Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 218

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 20 201700020 WERKGROEP groep 4
22 201700020 WERKGROEP groep 4
11.00-12.45 17 GSTMS2 WERKGROEP groep 6
20 201700020 WERKGROEP groep 6
22 201700020 WERKGROEP groep 6
24-25 GSTMS1 WERKGROEP groep 7
13.15-15.00 17-18 201300034 WERKGROEP groep 4
20 201300034 WERKGROEP groep 4
22-25 201300034 WERKGROEP groep 4
26 201400080 SPREEKUUR groep 2
13.15-17.00 6-13 201100032 WERKGROEP groep 1
15 201100032 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 17-18 201300034 WERKGROEP groep 8
20 201300034 WERKGROEP groep 8
22-25 201300034 WERKGROEP groep 8
26 201400080 SPREEKUUR groep 5
di 9.00-10.45 6-10 201000084 SEMINAR groep 1
22-24 200300176 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 22-24 200300176 WERKGROEP groep 4
11.00-15.00 9 200600382 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 6 201300033 WERKGROEP groep 2
11 201700140 WERKGROEP groep 7
14 201300033 WERKGROEP groep 1
17-18 201300034 WERKGROEP groep 12
20-25 201300034 WERKGROEP groep 12
15.15-17.00 6-15 201300033 WERKGROEP groep 14
17-18 201300034 WERKGROEP groep 15
20-25 201300034 WERKGROEP groep 15
17.15-19.00 7-8 201200988 PRACT groep 2
10-11 201200988 PRACT groep 2
13 201200988 PRACT groep 2
wo 9.00-10.45 9-11 201300032 WERKGROEP groep 1
9.00-11.30 4 201700814 TRAINING-2 groep 14
9.00-12.00 7 201000091 SEMINAR groep 1
9.00-12.45 13 201300032 WERKCOL groep 4
9.00-15.00 19-24 200700062 WERKGROEP groep 6
9.30-12.45 12 201400026 HW COL groep 1
11.00-12.45 9-11 201300032 WERKGROEP groep 4
13.15-15.00 12-14 201700104 WERKGROEP groep 2
13.30-16.00 4 201700814 TRAINING-2 groep 17
15.15-17.00 12-14 201700104 WERKGROEP groep 8
18-19 201000042 WERKGROEP groep 9
22-24 200300176 WERKGROEP groep 6
do 9.00-10.45 3 201700037 WERKGROEP groep 1
20 201400049 WERKGROEP groep 1
21 201400049 WERKGROEP groep 3
9.00-11.45 6-9 201400012 WERKCOL groep 4
11-14 201400012 WERKCOL groep 4
11.00-12.45 46 FA-MA202 GROEPS OW groep 1
21 201400049 WERKGROEP groep 4
12.00-15.00 17-18 FA-BA106 GROEPS OW groep 7
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 7
13.15-15.00 2-4 200800046 WERKGROEP groep 2
6-14 200401045 WERKGROEP groep 5
15.15-17.00 2-4 200800046 WERKGROEP groep 1
6-14 200401045 WERKGROEP groep 10
22-24 200300176 WERKGROEP groep 2
17.15-22.00 20 GSTMATCH WERKGROEP groep 2
vr 9.00-10.45 3 200300157 WERKGROEP groep 6
10-11 201500476 WERKGROEP groep 3
9.00-15.00 18 200700062 WERKGROEP groep 12
20-24 200700062 WERKGROEP groep 12
11.00-12.45 3 200300157 WERKGROEP groep 5
7 200300065 WERKGROEP groep 2
8 201500476 WERKGROEP groep 3
9 200300065 WERKGROEP groep 2
12 201500476 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 3 200300157 WERKGROEP groep 30
7 201500477 WERKGROEP groep 8
12 201500477 WERKGROEP groep 8
15 201500477 WERKGROEP groep 8
13.15-17.00 11 201500477 PRESENT groep 3

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2