Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 220

Type zaal: college 60

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 43-44 GSTALGD2 WERKGROEP groep 6
WERKGROEP groep 5
GSTVD2SP WERKGROEP groep 1
44 GSTVD2EN WERKGROEP groep 1
46 FA-MA201 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 44 FA-BA102 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
46-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 15
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
13.15-15.00 44 201400068 WERKCOL-2 groep 10
WERKCOL-2 groep 9
46 B-B2MGOT14 HOORCOL groep 3
51 201600335 HOORCOL groep 1
4 201600335 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 47 FA-CPS221 HW COL groep 1
15.15-17.00 46 FA-CPS221 HW COL groep 1
51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
di 9.00-12.45 46 201700103 WERKGROEP groep 6
48 201700103 WERKGROEP groep 6
50-51 201700103 WERKGROEP groep 6
2 201700103 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 49 201600023 WERKGROEP groep 1
3 201600023 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 43 FA-MA104 HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 46-47 201500054 WERKGROEP groep 23
49-50 201500054 WERKGROEP groep 23
2-3 201500054 WERKGROEP groep 23
11.00-12.45 46-51 INFOB3CE: Cognitie en emotie WERKCOL groep 3
2 201600017 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 49 201600017 WERKGROEP groep 3
2 201600017 WERKGROEP groep 3
13.15-17.00 43 201500486 WORKSHOP groep 1
47 USEMRP-BDE WG INTENS groep 1
15.15-17.00 50-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 5
do 9.00-10.45 43 200300103 SPREEKUUR groep 8
11.00-12.45 36 FA-MA202 GROEPS OW groep 3
1-5 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 4
COMP PRACT groep 3
9-10 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
13.15-15.00 43 200501022 VOORB IC groep 4
VOORB IC groep 6
VOORB IC groep 2
13.15-16.00 46-49 201100055 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.00 2 FA-MA104 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 46 SK-MOCHC HW COL groep 1
48 B-B1DIER05 PRESENT groep 9
3 201500036 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 49 200300157 WERKGROEP groep 15
4 FA-BA203 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 49 200300157 WERKGROEP groep 22
13.15-17.00 44 NS-TP428M WERKCOL groep 1
15.15-17.00 49 200300157 WERKGROEP groep 21

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2