Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 313

Capaciteit: 24 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 44 FA-BA214 GROEPS OW groep 5
46 GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
48-49 GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
2 GSTVAKD1AK WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 41 FA-501-14 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46 201400068 WERKCOL-2 groep 7
47 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
49 201400068 WERKCOL-1 groep 13
51 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
3 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
5 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
13.15-15.00 46-50 201300010 WERKGROEP groep 2
2-3 201300010 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 45 GSTPGO2 WERKCOL groep 1
46-50 201300010 WERKGROEP groep 4
2-3 201300010 WERKGROEP groep 4
17.15-20.00 48 GSTMATCH WERKGROEP groep 3
50 GSTMATCH WERKGROEP groep 7
di 9.00-10.45 37-44 201300178 WERKCOL groep 1
47-49 200300074 WERKGROEP groep 8
51 200300074 WERKGROEP groep 8
2-3 200300074 WERKGROEP groep 8
11.00-12.45 37-44 201300178 WERKCOL groep 2
46-51 200300087 WERKGROEP groep 11
3 200300087 WERKGROEP groep 11
13.15-15.00 46-51 200300087 WERKGROEP groep 12
3 200300087 WERKGROEP groep 12
15.15-17.00 50 201700037 WERKGROEP groep 1
17.15-19.00 40 201700023 HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 37-43 201800171 WERKGROEP groep 7
46-51 200300480 WERKGROEP groep 15
2-3 200300480 WERKGROEP groep 15
11.00-12.45 37-43 201800171 WERKGROEP groep 8
46-51 200300480 WERKGROEP groep 16
2-3 200300480 WERKGROEP groep 16
12.00-14.30 44 201600016 TRAINING-2 groep 2
15.15-17.00 46-51 201700163 WERKGROEP groep 1
2 201700163 WERKGROEP groep 1
do 9.00-10.45 38-39 200500134 WERKGROEP groep 11
41-43 200500134 WERKGROEP groep 11
44 FA-MA102 GROEPS OW groep 6
46-50 201300010 WERKGROEP groep 6
2-3 201300010 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 44 FA-MA102 GROEPS OW groep 5
46-50 201300010 WERKGROEP groep 7
2-3 201300010 WERKGROEP groep 7
13.15-15.00 46-51 201700163 WERKGROEP groep 3
2 201700163 WERKGROEP groep 3
13.15-16.00 45 201800007 PRESENT groep 1
15.15-17.00 46-51 201700163 WERKGROEP groep 5
2 201700163 WERKGROEP groep 5
16.15-19.00 45 201800007 PRESENT groep 2
vr 9.00-10.45 41 201600016 TRAINING-1 groep 1
46 FA-BA211 WERKCOL groep 2
47 200300082 THEMA groep 1
49 200300082 THEMA groep 1
51 200300082 THEMA groep 1
3 200300082 THEMA groep 1
10.00-12.45 4 201100004 PRESENT groep 1
11.00-12.45 41 201600016 TRAINING-1 groep 5
43-44 FA-BA214 GROEPS OW groep 5
46 FA-BA211 WERKCOL groep 5
47-50 201700102 WERKGROEP groep 9
3 201700102 WERKGROEP groep 9
13.15-15.00 41 201600016 TRAINING-1 groep 3
47-50 201700102 WERKGROEP groep 10
3 201700102 WERKGROEP groep 10
13.15-16.00 4 201100004 PRESENT groep 2

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2