Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 220

Type zaal: college 60

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
3 GEO4-6001 WERKCOL groep 1
4 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
6-11 GEO4-2303 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 24 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
26 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
27 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 10
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 2
23 SK-B1BMC WERKCOL groep 2
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 2
13.15-15.00 51 201600335 HOORCOL groep 1
2 GEO3-1329 HOORCOL groep 1
4 201600335 HOORCOL groep 1
7-9 INFOB3PET: Persuasive technologies WERKCOL groep 2
11-13 INFOB3PET: Persuasive technologies WERKCOL groep 2
15 INFOB3PET: Persuasive technologies WERKCOL groep 2
17 GEO3-2228 HOORCOL groep 1
22 GEO3-2228 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 3 GEO4-2270 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
6-9 201700016 WERKGROEP groep 1
12-13 201700016 WERKGROEP groep 1
di 9.00-10.45 13 GEO2-1206 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 50-51 201700103 WERKGROEP groep 6
2 201700103 WERKGROEP groep 6
6-12 GEO2-1206 WERKCOL groep 1
14 GEO2-1206 WERKCOL groep 1
17-21 GEO4-1437 HOORCOL groep 1
23 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
25 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 3 201600023 WERKGROEP groep 1
13.15-17.00 17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 6
15.15-17.00 12 201100024 WERKGROEP groep 4
wo 9.00-10.45 49-50 201500054 WERKGROEP groep 23
51 GEO4-6001 HOORCOL groep 1
2-3 201500054 WERKGROEP groep 23
6 GEO4-2303 HOORCOL groep 1
11 GEO4-2303 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 INFOB3CE: Cognitie en emotie WERKCOL groep 3
2 201600017 WERKGROEP groep 1
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 4
9-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 4
17-20 GEO2-2131 HOORCOL groep 1
24-25 GEO2-2131 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2 201600017 WERKGROEP groep 2
17 GEO3-4308 HOORCOL groep 1
20-22 GEO3-4308 HOORCOL groep 1
24-25 GEO3-4308 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 15 201600048 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 50-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
4 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 6-7 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 3
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
9-13 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 3
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
15 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 3
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
9.00-12.45 51 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
23-25 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 1-5 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
6-14 INFOMGP: Game physics HOORCOL groep 1
9-10 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
17-18 GEO2-2131 HOORCOL groep 1
20-22 GEO2-2131 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 14 GEO2-1206 HOORCOL groep 1
23 WISB212 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 51 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
3 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
7-9 GEO2-1206 WERKCOL groep 1
11-12 GEO2-1206 WERKCOL groep 1
13 GEO2-1206 HOORCOL groep 1
vr 9.00-10.00 2 FA-MA104 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
10-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
9.00-12.45 3 201500036 WERKGROEP groep 3
14 GEO4-2303 HOORCOL groep 1
23-25 GEO4-4423 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 26 201600201 SYMPOSIUM groep 8
11.00-12.45 51 GEO4-1418 HOORCOL groep 1
4 FA-BA203 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
10-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
11.00-15.00 21 200300836 COMP PRACT groep 4
13.15-17.00 3 201500036 WERKGROEP groep 4
15.15-17.00 15 201500477 THEMA groep 1

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2