Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 119

Capaciteit: 42 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 42 200300007 WERKCOL groep 3
46-49 201700366 HOORCOL groep 1
51 201700366 HOORCOL groep 1
2-3 201700366 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 42 GSTKO01 WERKCOL groep 1
45 GSTKO01 WERKCOL groep 1
46-51 201800138 INSTR COL groep 1
201800139 INSTR COL groep 1
13.15-15.00 42-44 FA-CPS213 GROEPS OW groep 1
46-48 B-B3LEM18 HOORCOL groep 1
49 201400068 WERKCOL-1 groep 23
50-51 B-B3LEM18 HOORCOL groep 1
2 201400068 WERKCOL-1 groep 15
3-4 B-B3LEM18 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 41 GSTKO01 WERKCOL groep 1
48 NS-121B WERKCOL groep 2
49 201400068 WERKCOL-1 groep 24
2 201400068 WERKCOL-1 groep 29
4 GSTPGO2 WERKCOL groep 3
17.15-19.00 2 201400068 WERKCOL-1 groep 30
di 13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 23
13.15-17.00 49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 9
15.15-17.00 41-43 201500052 WERKGROEP groep 24
wo 9.00-10.45 46-51 201800138 WERKGROEP groep 1
201800139 WERKGROEP groep 1
2-3 201800138 WERKGROEP groep 1
201800139 WERKGROEP groep 1
9.00-17.00 43 FA-BA303 COMM OW groep 1
11.00-12.45 37-40 B-B2THEC05 WERKCOL groep 1
42 FA-BA102 GROEPS OW groep 12
GROEPS OW groep 11
46-51 201500054 WERKGROEP groep 25
2-3 201500054 WERKGROEP groep 25
13.15-15.00 41 FA-BA201 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
46 200400090 WERKCOL groep 6
50 200400090 WERKCOL groep 6
13.15-17.00 40 NS-TP503M SEMINAR groep 1
44-45 NS-MO402M WERKCOL groep 1
15.15-17.00 42 201800051 WERKGROEP groep 42
46 201600025 WERKGROEP groep 11
48 201600025 WERKGROEP groep 11
50 201600025 WERKGROEP groep 11
2-3 201600025 WERKGROEP groep 11
18.00-21.00 40 WISLEER802 HOORCOL groep 1
do 9.00-10.45 41 FA-BA102 GROEPS OW groep 2
GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 39 FA-BA10117 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
41 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 7
47-48 NS-121B WERKCOL groep 3
49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 2
50-51 NS-121B WERKCOL groep 3
2 WISB243 WERKCOL groep 2
3 NS-121B WERKCOL groep 3
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 2
3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
13.15-17.00 43 FA-MA202 HOORCOL groep 1
14.15-15.00 46 200300157 WERKGROEP groep 25
15.15-17.00 42 B-B1MB05 WERKCOL groep 9
46-48 201600411 WERKCOL groep 4
50 201600411 WERKCOL groep 4
vr 9.00-10.45 47-50 201800475 HOORCOL groep 1
2-3 201800475 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 39-40 B-MLOOP10 PRESENT groep 1
42 B-MLOOP10 PRESENT groep 1
11.00-12.45 41 201800408 WERKGROEP groep 1
43 201800408 WERKGROEP groep 1
47-50 200300157 WERKGROEP groep 22
3 200300157 WERKGROEP groep 22
13.15-14.00 47-49 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
14.15-15.00 47-49 FA-BA103 GROEPS OW groep 10
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 10
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 10

Gebouw RUPPERT