Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 011

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.45-13.30 6 201300003 HOORCOL groep 1
9 201300003 HOORCOL groep 1
12 201300003 HOORCOL groep 1
9.45-13.45 8 201300003 HOORCOL groep 1
11 201300003 HOORCOL groep 1
16 201300003 HOORCOL groep 1
19-20 201300003 HOORCOL groep 1
22 201300003 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 INFOB3CE: Cognitie en emotie COMM OW groep 2
23-25 DI-FA-441 HOORCOL-2 groep 1
13.15-15.00 25 FA-BA204 GROEPS OW groep 5
13.30-16.30 6-7 201700011 WERKGROEP groep 1
9 201700011 WERKGROEP groep 1
12-13 201700011 WERKGROEP groep 1
15 201700011 WERKGROEP groep 1
15.15-17.00 17-20 WISB114 WERKCOL groep 3
22-25 WISB114 WERKCOL groep 3
di 9.00-10.45 7-10 200401045 WERKGROEP groep 10
WERKGROEP groep 9
9.00-12.45 24 201600007 SYMPOSIUM groep 4
11.00-12.45 4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 1
6-9 B-B3NAAN16 HOORCOL groep 1
17 B-B2NADU11 WERKCOL groep 2
18 FA-BA204 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
20 FA-BA204 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
22 200900339 WERKGROEP groep 1
23 FA-BA204 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
11.00-14.00 25 201700027 TUTORIAL groep 3
13.15-15.00 4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 6
6-11 201100024 WERKGROEP groep 3
13-15 201100024 WERKGROEP groep 3
19 201400068 WERKCOL-4 groep 27
20 201300034 WERKGROEP groep 9
22 200900339 WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 23 B-B1EXST13 WERKCOL groep 5
14.00-17.00 25 201700027 TUTORIAL groep 4
15.15-17.00 5 B-B1BEP13 WERKCOL groep 1
6-11 201100024 WERKGROEP groep 4
13-15 201100024 WERKGROEP groep 4
19 201400068 WERKCOL-4 groep 28
wo 9.45-12.45 6-11 201300006 HOORCOL groep 1
13-16 201300006 HOORCOL groep 1
18-20 201300006 HOORCOL groep 1
9.45-13.00 12 201300006 HOORCOL groep 1
21 201300006 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 23 201700020 WERKGROEP groep 6
11.00-17.00 25 201500002 PRESENT groep 1
13.15-15.00 22 200300004 WERKCOL groep 1
13.15-16.15 6-16 201300007 HOORCOL groep 1
19-21 201300007 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 4 GEO4-3519 HOORCOL groep 1
14.15-17.00 23 FA-BA107 WERKCOL groep 2
do 9.00-10.45 22 201100018 PRESENT groep 1
9.00-12.45 6-13 200300159 WERKGROEP groep 3
14 201400166 PRACT groep 2
11.00-12.45 2-3 GEO2-3317 WERKCOL groep 1
22 201100018 PRESENT groep 2
13.15-15.00 2-3 GEO4-2312 WERKCOL groep 1
6 WISB341 HOORCOL groep 1
12 200501023 WERKGROEP groep 30
WERKGROEP groep 29
13.15-17.00 14 201400166 PRACT groep 8
17-18 INFOSTT: Scheduling and timetabling HOORCOL groep 1
20-25 INFOSTT: Scheduling and timetabling HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2-3 201600018 WERKGROEP groep 2
4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 7
vr 9.00-10.45 3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 6
9.00-12.00 6-7 201100054 WERKCOL groep 1
9 201100054 WERKCOL groep 1
12 201100054 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 26 201600201 SYMPOSIUM groep 2
11.00-15.00 23 200300836 COMP PRACT groep 4
12.15-15.15 6-12 201600008 HW COL groep 1
14-16 201600008 HW COL groep 1
18 201600008 HW COL groep 1
20-22 201600008 HW COL groep 1
13.15-15.00 25 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 2
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 2

Gebouw Rup