.45-10.45 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Onderzoeksmethoden voor informatica 45 do 11-11-2021 11.30-14.30 -  
Ontwerpen van interactieve systemen 27 do 8-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA aanvullende toets
Optimization and vectorization 26 do 1-7-2021 8.45-10.45 RUPPERT-A  
EDUC-BETA  
RUPPERT-D  
28 do 15-7-2021 8.45-10.45 ONLINE TENTAMEN-ONLINE aanvullende toets
Organisaties en ICT 27 vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA aanvullende toets
Persuasive technologies 27 do 8-7-2021 8.45-10.45 EDUC-MEGARON aanvullende toets
Probabilistic reasoning 45 wo 10-11-2021 15.15-18.15 -  
Procesmodelleren 26 ma 28-6-2021 15.15-18.15 EDUC-BETA  
EDUC-GAMMA  
28 ma 12-7-2021 15.15-18.15 EDUC-ALFA aanvullende toets
Programmeren in Python 27 vr 9-7-2021 15.15-18.15 BBG-214 aanvullende toets
Programming with data 27 vr 9-7-2021 15.15-18.15 BBG-214 aanvullende toets
Program semantics and verification 40 ma 4-10-2021 11.30-14.30 -  
45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 -  
Recht en informatica 26 wo 30-6-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA  
EDUC-BETA  
28 wo 14-7-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA aanvullende toets
Responsible data science 28 ma 12-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Responsible ICT 45 do 11-11-2021 15.15-18.15 -  
Security 40 ma 4-10-2021 11.30-14.30 -  
45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 -  
Social computing 26 ma 28-6-2021 15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE  
28 do 15-7-2021 8.45-11.45 VANUIT HUIS-THUIS BETA aanvullende toets
Software production 45 ma 8-11-2021 15.15-18.15 -  
Software testing en verificatie 26 ma 28-6-2021 15.15-18.15 RUPPERT-002  
RUPPERT-032  
RUPPERT-033  
RUPPERT-038  
RUPPERT-042  
RUPPERT-A  
RUPPERT-B  
28 do 15-7-2021 8.45-11.45 KBG-PANGEA aanvullende toets
Usability engineering en user experience 25 vr 25-6-2021 8.45-10.45 EDUC-GAMMA  
28 vr 16-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON aanvullende toets
Webtechnologie 27 vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-GAMMA aanvullende toets
Wetenschappelijke onderzoeksmethoden 40 di 5-10-2021 11.30-14.30 VANUIT HUIS-THUIS!  
45 di 9-11-2021 11.30-14.30 VANUIT HUIS-THUIS!  
Wiskunde voor AI 4 wo 8-12-2021 13.30-16.30 -  
10 wo 19-1-2022 13.30-16.30 -  

Tentamenrooster per datum

weekdatumtijdzaalvakopmerking
24 di 15-6-2021 11.00-13.00 EDUC-ALFA Graphics  
EDUC-BETA Graphics  
EDUC-GAMMA Graphics  
25 vr 25-6-2021 8.45-10.45 EDUC-GAMMA Usability engineering en user experience  
9 vr 25-6-2021 13.30-16.30 VANUIT HUIS-THUIS GW Introduction to Machine Learning  
26 ma 28-6-2021 8.45-10.45 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Network science  
8.45-13.45 VANUIT HUIS-THUIS! Logics for safe AI  
8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS! Mobile interaction  
11.00-13.00 VANUIT HUIS-THUIS BETA Data intensive systems  
15.15-18.15 RUPPERT-002 Software testing en verificatie  
RUPPERT-032 Software testing en verificatie  
RUPPERT-033 Software testing en verificatie  
RUPPERT-038 Software testing en verificatie  
RUPPERT-042 Software testing en verificatie  
RUPPERT-A Software testing en verificatie  
RUPPERT-B Software testing en verificatie  
EDUC-BETA Procesmodelleren  
EDUC-GAMMA Procesmodelleren  
ONLINE TENTAMEN-ONLINE Social computing  
di 29-6-2021 8.45-10.45 EDUC-MEGARON Driedimensionaal modelleren  
RUPPERT-ROOD Driedimensionaal modelleren  
VANUIT HUIS-THUIS BETA Advanced HCI quantitative research methods  
9.00-11.00 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Human centered machine learning  
11.15-13.15 OLYMPOS-HAL1 Graphics  
OLYMPOS-HAL2 Graphics  
OLYMPOS-HAL3 Graphics  
11.30-14.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Enterprise architecture  
15.15-17.45 EDUC-GAMMA Multi-agent learning  
wo 30-6-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA Recht en informatica  
EDUC-BETA Recht en informatica  
15.15-18.15 VANUIT HUIS-THUIS! Natural language processing  
do 1-7-2021 8.45-10.45 RUPPERT-A Optimization and vectorization  
8.45-10.30 EDUC-ALFA Method engineering  
8.45-10.15 EDUC-ALFA Method engineering  
8.45-10.45 EDUC-BETA Optimization and vectorization  
RUPPERT-D Optimization and vectorization  
EDUC-THEATRON Knowledge-intensive process analysis  
- Computationele intelligentie  
Knowledge-intensive process analysis  
9.00-11.00 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Computationele intelligentie  
11.30-14.30 EDUC-MEGARON Multi-agent learning  
15.15-18.15 VANUIT HUIS-THUIS! Business intelligence  
19.00-21.00 EDUC-ALFA Information security  
EDUC-BETA Information security  
vr 2-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA Data-analyse en retrieval  
RUPPERT-PAARS Data-analyse en retrieval  
11.15-14.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Datastructuren  
27 ma 5-7-2021 8.30-10.30 VANUIT HUIS-THUIS! Interactie-technologie aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-GAMMA Algoritmiek aanvullende toets
di 6-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA Intelligente systemen aanvullende toets
11.30-15.00 RUPPERT-PAARS Multi-agent systems aanvullende toets
11.30-14.30 RUPPERT-PAARS Multi-agent systems aanvullende toets
EDUC-THEATRON Algorithms and networks aanvullende toets
wo 7-7-2021 11.30-14.30 KBG-PANGEA Discrete wiskunde aanvullende toets
15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Natural language generation aanvullende toets
do 8-7-2021 8.45-10.45 EDUC-BETA Ontwerpen van interactieve systemen aanvullende toets
EDUC-MEGARON Persuasive technologies aanvullende toets
VANUIT HUIS-THUIS BETA Computer vision aanvullende toets
11.30-14.30 RUPPERT-042 Advanced functional programming aanvullende toets
15.15-17.45 KBG-ATLAS Business process management aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-GAMMA Databases aanvullende toets
ONLINE TENTAMEN-ONLINE Natural language processing aanvullende toets
vr 9-7-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA Game-ontwerp aanvullende toets
EDUC-BETA Organisaties en ICT aanvullende toets
EDUC-GAMMA Webtechnologie aanvullende toets
EDUC-MEGARON Applications of machine learning aanvullende toets
EDUC-THEATRON Architectuur van digitale ecosystemen aanvullende toets
11.30-14.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Introduction to complex systems aanvullende toets
15.15-18.15 BBG-214 Computational thinking aanvullende toets
Programmeren in Python aanvullende toets
Programming with data aanvullende toets
28 ma 12-7-2021 8.45-10.45 EDUC-THEATRON Responsible data science aanvullende toets
11.00-13.00 VANUIT HUIS-THUIS BETA Data intensive systems aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-ALFA Procesmodelleren aanvullende toets
di 13-7-2021 8.45-10.45 KBG-PANGEA Driedimensionaal modelleren aanvullende toets
EDUC-THEATRON Human centered machine learning aanvullende toets
VANUIT HUIS-THUIS BETA Advanced HCI quantitative research methods aanvullende toets
11.30-14.30 KBG-ATLAS Graphics aanvullende toets
KBG-COSMOS Graphics aanvullende toets
11.30-13.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Enterprise architecture aanvullende toets
11.30-14.30 KBG-PANGEA Graphics aanvullende toets
15.15-17.45 EDUC-GAMMA Multi-agent learning aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-GAMMA Multi-agent learning aanvullende toets
wo 14-7-2021 8.45-10.45 EDUC-ALFA Recht en informatica aanvullende toets
ONLINE TENTAMEN-ONLINE Network science aanvullende toets
8.45-13.45 VANUIT HUIS-THUIS! Logics for safe AI aanvullende toets
8.45-10.45 VANUIT HUIS-THUIS! Mobile interaction aanvullende toets
15.15-18.15 EDUC-ALFA Datastructuren aanvullende toets
do 15-7-2021 8.45-10.30 KBG-ATLAS Method engineering aanvullende toets
8.45-10.45 EDUC-BETA Computationele intelligentie aanvullende toets
ONLINE TENTAMEN-ONLINE Optimization and vectorization aanvullende toets
8.45-11.45 KBG-PANGEA Software testing en verificatie aanvullende toets
8.45-10.45 EDUC-THEATRON Knowledge-intensive process analysis aanvullende toets
8.45-11.45 VANUIT HUIS-THUIS BETA Social computing aanvullende toets
15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Business intelligence aanvullende toets
19.00-21.00 EDUC-ALFA Information security aanvullende toets
vr 16-7-2021 8.45-10.45 KBG-COSMOS Data-analyse en retrieval aanvullende toets
EDUC-THEATRON Usability engineering en user experience aanvullende toets
39 vr 1-10-2021 11.30-14.30 - Gameprogrammeren  
Imperatief programmeren  
40 ma 4-10-2021 11.30-14.30 - Computational argumentation  
Program semantics and verification  
Security  
di 5-10-2021 11.30-14.30 VANUIT HUIS-THUIS! Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
- Functioneel programmeren  
wo 6-10-2021 8.45-10.45 - Computerarchitectuur en netwerken  
13.30-16.30 - Architectuur van digitale ecosystemen  
do 7-10-2021 11.30-14.30 - Modelleren en systeemontwikkeling  
vr 8-10-2021 10.30-13.30 - Datastructuren en algoritmen voor KI  
41 do 14-10-2021 15.15-18.15 - Mens, maatschappij en ICT  
42 vr 22-10-2021 11.30-14.30 - Gameprogrammeren  
15.15-18.15 - Imperatief programmeren  
45 ma 8-11-2021 11.30-14.30 - Advanced cognitive and social psychology  
Computational argumentation  
Computerarchitectuur en netwerken  
Program semantics and verification  
Security  
15.15-18.15 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Methods in AI Research  
- Datamodelleren  
Data wrangling  
Software production  
di 9-11-2021 11.30-14.30 VANUIT HUIS-THUIS! Wetenschappelijke onderzoeksmethoden  
13.15-17.15 BBG-209 Multimedia retrieval  
13.30-16.30 ONLINE TENTAMEN-ONLINE Functioneel programmeren  
15.15-18.15 - Algorithms for decision support  
Data science and society  
wo 10-11-2021 11.30-14.30 - Cognitie en emotie  
13.30-16.30 - Architectuur van digitale ecosystemen  
15.15-18.15 - Adaptive interactive systems  
Data mining  
Machine learning for human vision and language  
Motion and manipulation  
Probabilistic reasoning  
do 11-11-2021 9.00-13.00 BBG-209 Multimedia retrieval  
11.30-14.30 - Data analytics  
Modelleren en systeemontwikkeling  
Onderzoeksmethoden voor informatica  
15.15-18.15 - Intelligent agents  
Mens, maatschappij en ICT  
Responsible ICT  
vr 12-11-2021 10.30-13.30 - Datastructuren en algoritmen voor KI  
11.30-14.30 - Gameprogrammeren  
Imperatief programmeren  
15.15-18.15 - Beeldverwerking  
4 wo 8-12-2021 13.30-16.30 - Wiskunde voor AI  
10 wo 19-1-2022 13.30-16.30 - Wiskunde voor AI  

Toon ook alle oude tentamens