Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 1.22

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7 FA-BA112 HOORCOL groep 1
9.00-11.45 16 B-MLMIC HOORCOL groep 1
22 FA-MA420 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 9-11 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 2-4 FA-CPS222 HOORCOL groep 1
FA-CPS223 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 FA-MA201 HOORCOL groep 1
17 FA-MA201 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
12 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
17-20 FA-319-09 HOORCOL groep 1
FA-CPS337 HOORCOL groep 1
22-25 FA-319-09 HOORCOL groep 1
FA-CPS337 HOORCOL groep 1
di 9.00-11.45 16 B-MLMIC HOORCOL groep 1
9.00-17.00 5 FA-CPS222 HOORCOL groep 1
FA-CPS223 HOORCOL groep 1
7 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
10 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
8-9 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
11 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
13 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 2
17-20 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 3
22-23 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 3
25 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 2
13.15-15.00 6 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
8-9 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
11 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 2-4 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
6-8 SK-B2MEME HOORCOL groep 1
10-12 SK-B2MEME HOORCOL groep 1
17-26 BETA-B1KM HW COL groep 1
9.00-11.45 16 B-MLMIC HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 FA-MA201 HOORCOL groep 1
8-13 INFOEA: Evolutionary computing HOORCOL groep 1
17 FA-MA201 HOORCOL groep 1
11.00-19.00 7 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 8 FA-BA112 HOORCOL groep 1
10 FA-BA112 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 2-4 FA-BA103 WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 8
15.15-17.00 6 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 2
10 INFOMBD: Big data PRACT groep 1
17-19 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
22-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
do 9.00-11.45 16 B-MLMIC HOORCOL groep 1
9.00-15.00 6 FA-MA202 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 15 201200037 HW COL groep 1
23 201200037 HW COL groep 1
11.00-12.45 3 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
7 NS-364B WERKCOL groep 1
9-10 NS-364B WERKCOL groep 1
11 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
12-14 NS-364B WERKCOL groep 1
18 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 2
20-22 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 2
24-25 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 2
13.15-14.00 13 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 17-18 FA-319-09 HOORCOL groep 1
FA-CPS337 HOORCOL groep 1
20-26 FA-319-09 HOORCOL groep 1
FA-CPS337 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 1
8-9 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 1
11-14 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 1
vr 9.00-12.45 9 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 FA-MA201 HOORCOL groep 1
17 FA-MA201 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 3 FA-MA104 HOORCOL groep 1
23 FA-MA105 HOORCOL groep 1
14.00-17.00 4 FA-MA104 HOORCOL groep 1
16 B-MLMIC PRESENT groep 1
15.15-17.00 7-8 FA-BA112 HOORCOL groep 1

Gebouw DDW