Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 114

Capaciteit: 24 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 11.00-12.45 45 GSTPGO1 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 43 200600048 WERKGROEP groep 2
46 201400068 WERKCOL-2 groep 4
47 GSTKO19 WERKCOL groep 1
49 GSTKO19 WERKCOL groep 1
51 GSTKO19 WERKCOL groep 1
2-5 GSTKO19 WERKCOL groep 1
di 11.00-12.45 47 NS-350B WERKCOL groep 2
48-49 201800006 WORKSHOP groep 1
50 WISB251 WERKCOL groep 1
51 201800006 WORKSHOP groep 1
2-3 201800006 WORKSHOP groep 1
13.15-17.00 48 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
15.15-17.00 41-45 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 1
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 37-44 200300007 WERKGROEP groep 5
2 201400049 WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 37-44 200300007 WERKGROEP groep 6
47 FA-BA300 HOORCOL groep 1
50 200300480 WERKGROEP groep 14
2 201400049 WERKGROEP groep 2
13.15-15.00 42-43 FA-301 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 46 FA-BA103 WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
47-51 FA-BA103 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
2-3 FA-BA103 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
15.15-17.00 42 201500005 WERKGROEP groep 5
15.15-19.00 43 NS-204B WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 37-45 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 1
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 1
11.00-12.45 42 201500157 WERKGROEP groep 1
43 201800171 INZAGE groep 1
13.15-15.00 2 201600411 WERKCOL groep 5
13.15-16.00 49 201100055 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 50 200500059 WERKGROEP groep 3
14.00-16.00 48 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
14.15-15.00 46 200300157 WERKGROEP groep 21
15.15-17.00 42 200300009 WERKCOL groep 2
16.15-17.00 46 200300157 WERKGROEP groep 22
vr 9.00-12.45 47-51 FA-BA103 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
2-3 FA-BA103 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
13.15-17.00 48-49 B-B1DIER05 PRESENT groep 9
2 B-B1DIER05 PRESENT groep 9
14.00-16.00 47 FA-522 HOORCOL groep 1

Gebouw RUPPERT