Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 209

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 3 GSTALGD2 WERKGROEP groep 1
5 GSTALGD2 WERKGROEP groep 1
6-12 GEO4-4406 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 17-20 GEO4-6002 HOORCOL groep 1
22-26 GEO4-6002 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 51 GSTVD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVD2FR WERKGROEP groep 1
2 GSTVD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVD2FR WERKGROEP groep 1
3 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
5 GSTMS2 WERKGROEP groep 5
7 GSTALGD1 WERKGROEP groep 1
10 GSTALGD1 WERKGROEP groep 1
12 GSTALGD1 WERKGROEP groep 1
16 GSTALGD1 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 51 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
2 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
4 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 3 GEO3-2220 HOORCOL groep 1
6-13 GEO4-4420 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 FA-BA10017 GROEPS OW groep 7
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
di 9.00-10.45 18-20 201700107 WERKGROEP groep 1
23-25 201700107 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 51 GEO2-2215 HOORCOL groep 1
2-4 GEO4-3910 WERKCOL groep 1
6-14 GEO4-1422 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2 201400068 PROJECT groep 25
3 FA-BA104 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 9
6-14 201700105 WERKGROEP groep 7
17-20 201600021 SEMINAR groep 1
22-25 201600021 SEMINAR groep 1
13.15-17.00 21 200600028 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 7
2 201400068 PROJECT groep 26
6-15 FI-MSECDES WERKCOL groep 1
17-20 201600021 SEMINAR groep 2
22-25 201600021 SEMINAR groep 2
wo 9.00-10.45 51 201500054 WERKGROEP groep 25
2-3 201500054 WERKGROEP groep 25
6-7 GEO4-4406 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 17-26 GEO4-6002 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 51 201500054 WERKGROEP groep 24
2-3 201500054 WERKGROEP groep 24
13.15-15.00 47-51 GEO4-4408 HOORCOL groep 1
6-14 GEO4-1421 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-8 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
10-11 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
13-15 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
15.15-19.00 51 201600025 WERKGROEP groep 11
2 201600025 WERKGROEP groep 11
4 201600025 WERKGROEP groep 11
do 9.00-10.45 48-51 B-B2META09 WERKCOL groep 2
2-3 B-B2META09 WERKCOL groep 2
17-18 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
20-22 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
23 201400045 WERKCOL groep 8
10.00-12.45 6 GEO4-4420 HOORCOL groep 1
8-9 GEO4-4420 HOORCOL groep 1
11-12 GEO4-4420 HOORCOL groep 1
14 GEO4-4420 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 51 201700037 WERKGROEP groep 3
2-3 201700037 WERKGROEP groep 3
4 SK-BORC13 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 7
17-18 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
20-22 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
23 201400045 WERKGROEP groep 8
13.15-14.00 3-4 FA-BA204 GROEPS OW groep 6
13.15-15.00 17-18 GEO4-6003 HOORCOL groep 1
20-26 GEO4-6003 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6 200600022 WERKCOL groep 1
7-8 201400166 PRACT groep 12
9 201400048 WERKGROEP groep 7
10-11 201400166 PRACT groep 12
12 200600022 WERKCOL groep 1
13 GEO4-1422 PRACT groep 1
25 201300034 PRESENT groep 14
15.15-17.00 3 201000398 WERKGROEP groep 14
vr 9.00-12.45 50-51 B-B3MPRO16 WERKCOL groep 1
2-4 B-B3MPRO16 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 7-12 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
14 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 18 201500053 WERKCOL groep 28
23 201500053 WERKCOL groep 28
26 201500053 WERKCOL groep 28
13.15-16.00 51 FA-MA104 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
15.15-17.00 18 201500053 WERKCOL groep 27
23 201500053 WERKCOL groep 27
26 201500053 WERKCOL groep 27

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2