Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 061

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 5 B-B2IBM HOORCOL groep 1
9.00-12.45 37-44 GEO4-1440 HOORCOL groep 1
4 B-B2IBM HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 3
13.15-15.00 37-43 GEO2-1207 HOORCOL groep 1
45 GEO2-1207 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
51 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
2 201400068 PROJECT groep 13
15.15-18.00 43 B-B1DIERHK HOORCOL groep 1
di 9.00-10.45 37-44 GEO3-4307 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 37-44 GEO3-4307 PRACT groep 1
46 SK-BWSNK2 WERKCOL groep 4
47 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
49 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
50 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
51 201300028 HW COL groep 1
11.00-15.00 48 201500072 WERKGROEP groep 14
15.15-17.00 37-44 INFOB1DM: Datamodelleren WERKCOL groep 1
1-6 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
9-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 4
COMP PRACT groep 3
17.15-19.00 46 B-B3ONSCR HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 46 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
9.00-12.45 37-44 GEO4-1440 HOORCOL groep 1
51 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 2
INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 2
4 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 2
INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 2
11.00-12.45 46 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
13.15-15.00 37-43 GEO4-2608 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 44 GEO4-3510 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46-48 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie PRACT groep 2
49 B-B2IBM HOORCOL groep 1
17.15-19.00 49 B-B3ONSCR HOORCOL groep 1
do 9.00-9.45 44 DI-409-09 GROEPS OW groep 1
9.00-10.45 37-42 GEO2-1207 HOORCOL groep 1
2-3 B-MSBFIMA SEMINAR groep 1
4 B-MSBFIMA SEMINAR groep 1
10.00-10.45 44 DI-409-09 GROEPS OW groep 2
11.00-11.45 44 DI-409-09 GROEPS OW groep 3
11.00-12.45 36 FA-MA202 GROEPS OW groep 1
41-42 WISB221 WERKCOL groep 2
50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
2 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
11.00-17.00 5 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
12.00-12.45 44 DI-409-09 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 37-43 GEO3-4307 HOORCOL groep 1
46 WISB251 HOORCOL groep 1
3-4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
15.15-17.00 37-43 GEO3-4307 PRACT groep 1
47-51 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 3
2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 3
vr 9.00-10.45 50 B-B2IBM HOORCOL groep 1
3 B-B2IBM HOORCOL groep 1
9.00-12.45 5 B-B2IBM HOORCOL groep 1
10.00-13.00 45 B-MENR PRACT groep 1
11.00-12.45 43-44 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 3
48 NS-TP428M HOORCOL groep 1
13.00-16.45 4 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 1
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 1
13.15-16.15 44 WISLEER801 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 44 GEO4-3510 HOORCOL groep 1

Gebouw BBL