Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal B

Capaciteit: 48 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 22-24 FA-BA211 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 2
9.00-12.45 4 GEO4-4435 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 50-51 SK-B1BIOC WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 8
2-3 SK-B1BIOC WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
17-20 INFOMNWSC: Network science HOORCOL groep 1
22-27 INFOMNWSC: Network science HOORCOL groep 1
13.15-15.00 51 GEO4-1411 HOORCOL groep 1
3 B-B2MGOT14 HOORCOL groep 3
18-20 INFOB3KSY: Kennissystemen PRACT groep 1
22-25 INFOB3KSY: Kennissystemen PRACT groep 1
13.15-17.00 2 GEO1-2413 WERKCOL groep 1
4 GEO1-2413 WERKCOL groep 1
11 FA-BA10017 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 3 GEO1-2204 WERKCOL groep 1
6-9 SK-BSPAN WERKCOL groep 1
12 201400026 HW COL groep 1
di 9.00-12.45 23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 4
9.00-17.00 25 B-B2NADU11 WERKCOL groep 2
10.00-12.45 50-51 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
2-3 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 4 GEO2-3054 WERKCOL groep 1
6 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
7-14 INFOMAS: Multi-agent systems HOORCOL groep 1
18-19 INFOMBIN: Business intelligence PRACT groep 1
13.15-15.00 3 201500054 WERKGROEP groep 18
13.15-17.00 51 201100082 SEMINAR groep 1
17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 3
15.15-17.00 3 201500054 WERKGROEP groep 17
12 200900169 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 2 GEO4-6001 HOORCOL groep 1
12 201400068 PROJECT groep 2
9.00-12.00 3 201600024 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 10 201100025 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 2 201400068 WERKCOL-2 groep 3
WERKCOL-2 groep 4
12 201400068 PROJECT groep 1
17-18 200300173 VOORB IC groep 6
VOORB IC groep 8
20-22 200300173 VOORB IC groep 6
VOORB IC groep 8
23-24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
12.00-15.00 3 201600024 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 17-18 200300173 VOORB IC groep 5
VOORB IC groep 7
20-22 200300173 VOORB IC groep 7
VOORB IC groep 5
13.15-17.00 5 B-MSBFUFO HW COL groep 2
14 201100013 PRESENT groep 2
15.15-17.00 4 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 10
15.15-19.00 6 201500002 WERKGROEP groep 10
10 201500002 WERKGROEP groep 10
15 201500002 WERKGROEP groep 10
19 201500002 WERKGROEP groep 10
23 201500002 WERKGROEP groep 10
do 9.00-10.45 51 GEO4-1411 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 2-4 GEO1-2413 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 51 200300858 WERKGROEP groep 2
17-18 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 1
20 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 1
22-25 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 1
12.00-19.00 15 201400068 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 2
17-18 201000109 WERKGROEP groep 2
20-24 201000109 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 51 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
2-3 GEO1-1121 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 10-12 FA-BA201 GROEPS OW groep 5
9.00-12.45 4 201500015 PRESENT groep 1
14 201100013 PRESENT groep 2
9.00-17.00 26 201600201 SYMPOSIUM groep 3
10.00-12.45 7 FA-BA201 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
11.00-12.45 47-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 12
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
10-12 FA-BA201 GROEPS OW groep 6
18 200300173 INSTR COL groep 1
20-22 200300173 INSTR COL groep 1
13.15-15.00 51 201700163 WERKGROEP groep 5
7 200501023 WERKGROEP groep 31
9-10 200501023 WERKGROEP groep 31

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21