Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 002

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.00 6 FA-BA380 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 7-8 201800024 PRACT groep 1
10-11 201800024 PRACT groep 1
12 GSTVAKD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1MU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1SP WERKGROEP groep 1
13-14 201800024 PRACT groep 1
20 201100078 WERKCOL groep 1
23 201100078 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 WISB323 WERKCOL groep 1
6 200400403 THEMA groep 1
7-8 201800025 PRACT groep 3
10-11 201800025 PRACT groep 3
13-14 201800025 PRACT groep 3
18-22 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
13.15-15.00 8 B-B2AS17 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 6-11 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
13-14 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 17-25 WISB311 HOORCOL groep 1
9.00-12.00 13-15 201100060 HW COL groep 1
9.00-12.45 4 GE3V17009 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
6 GSTVAKD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1MU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1SP WERKGROEP groep 1
11.00-12.45 4 201700102 WERKGROEP groep 1
WERKGROEP groep 2
7 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
8 INFODB: Databases WERKCOL groep 2
11 INFODB: Databases WERKCOL groep 2
17-25 WISB105 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 7 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2-4 INFOB1MNP: Modelleren en programmeren WERKCOL groep 2
8 GSTVAKD2AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2FI WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2GO WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2GS WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2MI WERKGROEP groep 1
11 GSTVAKD2AK WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2FI WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2GO WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2GS WERKGROEP groep 1
GSTVAKD2MI WERKGROEP groep 1
15.15-19.00 8 GSTVAKD2KS WERKGROEP groep 1
11 GSTVAKD2KS WERKGROEP groep 1
wo 9.00-10.00 17 FA-BA380 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 9-13 201300032 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 22 201000129 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 3-4 201600017 WERKGROEP groep 3
9-13 201300032 COMP PRACT groep 4
18 201800173 PRACT groep 1
20-21 201800173 PRACT groep 1
23-24 201800173 PRACT groep 1
25 200300837 INZAGE groep 1
13.15-15.00 18 201800173 PRACT groep 4
20-21 201800173 PRACT groep 4
23-24 201800173 PRACT groep 4
13.15-17.00 14 201100013 PRESENT groep 1
17.15-19.00 6-9 INFOB2IAS: Inleiding adaptieve systemen WERKCOL groep 2
11-13 INFOB2IAS: Inleiding adaptieve systemen WERKCOL groep 2
17-20 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 2
22-25 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 2
do 9.00-17.00 23 201400066 PRACT-1 groep 1
11.00-12.45 4 SK-BORC13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
7-8 INFOME: Method engineering PRACT groep 2
11-14 INFOME: Method engineering PRACT groep 2
13.15-16.00 9 201600028 PRESENT groep 2
vr 9.00-10.45 6-7 201800055 PRACT groep 13
PRACT groep 15
9-10 201800055 PRACT groep 13
PRACT groep 15
12-13 201800055 PRACT groep 13
PRACT groep 15
9.00-11.45 19 201000116 WERKGROEP groep 11
21 201000116 WERKGROEP groep 11
9.00-12.45 14 201100013 PRESENT groep 2
11.00-12.45 6-7 201800055 PRACT groep 4
PRACT groep 2
9-10 201800055 PRACT groep 4
PRACT groep 2
12-13 201800055 PRACT groep 4
PRACT groep 2
23 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
12.15-15.00 19 201000116 WERKGROEP groep 12
21 201000116 WERKGROEP groep 12
13.15-15.00 6-7 201800055 PRACT groep 27
PRACT groep 29
9-10 201800055 PRACT groep 27
PRACT groep 29
12-13 201800055 PRACT groep 29
PRACT groep 27
17 201800173 PRACT groep 1
13.15-17.00 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
15.15-17.00 6-7 201800055 PRACT groep 30
PRACT groep 28
9-10 201800055 PRACT groep 28
PRACT groep 30
12-13 201800055 PRACT groep 28
PRACT groep 30
17 201800173 PRACT groep 4

Gebouw RUPPERT