Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 106

dagtijdweekvakopmerking
ma 11.00-12.45 7-8 B-B1BIOT09 COMP PRACT groep 2
10 SK-BSPAN COMP PRACT groep 1
12 SK-BSPAN COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 18 201100018 COMP PRACT groep 1
19 201600305 PRACT groep 2
20 201100018 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 25 B-B3SOEC16 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 10 200400047 WG EXTENS groep 1
18 201100018 COMP PRACT groep 2
19 201600305 PRACT groep 1
20 201100018 COMP PRACT groep 2
24 201600305 PRACT groep 1
di 9.00-10.45 19 201700027 PRACT groep 1
9.00-12.45 20 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 2
11.00-12.45 7 INFODB: Databases WERKCOL groep 3
21 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 1-6 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 2
9-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 2
17.15-19.00 12 201300032 COMP PRACT groep 4
wo 9.00-10.45 10 200800167 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 11 201300032 COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 51 201000398 PRACT groep 3
2 201000398 PRACT groep 3
15 201700076 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 51 201000398 PRACT groep 4
2 201000398 PRACT groep 4
13 200400460 WERKGROEP groep 1
17.15-19.00 2 GEO4-1418 COMP PRACT groep 1
13 200400460 WERKGROEP groep 7
do 9.00-10.45 50 200600988 PRACT-1 groep 3
9.00-12.45 3 B-B3MSCI05 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 50 200600988 PRACT-1 groep 4
6 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 3
11 200400047 WG EXTENS groep 1
18 201700003 PRACT groep 1
20 201700003 PRACT groep 1
22 201700003 PRACT groep 1
23 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 51 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
3 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
23 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 20-21 B-B1EXST13 COMP PRACT groep 7
15.15-17.00 46-51 WISB251 COMP PRACT groep 1
2-4 WISB251 COMP PRACT groep 1
vr 11.00-12.45 6 B-B3TOX10 COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 50 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
6 SK-BSPAN WERKCOL groep 7
12 200300065 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 3 200300022 COMP PRACT groep 1

Gebouw UNNIK