Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 119

Capaciteit: 42 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 51 201700366 HOORCOL groep 1
2-3 201700366 HOORCOL groep 1
9.00-12.00 6 201000091 SEMINAR groep 1
9.00-12.45 7-8 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
10 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 201800138 INSTR COL groep 1
201800139 INSTR COL groep 1
2-3 201800138 INSTR COL groep 1
13.15-15.00 50-51 B-B3LEM18 HOORCOL groep 1
2 201400068 WERKCOL-1 groep 15
3-4 B-B3LEM18 HOORCOL groep 1
6 201000091 SEMINAR groep 1
15.15-17.00 2 201400068 WERKCOL-1 groep 29
4 GSTPGO2 WERKCOL groep 3
18-23 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
25 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
17.15-19.00 2 201400068 WERKCOL-1 groep 30
di 9.00-10.45 47-51 201700028 WERKGROEP groep 1
2-4 201700028 WERKGROEP groep 1
7-10 200401045 WERKGROEP groep 3
WERKGROEP groep 4
9.00-12.45 6 GSTVAKD2DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2MU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2SP WERKGROEP groep 1
12 FA-MA202 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 7-8 B-B3TOX10 WERKCOL groep 2
13.00-14.45 50-51 201700028 WERKGROEP groep 2
3-4 201700028 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 9 201400069 WERKCOL groep 4
11 201800140 WERKGROEP groep 8
17-24 201700026 TUTORIAL groep 1
15.15-19.00 6-25 NS-TP430M WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 46-51 201800138 WERKGROEP groep 1
201800139 WERKGROEP groep 1
2-3 201800138 WERKGROEP groep 1
201800139 WERKGROEP groep 1
4 201800138 WERKGROEP groep 1
22 B-B1ECO13 WERKCOL groep 4
9.00-12.45 10 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
12-14 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
17 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
20-21 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
26 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
9.00-15.00 24 200700062 PRESENT groep 2
11.00-12.45 46-51 201500054 WERKGROEP groep 25
2-3 201500054 WERKGROEP groep 25
18 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
19 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
13.15-15.00 8 201800055 WERKGROEP groep 32
15.15-17.00 2-3 201600025 WERKGROEP groep 11
6 201500002 WERKGROEP groep 7
8 201800055 WERKGROEP groep 31
10 201500002 WERKGROEP groep 7
15 201500002 WERKGROEP groep 7
19 201500002 WERKGROEP groep 7
23 201500002 WERKGROEP groep 7
do 9.00-12.45 7 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
13 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
15 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 50-51 NS-121B WERKCOL groep 3
2 WISB243 WERKCOL groep 2
3 NS-121B WERKCOL groep 3
WY2V14017 HOORCOL groep 1
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
8-10 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 2
3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 5
13.15-17.00 12 201400453 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 2-3 201800475 HOORCOL groep 1
21 201400068 WERKCOL-4 groep 8
26 201500053 WERKGROEP groep 12
9.00-12.45 12 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
14 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
9.00-15.00 24 200700062 PRESENT groep 4
11.00-12.45 3 200300157 WERKGROEP groep 24
8 B-B3EMNA16 WERKCOL groep 1
9 201600013 WERKGROEP groep 2
21 201400068 WERKCOL-4 groep 7
23 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
26 201500053 WERKGROEP groep 11
11.00-15.00 15 201600203 WERKGROEP groep 6
13.15-14.00 51 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 9
13.15-17.00 19 201400066 PRACT groep 5
21 201400066 PRACT groep 5
26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
14.15-15.00 51 FA-BA103 GROEPS OW groep 10
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 10

Gebouw RUPPERT