Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 002

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 12 GSTBAVD1DU WERKGROEP groep 1
GSTBAVD1EN WERKGROEP groep 1
GSTBAVD1SP WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1DU WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1EN WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1FR WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1NE WERKGROEP groep 1
GSTVAKD1SP WERKGROEP groep 1
13-14 201800024 PRACT groep 1
20 201100078 WERKCOL groep 1
23 201100078 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 13-14 201800025 PRACT groep 3
18-22 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 3
15.15-17.00 13-14 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 17-25 WISB311 HOORCOL groep 1
9.00-12.00 13-15 201100060 HW COL groep 1
11.00-12.45 17-25 WISB105 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.00 17 FA-BA380 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 9-13 201300032 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 22 201000129 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 9-13 201300032 COMP PRACT groep 4
18 201800173 PRACT groep 1
20-21 201800173 PRACT groep 1
23-24 201800173 PRACT groep 1
13.15-15.00 18 201800173 PRACT groep 4
20-21 201800173 PRACT groep 4
23-24 201800173 PRACT groep 4
17.15-19.00 11-13 INFOB2IAS: Inleiding adaptieve systemen WERKCOL groep 2
17-20 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 2
22-25 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 2
do 9.00-17.00 23 201400066 PRACT-1 groep 1
11.00-12.45 11-14 INFOME: Method engineering PRACT groep 2
vr 9.00-10.45 12-13 201800055 PRACT groep 15
PRACT groep 13
9.00-11.45 19 201000116 WERKGROEP groep 11
21 201000116 WERKGROEP groep 11
11.00-12.45 12-13 201800055 PRACT groep 2
PRACT groep 4
23 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 1
12.15-15.00 19 201000116 WERKGROEP groep 12
21 201000116 WERKGROEP groep 12
13.15-15.00 12-13 201800055 PRACT groep 27
PRACT groep 29
17 201800173 PRACT groep 1
13.15-17.00 26 201600405 SYMPOSIUM groep 1
15.15-17.00 12-13 201800055 PRACT groep 30
PRACT groep 28
17 201800173 PRACT groep 4

Gebouw RUPPERT