Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 218

Capaciteit: 20 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 37-40 200500985 PRACT groep 3
42 200500985 PRACT groep 3
10.00-12.45 41 201700143 TRAINING-2 groep 1
11.00-12.45 37-40 200500985 PRACT groep 4
42 200500985 PRACT groep 4
13.15-15.00 40-43 201600815 WERKGROEP groep 5
46 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
48 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
50 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
17.15-20.00 48 GSTMATCH WERKGROEP groep 6
di 9.00-12.45 42-44 201500014 PROJECT groep 2
9.00-18.00 46-51 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
2-4 201700830 STAGEBIJEENK groep 1
11.00-12.45 39 201500157 TRAINING-1 groep 2
13.15-17.00 41 GSTMINA2 WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.45 46 200300063 WERKGROEP groep 1
48 200300063 WERKGROEP groep 1
51 200300063 WERKGROEP groep 1
2 200300063 WERKGROEP groep 1
9.00-11.30 44 201600016 TRAINING-2 groep 1
11.00-12.45 42 201500005 WERKGROEP groep 2
46 200300063 WERKGROEP groep 2
48 200300063 WERKGROEP groep 2
49 201600017 WERKGROEP groep 1
51 200300063 WERKGROEP groep 2
2 200300063 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 41 FA-BA303 WERKCOL groep 8
46 201700102 WERKGROEP groep 7
47-50 201700102 WERKGROEP groep 7
3 201700102 WERKGROEP groep 7
15.15-17.00 37-43 201800022 WERKGROEP groep 22
46 201700102 WERKGROEP groep 8
47-50 201700102 WERKGROEP groep 8
3 201700102 WERKGROEP groep 8
do 9.00-11.30 2 201700814 TRAINING-2 groep 11
9.00-12.45 44 B-MEBFFELE HOORCOL groep 1
11.00-12.45 49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 46 200800046 WERKGROEP groep 7
48-51 200800046 WERKGROEP groep 7
2-4 200800046 WERKGROEP groep 7
15.15-17.00 46 200800046 WERKGROEP groep 8
48-51 200800046 WERKGROEP groep 8
2-4 200800046 WERKGROEP groep 8
vr 9.00-10.45 46 FA-BA211 WERKCOL groep 3
9.00-12.45 47-51 201500036 WERKGROEP groep 3
2-3 201500036 WERKGROEP groep 3
9.00-15.00 41 201600203 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 43-44 FA-BA214 GROEPS OW groep 3
46 FA-BA211 WERKCOL groep 6
13.15-17.00 47-51 201500036 WERKGROEP groep 4
2-3 201500036 WERKGROEP groep 4
14.00-17.00 46 WISL561 HOORCOL groep 1

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2