Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 101

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.30-10.45 41 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 3
11.00-12.45 37-44 GEO4-1401 COMP PRACT groep 1
46-51 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 42 GEO3-1320 COMP PRACT groep 1
44 GEO3-1320 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 50 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
2 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
di 11.00-12.45 37-44 GEO4-1405 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 46-51 201700028 COMP PRACT groep 1
2-4 201700028 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 47 B-B3MSCI05 COMP PRACT groep 1
49-51 201700028 COMP PRACT groep 3
2-4 201700028 COMP PRACT groep 3
wo 9.00-10.45 42 201500052 VOORB WG groep 1
46-49 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
51 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 4 GEO1-2208 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 37-44 GEO4-1401 COMP PRACT groep 1
47-49 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
51 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
3 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 46 201600017 PRACT groep 4
48-49 201000398 PRACT groep 7
51 201000398 PRACT groep 7
2 201000398 PRACT groep 7
2-9 KI2V12009: Datastructuren voor KI WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
3-4 201600017 PRACT groep 4
15.15-17.00 40 GEO4-3902 WERKCOL groep 1
46 201000398 PRACT groep 2
48-49 201000398 PRACT groep 2
51 201000398 PRACT groep 2
2 201000398 PRACT groep 2
do 9.00-10.45 39 B-B2OBI07 COMP PRACT groep 3
46-49 201300010 PRACT groep 3
50 200600988 PRACT-1 groep 3
2-3 201300010 PRACT groep 3
9.00-12.45 40 GEO2-4212 WERKCOL groep 1
43 GEO2-4212 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 41-42 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 2
44 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 2
47 B-B3MSCI05 COMP PRACT groep 1
50 200600988 PRACT-1 groep 2
2 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
13.15-15.00 47-49 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
51 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
2 200400462 WERKCOL groep 1
3 GEO2-3054 COMP PRACT groep 1
15.15-16.00 46 200300157 PRACT groep 3
15.15-17.00 37-44 GEO4-1405 COMP PRACT groep 1
2 200400462 WERKCOL groep 2
16.00-16.45 46 200300157 PRACT groep 21
17.15-18.00 46 200300157 PRACT groep 8
18.00-18.45 46 200300157 PRACT groep 26
vr 9.00-12.45 40-42 B-B3GENB09 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 44 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 10
13.15-17.00 40 GEO2-2113 WERKCOL groep 1
42-43 GEO2-2113 WERKCOL groep 1
47 GEO4-1418 COMP PRACT groep 1
48-49 GEO4-2602 WERKCOL groep 1
51 GEO4-1418 COMP PRACT groep 1

Gebouw UNNIK