Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 033

Capaciteit: 60 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 41 GSTVD2DU WERKGROEP groep 1
GSTVD2EN WERKGROEP groep 1
GSTVD2FR WERKGROEP groep 1
GSTVD2NE WERKGROEP groep 1
GSTVD2SP WERKGROEP groep 1
46 GSTBAVD1DU WERKGROEP groep 1
GSTBAVD1EN WERKGROEP groep 1
GSTBAVD1FR WERKGROEP groep 1
GSTBAVD1NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1SP WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 37-40 200300007 WERKCOL groep 1
42-44 200300007 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 48 SK-B1BIOC WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 10
11.00-15.00 41 201800340 HW COL groep 1
13.15-15.00 38 201500052 WERKGROEP groep 11
42-44 FA-CPS212 GROEPS OW groep 1
46 201100015 WERKCOL groep 1
47 201100015 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
48 201100015 WERKCOL groep 1
4 200900337 WERKGROEP groep 3
WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 37-44 INFOMCCS4: Colloquium Computing science HOORCOL groep 1
46-51 WISB121 WERKCOL groep 2
2-4 WISB121 WERKCOL groep 2
17.15-21.00 51 201400013 HW COL groep 1
di 9.00-10.45 37-44 INFOB1IMM: Mens, maatschappij en ICT WERKCOL groep 4
9.45-12.15 46-48 201700013 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 37 FA-BA10117 WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 14
39-40 FA-BA10117 WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 14
13.15-15.00 37-44 WISB101 HW COL groep 3
13.15-15.45 46-48 201700013 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37-44 INFOMAIR: Methods in AI Research WERKCOL groep 2
49 SK-BORC13 WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 17
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 16
WERKCOL groep 13
wo 9.00-10.45 46-51 201500054 WERKGROEP groep 28
2-3 201500054 WERKGROEP groep 28
11.00-12.45 38 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
39 201400068 WERKCOL-1 groep 32
43 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
45 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
46-51 INFOB3CE: Cognitie en emotie WERKCOL groep 1
2-4 INFOB3CE: Cognitie en emotie WERKCOL groep 1
13.15-15.00 2 200300022 INZAGE groep 1
15.15-17.00 37-44 INFOMOMA: Motion and manipulation HOORCOL groep 1
50-51 201700822 GROEP OPDR groep 1
do 9.00-10.45 37-44 WISB101 HW COL groep 4
11.00-12.45 37-44 NS-370B WERKCOL groep 2
46-51 NS-121B WERKCOL groep 1
2-4 NS-121B WERKCOL groep 1
13.15-14.00 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 13
2 FA-BA104 WERKCOL groep 13
13.15-14.15 37-39 200300009 INSTR COL groep 2
43-44 200300009 INSTR COL groep 2
13.15-15.00 36 200700311 THEMA groep 1
13.15-16.00 40-41 201000188 SEMINAR groep 1
13.15-17.00 42 201800070 WERKGROEP groep 5
14.15-15.00 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 14
2 FA-BA104 WERKCOL groep 14
14.15-16.00 37-39 200300009 COACHGROEP groep 2
43-44 200300009 COACHGROEP groep 2
15.15-17.00 36 B-B1MB05 WERKCOL groep 5
46-51 SK-BWS2 WERKCOL groep 3
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 3
2-3 SK-BWS2 WERKCOL groep 3
SK-BWSNK2 WERKCOL groep 3
16.15-17.00 37-39 200300009 INSTR COL groep 2
43-44 200300009 INSTR COL groep 2
vr 9.00-12.45 4 201500015 PRESENT groep 1
9.00-15.00 41 201600203 WERKGROEP groep 7
10.00-13.00 46 WISL533 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 39-40 201700825 HOORCOL groep 1
43 201700825 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 38 B-MSBBSC HOORCOL groep 1

Gebouw RUPPERT