Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 201

Type zaal:

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
3 GEO4-3906 HOORCOL groep 1
4 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
10.00-10.45 17 GEO3-2137 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 51 201700165 WERKGROEP groep 1
2 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
3 201700121 PROJECT groep 3
4 GEO2-3204 WERKCOL groep 1
18-20 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
22 GEO3-2137 HOORCOL groep 1
23-25 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2-3 GEO4-1411 HOORCOL groep 1
6-11 GEO4-1452 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 12 200500044 WERKGROEP groep 3
13.30-16.30 20 201700011 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 3 GEO1-2204 WERKCOL groep 1
6-11 NS-266B WERKCOL groep 2
13 NS-266B WERKCOL groep 2
di 9.00-10.45 8-14 GEO3-3042 WERKCOL groep 1
17-23 GEO3-3025 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 47-51 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
2-3 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 4 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
7 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
8-14 GEO3-3042 WERKCOL groep 1
21 200900339 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 50 201300019 PRACT groep 5
PRACT groep 6
17 200300156 WERKGROEP groep 17
19 201400068 WERKCOL-4 groep 25
21 200900339 WERKGROEP groep 2
23 200300156 WERKGROEP groep 17
24 200300156 WERKGROEP groep 17
13.15-16.00 6 201000091 SEMINAR groep 1
13.15-17.00 51 201400046 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 19 201400068 WERKCOL-4 groep 26
wo 9.00-10.45 49-50 201500054 WERKGROEP groep 29
2-3 201500054 WERKGROEP groep 29
6-7 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
10 GEO4-1438 HOORCOL groep 1
12 201400068 PROJECT groep 8
9.00-12.45 51 GEO3-2133 HOORCOL groep 1
15 GEO2-4211 PRACT groep 1
11.00-12.45 50 201500054 WERKGROEP groep 30
2 201400070 WERKCOL groep 9
12 201400068 PROJECT groep 7
17-18 B-B1ECO13 WERKCOL groep 3
13.15-15.00 6-15 GEO4-1410 HOORCOL groep 1
21 GEO2-3402 HOORCOL groep 1
22 200300176 WERKGROEP groep 7
13.15-17.00 19-20 GEO2-3402 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-8 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
10-11 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
12 201400068 PROJECT groep 18
13-15 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
15.15-19.00 2 201600025 WERKGROEP groep 10
4 201600025 WERKGROEP groep 10
17.15-19.00 12 201400068 PROJECT groep 17
do 9.00-10.45 46-50 GEO4-1411 HOORCOL groep 1
51 200300858 WERKGROEP groep 3
2-3 GEO4-1411 HOORCOL groep 1
6-11 GEO4-1452 HOORCOL groep 1
17-18 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
20-22 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
23 201400045 WERKCOL groep 9
11.00-12.45 50 GEO4-3908 HOORCOL groep 1
51 200300858 WERKGROEP groep 4
2-3 GEO3-3311 WERKCOL groep 1
6 NS-364B WERKCOL groep 1
7-13 GEO3-3056 WERKCOL groep 1
GEO3-3057 WERKCOL groep 1
14 201000129 WERKGROEP groep 1
17-18 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
20-22 GEO1-3012 WERKCOL groep 1
23 201400045 WERKGROEP groep 9
13.15-15.00 51 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
2 GEO4-3909 HOORCOL groep 1
3 201000398 WERKGROEP groep 13
17 GEO3-3025 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 50 GEO4-3909 HOORCOL groep 1
4 GEO4-3909 HOORCOL groep 1
25 201300034 PRESENT groep 15
14.00-16.30 12 201600031 HW COL groep 1
15.15-17.00 51 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
vr 9.00-15.00 15 GEO4-1421 PRESENT groep 1
11.00-12.45 3 201600335 WERKGROEP groep 2
7-12 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
14 GEO2-1301 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 3 201500009 WERKCOL groep 1
20-21 GEO2-3402 HOORCOL groep 1

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2