Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 116

Type zaal: college 50

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 17 GSTVD2AE WERKGROEP groep 1
GSTVD2FI WERKGROEP groep 1
GSTVD2GO WERKGROEP groep 1
GSTVD2GS WERKGROEP groep 1
GSTVD2MI WERKGROEP groep 1
20 201100078 WERKCOL groep 1
22 201100078 WERKCOL groep 1
9.15-11.00 17 GSTVD2AK WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 10 SK-B3OMC WERKCOL groep 1
11 201200988 INSTR COL groep 1
12 GSTVD2BI WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2WK WERKGROEP groep 1
15-16 GSTVD2BI WERKGROEP groep 1
GSTVD2IN WERKGROEP groep 1
15 GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
15-16 GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
15 GSTVD2WK WERKGROEP groep 1
16 GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2WK WERKGROEP groep 1
17 GSTVD2KS WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 17 201500130 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-19 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 2
22-25 INFOB1ISY: Informatiesystemen WERKCOL groep 2
di 9.00-12.45 23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 2
9.30-15.00 12 201400026 HW COL groep 1
10.00-16.00 14 FA-200 HOORCOL groep 1
11.00-13.00 10 200501258 LECTURE groep 1
200600027 HOORCOL groep 1
13 200501258 LECTURE groep 1
200600027 HOORCOL groep 1
15 200501258 LECTURE groep 1
200600027 HOORCOL groep 1
18 200501258 LECTURE groep 1
200600027 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 13 201400047 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
13.15-17.00 17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 8
15.15-17.00 12 200300072 SPREEKUUR groep 1
17.15-19.00 20 200300075 WERKCOL groep 1
wo 9.00-12.45 10 201100025 WERKCOL groep 2
11 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 2
20 200300075 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 15 200900121 WERKGROEP groep 6
11.00-12.45 12 200501023 WERKGROEP groep 26
WERKGROEP groep 25
18 SK-BCHDO WERKCOL groep 5
22-23 SK-BCHDO WERKCOL groep 5
25 200300837 INZAGE groep 1
11.00-13.00 19 200501258 LECTURE groep 1
200600027 HOORCOL groep 1
11.00-14.45 9 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 17-18 200300173 VOORB IC groep 10
VOORB IC groep 9
20-22 200300173 VOORB IC groep 9
VOORB IC groep 10
13.15-17.00 14 201100013 PRESENT groep 3
15.15-17.00 1-5 KI2V12009: Datastructuren voor KI WERKCOL groep 2
1-4 KI2V17001: Inleiding adaptieve systemen WERKCOL groep 3
6-8 KI2V17001: Inleiding adaptieve systemen WERKCOL groep 3
7-9 KI2V12009: Datastructuren voor KI WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 12 201400068 PROJECT groep 17
11.00-12.45 7-14 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 3
17-18 WISB362 WERKCOL groep 1
20-25 WISB362 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 12 200300488 WERKGROEP groep 3
13.15-17.00 9 201600028 PRESENT groep 2
15.15-17.00 12 200300488 WERKGROEP groep 7
vr 9.00-10.45 18 201500053 WERKCOL groep 14
23 201500053 WERKCOL groep 14
26 201500053 WERKCOL groep 14
9.00-12.45 11 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
14 201100013 PRESENT groep 3
11.00-12.45 8-9 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
18 201500053 WERKCOL groep 13
23 201500053 WERKCOL groep 13
26 201500053 WERKCOL groep 13
13.15-15.00 8 201500477 THEMA groep 1
9 201100013 WERKGROEP groep 5
11-12 201100013 WERKGROEP groep 5
13.15-18.15 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
14.00-17.00 22 201500477 THEMA groep 1

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21