Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 311

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7-8 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
10-11 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 6 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
12 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
15 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 47-51 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
2-3 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 4 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 6
23-25 SK-B1BMC WERKCOL groep 6
13.15-15.00 48-50 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 3
13.15-17.00 6 200500044 WERKGROEP groep 3
7-10 200900336 WERKGROEP groep 2
12-13 200900336 WERKGROEP groep 2
15 200900336 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-4 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 2-4 GEO3-2223 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 46-50 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
2 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
4 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
7-12 GEO3-4308 HOORCOL groep 1
14 GEO3-4308 HOORCOL groep 1
18 201700107 WERKGROEP groep 4
20 201700107 WERKGROEP groep 4
24-25 201700107 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
11.00-14.00 18-19 201700027 TUTORIAL groep 3
21 201700027 TUTORIAL groep 3
13.15-15.00 2 201400068 PROJECT groep 23
3 FA-BA104 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
7-13 201000129 WERKCOL groep 1
14.00-17.00 18-19 201700027 TUTORIAL groep 4
21 201700027 TUTORIAL groep 4
15.15-17.00 2 201400068 PROJECT groep 24
wo 9.00-9.45 12 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 51 201500054 WERKGROEP groep 19
2 201500054 WERKGROEP groep 19
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
9-10 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
9.00-12.00 50 201600024 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 8 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
11 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
15 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 1 GEO4-3111 RESP COL groep 1
10.00-12.45 26 GEO3-3503 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 51 201500054 WERKGROEP groep 26
2-3 201500054 WERKGROEP groep 26
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
9-10 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
17-18 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
12.00-15.00 50 201600024 WERKGROEP groep 8
12.30-15.00 23 201500486 TRAINING-2 groep 3
13.15-15.00 2 GEO2-3031 WERKCOL groep 1
20-21 B-B2NEUR10 WERKCOL groep 2
22 200300176 WERKGROEP groep 5
13.15-17.00 1 GEO4-3111 RESP COL groep 1
15.15-17.00 50 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
2 GEO2-3031 WERKCOL groep 1
4 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
20-21 B-B2NEUR10 WERKCOL groep 3
23 201600405 TRAINING groep 7
15.15-19.00 12 GEO4-1410 PRACT groep 1
15 201500002 WERKGROEP groep 4
do 9.00-10.45 50 GEO4-3908 HOORCOL groep 1
2-3 GEO3-3311 WERKCOL groep 1
6 201700105 WERKGROEP groep 9
10.00-11.45 14 FA-BA105 WERKCOL groep 8
11.00-12.45 46-51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
6 201700105 WERKGROEP groep 10
13.15-15.00 46-51 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
2 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
12 200501023 WERKGROEP groep 3
WERKGROEP groep 4
13.15-17.00 3 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
6 201400048 WERKGROEP groep 7
25 201300034 PRESENT groep 11
15.15-17.00 50 200300062 WERKGROEP groep 2
51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 9
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 4
10-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 4
18 201500053 WERKCOL groep 16
21 201400068 PROJECT groep 15
26 201500053 WERKCOL groep 16
9.00-17.00 2 GEO4-4408 PRESENT groep 1
11.00-12.45 7-8 GEO4-1410 HOORCOL groep 1
10-12 GEO4-1410 HOORCOL groep 1
14 GEO4-1410 HOORCOL groep 1
18 201500053 WERKCOL groep 15
21 201400068 PROJECT groep 16
26 201500053 WERKCOL groep 15
11.00-15.00 20 200300836 COMP PRACT groep 4
22 200300836 COMP PRACT groep 4
24-25 200300836 COMP PRACT groep 4
13.15-17.00 7-8 GEO4-1410 PRACT groep 1
10-12 GEO4-1410 PRACT groep 1
14 GEO4-1410 PRACT groep 1

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2