Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 219

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2-4 SK-MASPN HOORCOL groep 1
9.00-12.00 23-24 SK-MCSB HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7-13 SK-MSYNA HW COL groep 1
11.00-12.45 2-4 SK-MASPN WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2-4 INFOB3PS: Product software WERKCOL groep 2
6 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
9-10 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
17 SK-BREPB WERKCOL groep 2
SK-BREPD WERKCOL groep 2
18 WISB362 HOORCOL groep 1
19 SK-BREPB WERKCOL groep 2
SK-BREPD WERKCOL groep 2
20 WISB362 HOORCOL groep 1
22-25 WISB362 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 4 SK-BORC13 WERKCOL groep 17
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 9
6-13 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
15 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
17-20 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 1
22-25 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 1
di 9.00-10.45 7-14 INFOB3INSE: Information security WERKCOL groep 2
17-25 WISB311 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 NS-350B WERKCOL groep 1
6-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
17-25 WISB212 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2-4 INFOMSMT: Sound and music technology HOORCOL groep 1
17-25 NS-256B HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-9 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 3
10 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
11-14 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 3
23-24 SK-MCSB HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 6-9 SK-B3OMC HOORCOL groep 1
11-13 SK-B3OMC HOORCOL groep 1
21 INFORI: Recht en informatica WERKCOL groep 1
23 SK-MCSB HOORCOL groep 1
9.00-12.45 2-4 B-B3WBEL09 HOORCOL groep 1
14 B-B3WEAD09 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-9 SK-B3OMC WERKCOL groep 1
11-13 SK-B3OMC WERKCOL groep 1
13.15-15.00 17-25 INFOMCANIM: Computer animation HOORCOL groep 1
13.15-16.00 2-4 GEO4-3919 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-14 NS-265B WERKCOL groep 1
17-25 NS-251B WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 7 B-B3BETH05 HOORCOL groep 1
11 B-B3BETH05 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 17-18 NS-256B WERKCOL groep 1
20-25 NS-256B WERKCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 WISB243 WERKCOL groep 1
6-9 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
11-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
13.15-15.00 6 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 3
9 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 3
11 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 3
17-18 INFOEBU: E-business WERKCOL groep 1
20-25 INFOEBU: E-business WERKCOL groep 1
13.15-17.00 7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 6
15.15-17.00 6 200300488 WERKGROEP groep 7
17-18 INFOMGMAG: Games and agents HOORCOL groep 1
20-26 INFOMGMAG: Games and agents HOORCOL groep 1
vr 9.00-12.00 23 SK-MCSB HOORCOL groep 1
9.00-14.00 8-12 WISM101 WERKCOL groep 4
9.00-17.00 3 B-B3DID14 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 2 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 1
4 FA-BA203 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
4-6 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 1
13.00-14.00 26 FA-MA104 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 18 NS-361B HOORCOL groep 1
20-25 NS-361B HOORCOL groep 1

Gebouw BBL