Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 218

Capaciteit: 20 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 37-40 200500985 PRACT groep 3
42 200500985 PRACT groep 3
9.00-12.00 48-50 200400067 HW COL groep 1
10.00-12.45 41 201700143 TRAINING-2 groep 1
11.00-12.45 37-40 200500985 PRACT groep 4
42 200500985 PRACT groep 4
13.15-15.00 36 GSTVD2GS WERKGROEP groep 1
37-44 201600815 WERKGROEP groep 5
46 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
48 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
50 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
26 201400080 SPREEKUUR groep 2
15.15-17.00 37-44 201600815 WERKGROEP groep 6
26 201400080 SPREEKUUR groep 5
17.15-20.00 48 GSTMATCH WERKGROEP groep 6
di 9.00-12.45 42-44 201500014 PROJECT groep 2
9.00-18.00 46-51 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
2-4 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
11.00-12.45 39 201500157 TRAINING-1 groep 2
13.15-15.00 37-43 200300179 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 37-43 200300179 WERKGROEP groep 2
wo 9.00-10.45 37-39 201700151 WERKGROEP groep 1
41-42 201700151 WERKGROEP groep 1
46-48 200300063 WERKGROEP groep 1
50-51 200300063 WERKGROEP groep 1
2-3 200300063 WERKGROEP groep 1
9.00-11.30 44 201600016 TRAINING-2 groep 1
11.00-12.45 37-39 201700151 WERKGROEP groep 3
41-42 201700151 WERKGROEP groep 3
46-48 200300063 WERKGROEP groep 2
49 201600017 WERKGROEP groep 1
50-51 200300063 WERKGROEP groep 2
2-3 200300063 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 37-43 201800022 WERKGROEP groep 16
46 201700102 WERKGROEP groep 11
47-50 201700102 WERKGROEP groep 7
3 201700102 WERKGROEP groep 7
15.15-17.00 37-43 201800022 WERKGROEP groep 22
46 201700102 WERKGROEP groep 12
47-50 201700102 WERKGROEP groep 8
3 201700102 WERKGROEP groep 8
do 9.00-10.45 37-43 200300179 WERKGROEP groep 4
46 201500157 WERKGROEP groep 3
48 201500157 WERKGROEP groep 3
9.00-11.30 2 201700814 TRAINING-2 groep 11
3 201700814 TRAINING-2 groep 13
9.00-12.00 51 200400067 PRESENT groep 1
11.00-12.45 36 SK-BORSP PRESENT groep 7
37-43 200300179 WERKGROEP groep 5
46 201700143 WERKGROEP groep 2
48 201700143 WERKGROEP groep 2
49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 46 200800046 WERKGROEP groep 7
48-51 200800046 WERKGROEP groep 7
2-4 200800046 WERKGROEP groep 7
13.15-17.00 42-44 201500014 PROJECT groep 4
15.15-17.00 46 200800046 WERKGROEP groep 8
48-51 200800046 WERKGROEP groep 8
2-4 200800046 WERKGROEP groep 8
17.15-19.00 39 201700150 WERKGROEP groep 6
42-44 201700150 WERKGROEP groep 6
46-49 201700152 WERKCOL groep 6
3 201700152 WERKCOL groep 6
vr 9.00-12.45 47-51 201500036 WERKGROEP groep 3
2-3 201500036 WERKGROEP groep 3
10.00-12.45 46 200400024 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 36 SK-BORSP PRESENT groep 1
43-44 FA-BA214 GROEPS OW groep 3
13.15-16.15 38 201700825 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 47-51 201500036 WERKGROEP groep 4
2-3 201500036 WERKGROEP groep 4

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2