Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 223

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6-9 SK-B3OMC HOORCOL groep 1
11-13 SK-B3OMC HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-9 SK-B3OMC WERKCOL groep 1
10 SK-BSPAN WERKCOL-1 groep 2
11-13 SK-B3OMC WERKCOL groep 1
17 SK-BREPB WERKCOL groep 1
SK-BREPD WERKCOL groep 1
19 SK-BREPB WERKCOL groep 1
SK-BREPD WERKCOL groep 1
22 INFOMCBI3: Colloquium Business informatics HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2-4 INFOB3PS: Product software WERKCOL groep 3
6-11 B-B3BETH05 HOORCOL groep 1
17-20 SK-MOSS HOORCOL groep 1
22-25 SK-MOSS HOORCOL groep 1
15.15-17.00 4 SK-BORC13 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
6-13 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
15 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
17-20 SK-MOSS WERKCOL groep 1
22-25 SK-MOSS WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 6-7 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
9-12 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
17-26 INFOMGMAG: Games and agents HOORCOL groep 1
10.45-12.30 22 FA-MA420 HW COL groep 1
11.00-12.45 6-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
18-19 B-B3SOEC16 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 11 B-B3BETH05 HOORCOL groep 1
13-15 B-B3BETH05 PRESENT groep 1
13.15-17.00 17-25 NS-371B WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-9 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 2
11-14 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.00 19 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
23 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 2-4 SK-MASPN HOORCOL groep 1
21 INFORI: Recht en informatica WERKCOL groep 2
9.00-12.45 6-14 SK-MSYNA HW COL groep 1
11.00-12.45 2-4 SK-MASPN WERKCOL groep 1
17-25 INFOMMOB: Mobile interaction HOORCOL groep 1
13.15-15.00 17-26 INFOMPSM: Pattern set mining HOORCOL groep 1
13.15-17.00 2-4 FA-BA103 WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 12
6-14 INFOMSPR: Software production HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-25 NS-251B WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 6-12 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
13-15 B-B3BETH05 PRESENT groep 1
17-18 SK-MOSS HOORCOL groep 1
20-25 SK-MOSS HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-3 SK-BORC13 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 7
6-9 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
11 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
12-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 2
17-18 SK-MOSS WERKCOL groep 1
20-25 SK-MOSS WERKCOL groep 1
13.15-15.00 3 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
6 INFOMGP: Game physics HOORCOL groep 1
7-9 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 1
11 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 1
13.15-17.00 15 INFOMGP: Game physics HOORCOL groep 1
17-18 B-B3SOEC16 HOORCOL groep 1
25 FI-MHPSPLS WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-8 FA-200 WERKCOL groep 2
10 FA-200 WERKCOL groep 2
12 FA-200 WERKCOL groep 2
15.15-19.00 2-4 NS-350B WERKCOL groep 1
vr 9.00-11.45 18 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
22 FA-MA420 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 2-4 SK-MOCHC HW COL groep 1
11.00-12.45 7-12 INFOMSPR: Software production HOORCOL groep 1
14 INFOMSPR: Software production HOORCOL groep 1
13.15-15.00 18 INFOMPSM: Pattern set mining HOORCOL groep 1
20-26 INFOMPSM: Pattern set mining HOORCOL groep 1
13.15-17.00 7-12 NS-369B WERKCOL groep 1
14 NS-369B WERKCOL groep 1
15.15-17.00 2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 15
23 SK-MCSB HOORCOL groep 1

Gebouw BBL