Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal B

Capaciteit: 48 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 39-41 B-B3BILA10 HOORCOL groep 1
42 B-B2PLFY09 WERKCOL groep 2
43-44 B-B3BILA10 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
13.15-15.00 42-43 INFOMCGM4: Colloquium Game and media technology HOORCOL groep 1
46 201400068 WERKCOL-2 groep 32
13.15-16.00 40 201400024 HW COL groep 1
15.15-17.00 44 GSTKO01 WERKCOL groep 1
46-51 SK-BORC13 WERKCOL groep 16
46-50 SK-BORC13 WERKCOL groep 13
46-51 SK-BORC13 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 17
51 SK-BORC13 WERKCOL groep 13
2-4 SK-BORC13 WERKCOL groep 17
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 16
WERKCOL groep 15
17.15-21.00 51 201400013 HW COL groep 1
di 9.00-12.45 5 B-B2CEL09 PRESENT groep 1
11.00-12.45 46-51 WISB251 WERKCOL groep 2
2-4 WISB251 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 37-44 INFOMDSS: Data science and society WERKCOL groep 2
48 FA-BA104 WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 14
3 FA-BA104 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
15.15-17.00 37-44 INFOMAIR: Methods in AI Research WERKCOL groep 3
46-51 INFOARM: Advanced research methods WERKCOL groep 2
2-4 INFOARM: Advanced research methods WERKCOL groep 2
wo 11.00-12.45 37-44 SK-BWS2-13 WERKCOL groep 2
46-47 SK-B1BIOC WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 8
49-51 SK-B1BIOC WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 6
2-3 SK-B1BIOC WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
15.15-17.00 37-39 SK-B2RDEM WERKCOL groep 1
42-44 SK-B2RDEM WERKCOL groep 1
50-51 201700822 GROEP OPDR groep 1
do 9.00-10.45 41 FA-501-14 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 43 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 5
46-51 NS-121B WERKCOL groep 2
2-3 SK-BORC13 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
4 SK-BORC13 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
13.15-16.00 39 201100055 WERKCOL groep 1
40 201300351 WERKGROEP groep 2
41 201100055 WERKCOL groep 1
42 201300351 WERKGROEP groep 2
44-45 201100055 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 46-51 SK-BWS2 WERKCOL groep 2
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 2
2-3 SK-BWS2 WERKCOL groep 2
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 2
vr 9.00-10.45 39 FA-BA214 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 45 FA-BA214 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 47-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 14
13.15-15.00 37-44 INFOMOMA: Motion and manipulation HOORCOL groep 1
15.15-17.00 50-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 8
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 7

Gebouw RUPPERT