Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 111

Capaciteit: 42 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 51 200700054 INZAGE groep 1
2 GSTALGD2 WERKGROEP groep 1
4 GSTALGD2 WERKGROEP groep 1
8 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
11 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
15 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 3 GEO1-3051 WERKCOL groep 1
12 B-B3TOX10 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 51 GEO2-3502 WERKCOL groep 1
6 201700035 SPREEKUUR groep 1
17 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
20 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
22 200600022 WERKCOL groep 1
24-25 GSTMS1 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 2 201400068 PROJECT groep 8
6-13 FI-MSECINT WERKCOL groep 2
15 FI-MSECINT WERKCOL groep 2
17-20 201400045 WERKCOL groep 2
22-24 201400045 WERKCOL groep 2
13.15-17.00 3 GEO1-3051 WERKCOL groep 1
4 GEO4-2270 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-20 201400045 WERKGROEP groep 2
22-24 201400045 WERKGROEP groep 2
17.15-19.00 2 201500050 THEMA groep 1
THEMA groep 2
di 9.00-10.45 7-10 200401045 WERKGROEP groep 3
WERKGROEP groep 4
9.00-12.45 51 GEO4-3910 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 50 GEO4-2312 HOORCOL groep 1
6-7 FA-BA202 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
8 INFODB: Databases WERKCOL groep 3
12 FA-BA202 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
17-25 WISB105 WERKCOL groep 2
13.00-15.00 25 200600207 PRESENT groep 1
13.15-15.00 3 FA-BA104 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
22 201300034 WERKGROEP groep 9
13.15-17.00 6-13 200300159 WERKGROEP groep 1
17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 9
15.15-17.00 5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 3
wo 9.00-10.45 51 GEO4-4435 HOORCOL groep 1
2-3 GEO4-4435 HOORCOL groep 1
21 200300156 WERKGROEP groep 18
9.00-12.45 12 201300032 COMP PRACT groep 6
11.00-11.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 7
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 7
11.00-12.45 50 201500054 WERKGROEP groep 26
2 201500126 WERKGROEP groep 1
21 200300156 WERKGROEP groep 17
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
12.00-12.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 8
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 8
13.15-15.00 22 201600297 HW COL groep 3
13.15-17.00 50 DI-407 WERKCOL groep 1
20 201500005 WERKGROEP groep 10
15.15-19.00 51 201600025 WERKGROEP groep 9
2 201600025 WERKGROEP groep 9
4 201600025 WERKGROEP groep 9
6 201500002 WERKGROEP groep 9
10 201500002 WERKGROEP groep 9
15 201500002 WERKGROEP groep 9
19 201500002 WERKGROEP groep 8
23 201500002 WERKGROEP groep 8
17.15-19.00 13 201500050 THEMA groep 2
THEMA groep 1
22 201500050 THEMA groep 1
THEMA groep 2
24 201500050 THEMA groep 2
do 9.00-9.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 7
2 FA-BA104 WERKCOL groep 7
9.00-12.45 22 B-B1EXST13 WERKCOL groep 2
10.00-10.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 8
2 FA-BA104 WERKCOL groep 8
11.00-12.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
2 FA-BA104 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 50 200300062 WERKGROEP groep 7
2 201700153 WERKGROEP groep 1
12 200501023 WERKGROEP groep 9
WERKGROEP groep 10
23 201700026 TUTORIAL groep 2
13.15-17.00 22 200600022 WERKCOL groep 1
25 201300034 PRESENT groep 17
15.15-17.00 50 201400068 WERKCOL-3 groep 29
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 8
23 201700026 TUTORIAL groep 3
vr 9.00-10.45 10-12 FA-BA201 GROEPS OW groep 3
9.00-12.45 49-50 201500037 WERKGROEP groep 1
7-9 FA-BA111 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 10-12 FA-BA201 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 3 200300082 THEMA groep 1
7-11 FA-BA113 WERKCOL groep 3
14 FA-BA113 WERKCOL groep 3
20 201600202 WERKGROEP groep 24
13.15-18.15 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1

Gebouw Ruppertgebouw

Leuvenlaan 21