Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 108

Capaciteit: 24 personen
Type zaal: computerleerzaal

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 37-40 201100003 PRACT groep 1
11.00-12.45 41 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 9
13.15-15.00 38-40 200300125 COMP PRACT groep 1
42-44 200300125 COMP PRACT groep 1
49-50 B-B2MGOT14 COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 48 B-B2MGOT14 COMP PRACT groep 2
di 9.00-10.45 42 200500134 PRACT groep 17
PRACT groep 21
11.00-12.45 40 201800002 PRACT groep 1
42 200500134 PRACT groep 14
PRACT groep 12
11.00-17.00 46-47 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 36 B-B1MB05 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 36 B-B1MB05 COMP PRACT groep 8
COMP PRACT groep 7
wo 11.00-12.45 38 201500052 VOORB WG groep 1
42 201500052 VOORB WG groep 1
44 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 3
46-51 201800138 COMP PRACT groep 1
201800139 COMP PRACT groep 1
2-3 201800138 COMP PRACT groep 1
201800139 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 44 201300014 SPREEKUUR groep 1
46 201000398 PRACT groep 7
48-49 201000398 PRACT groep 7
51 201000398 PRACT groep 7
2 201000398 PRACT groep 7
15.15-17.00 46 201000398 PRACT groep 8
48-49 201000398 PRACT groep 8
51 201000398 PRACT groep 8
2 201000398 PRACT groep 8
17.15-19.00 36 B-B3ONSCR COMP PRACT groep 1
40 INFOMDM: Data mining PRACT groep 3
46 B-B3ONSCR COMP PRACT groep 1
do 9.00-10.45 3 200400462 WERKCOL groep 1
10.00-12.45 38-39 200300125 COMP PRACT groep 1
41-44 200300125 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 37 FA-BA10117 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 10
48-49 B-B3MPMI18 COMP PRACT groep 1
50 200600988 PRACT-1 groep 4
PRACT-1 groep 2
3 200400462 WERKCOL groep 2
13.15-14.00 46 200300157 PRACT groep 7
13.15-14.15 41 200300009 INSTR COL groep 2
201800032 INSTR COL groep 2
13.15-15.00 39 B-B1MB05 COMP PRACT groep 7
COMP PRACT groep 8
44 B-B1MB05 COMP PRACT groep 7
COMP PRACT groep 8
50 200900167 EVALUATIE groep 1
14.15-16.00 41 200300009 COACHGROEP groep 2
201800032 COACHGROEP groep 2
15.15-16.00 46 200300157 PRACT groep 8
15.15-17.00 39 B-B1MB05 COMP PRACT groep 9
COMP PRACT groep 10
44 B-B1MB05 COMP PRACT groep 9
COMP PRACT groep 10
16.15-17.00 41 200300009 INSTR COL groep 2
201800032 INSTR COL groep 2
17.15-18.00 46 200300157 PRACT groep 31
vr 9.00-11.45 42 FA-301 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 37 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 36 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 4
38 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 9
41 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 9
COMP PRACT groep 3
44 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 9
47-51 201600038 COMP PRACT groep 1
2-4 201600038 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 39-40 201600006 PRACT groep 1
47-51 201600038 COMP PRACT groep 2
2-4 201600038 COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 37 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 7

Gebouw Unnikgebouw

Heidelberglaan 2