Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 313

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7-13 200300165 WERKGROEP groep 5
20 201700020 WERKGROEP groep 1
22 201700020 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 6 GSTALGD1 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 4 201700121 PRESENT groep 3
7-13 200300165 WERKGROEP groep 6
17 GSTMS2 WERKGROEP groep 2
19 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
20 201700020 WERKGROEP groep 3
22 201700020 WERKGROEP groep 3
23 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
25 GSTVD1AE WERKGROEP groep 1
26 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 4 201700121 PRESENT groep 6
6 200600042 WERKGROEP groep 23
7-13 201300033 WERKGROEP groep 1
15 201300033 WERKGROEP groep 1
20 200600042 WERKGROEP groep 5
24 200600042 WERKGROEP groep 5
26 201300034 WERKGROEP groep 1
13.15-17.00 23 FI-MSECRM1 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 6-13 201300033 WERKGROEP groep 5
15 201300033 WERKGROEP groep 5
26 201300034 WERKGROEP groep 5
17.15-19.00 2-4 GEO3-2223 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 2-4 200800046 WERKGROEP groep 7
19 200300836 WERKGROEP groep 3
9.00-12.45 15 200300838 EVALUATIE groep 3
11.00-12.45 7-11 200300087 WERKGROEP groep 5
13 200300087 WERKGROEP groep 5
11.00-15.00 17-24 200300085 WERKCOL groep 6
13.15-15.00 6 200600042 WERKGROEP groep 9
7-11 200300087 WERKGROEP groep 6
12 200600042 WERKGROEP groep 9
13 200300087 WERKGROEP groep 6
26 201300034 WERKGROEP groep 9
15.15-17.00 6-15 201300033 WERKGROEP groep 15
17-20 201600027 PROJECT groep 1
22-25 201600027 PROJECT groep 1
26 201300034 WERKGROEP groep 13
wo 9.00-10.45 20 200600042 WERKGROEP groep 11
21 201500486 TRAINING-1 groep 1
22 201600405 TRAINING groep 1
24 200600042 WERKGROEP groep 11
26 201300034 WERKGROEP groep 16
9.00-17.00 6-14 200900121 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 17-25 200300173 WERKGROEP groep 10
26 201300034 WERKGROEP groep 19
13.15-15.00 15 201200039 WERKGROEP groep 18
20 200300836 PRESENT groep 3
22 201200039 WERKGROEP groep 25
23 201600405 TRAINING groep 1
24 200300836 PRESENT groep 3
15.15-17.00 15 201200039 WERKGROEP groep 5
22 201200039 WERKGROEP groep 10
15.15-19.00 19 201500002 WERKGROEP groep 6
23 201500002 WERKGROEP groep 6
do 9.00-10.45 2-3 201300010 WERKGROEP groep 5
14 201300033 WERKGROEP groep 6
9.00-12.45 4 FI-MHPSPST WERKCOL groep 1
6-11 201400166 PRACT groep 6
21 200300064 WERKCOL groep 5
11.00-12.45 2-3 201300010 WERKGROEP groep 7
20 200600042 WERKGROEP groep 22
24 200600042 WERKGROEP groep 22
13.15-15.00 3 201000398 WERKGROEP groep 5
6-14 200401045 WERKGROEP groep 1
18 201500053 WERKGROEP groep 28
20-21 201500053 WERKGROEP groep 28
24-25 201500053 WERKGROEP groep 28
15.15-17.00 3 201000398 WERKGROEP groep 6
4 FI-MSECSS WERKCOL groep 1
6-14 200401045 WERKGROEP groep 6
17.15-19.00 7-12 201600205 WERKGROEP groep 9
14 201600205 WERKGROEP groep 9
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 7
19.15-21.00 7-12 201600205 WERKGROEP groep 10
14 201600205 WERKGROEP groep 10
vr 9.00-10.45 18 201500487 TRAINING-1 groep 5
22-24 200300176 WERKGROEP groep 9
9.00-12.45 14 200300838 EVALUATIE groep 1
10.00-12.45 4 201100004 PRESENT groep 1
11.00-12.45 7 201500476 WERKGROEP groep 3
8 201600205 WERKGROEP groep 8
9 201700104 WERKGROEP groep 4
10-11 201600205 WERKGROEP groep 8
22-24 200300176 WERKGROEP groep 10
13.15-15.00 18 200300004 WERKCOL groep 1
20 200300004 WERKCOL groep 1
13.15-15.45 24 201600203 TRAINING-2 groep 20
15.15-17.00 9-10 200501023 WERKGROEP groep 20
18 200300053 WERKGROEP groep 8
20 200300053 WERKGROEP groep 8
22-23 200300053 WERKGROEP groep 8

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2