Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal B

Capaciteit: 48 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 13-14 201800028 PRACT groep 1
9.00-12.00 25 B-B3FOFO16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 13-14 201800028 PRACT groep 2
13.15-15.00 18 FA-BA380 WERKCOL groep 4
21 FA-BA380 WERKCOL groep 4
13.15-17.00 23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 5
26 201700107 SYMPOSIUM groep 1
15.15-17.00 12 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 3
13 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
di 9.00-10.45 11-14 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 1
17 200900339 HOORCOL groep 1
19 200900339 HOORCOL groep 1
21-24 200900339 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 7-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 6
12.00-15.00 18 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
13.15-15.00 15 GSTVAKD2DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2SP WERKGROEP groep 1
16.15-17.00 12 FA-MA202 HOORCOL groep 1
wo 9.00-11.45 19 201000116 WERKGROEP groep 1
22 201000116 WERKGROEP groep 7
11.00-12.45 18 201800173 PRACT groep 2
20-21 201800173 PRACT groep 2
23-24 201800173 PRACT groep 2
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
12.15-15.00 19 201000116 WERKGROEP groep 2
22 201000116 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 18 201800173 PRACT groep 5
20-21 201800173 PRACT groep 5
23-24 201800173 PRACT groep 5
13.15-17.00 14 201100013 PRESENT groep 3
15.15-17.00 15 201500002 WERKGROEP groep 9
19 201500002 WERKGROEP groep 9
23 201500002 WERKGROEP groep 9
do 11.00-12.45 11-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 6
23 200400061 INZAGE groep 1
13.15-15.00 7-14 INFOB3IS: Intelligente systemen PRACT groep 2
25 200600207 PRESENT groep 1
vr 9.00-11.45 18 201000116 WERKGROEP groep 13
19 201000116 WERKGROEP groep 7
21 201000116 WERKGROEP groep 7
9.00-12.45 14 201100013 PRESENT groep 4
11.00-12.45 23 SK-B1BMC WERKCOL groep 5
24 200900339 RESP COL groep 1
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 5
11.00-15.15 12 201800055 INZAGE groep 1
15 201800055 INZAGE groep 1
12.15-15.00 18 201000116 WERKGROEP groep 14
19 201000116 WERKGROEP groep 8
21 201000116 WERKGROEP groep 8
13.15-15.00 17 201800173 PRACT groep 2
20 201400064 WERKGROEP groep 1
13.15-17.00 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
15.15-17.00 8-14 INFOB2IAS: Inleiding adaptieve systemen PRACT groep 2
17 201800173 PRACT groep 5
18 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 2

Gebouw RUPPERT