Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 0.16

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6-13 SK-B3PFA HOORCOL groep 1
26 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
9.00-12.45 17 NS-267B HOORCOL groep 1
25 NS-267B HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-8 FA-BA114 HOORCOL groep 1
15 FA-BA114 HOORCOL groep 1
24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 7-13 NS-MO434M HW COL groep 1
15-16 NS-MO434M HW COL groep 1
17-20 NS-MO434M HW COL groep 1
22-25 NS-MO434M HW COL groep 1
15.15-17.00 7-13 INFOMSMI: Seminar Medical informatics HOORCOL groep 1
15 INFOMSMI: Seminar Medical informatics HOORCOL groep 1
17-19 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
22 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
24-25 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
15.15-18.00 6 NS-112B WERKCOL groep 3
di 11.00-12.45 6-14 WISB231 WERKCOL groep 3
17-25 FA-207 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 17-18 201400080 WERKGROEP groep 4
20-26 201400080 WERKGROEP groep 4
13.15-17.00 7-14 INFOAFP: Advanced functional programming HOORCOL groep 1
16.00-17.00 18 NS-MO410M HOORCOL groep 1
20 NS-MO410M HOORCOL groep 1
22 NS-MO410M HOORCOL groep 1
24 NS-MO410M HOORCOL groep 1
26 NS-MO410M HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 17-20 INFORI: Recht en informatica WERKCOL groep 1
21 SK-B1BMC WERKCOL groep 5
22-25 INFORI: Recht en informatica WERKCOL groep 1
10.00-12.45 6-7 FA-BA201 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
11.00-11.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 9
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 9
11.00-12.00 11 FA-MA211 GROEPS OW groep 3
11.00-12.45 11 FA-BA201 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
12 FA-BA201 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
21 SK-B1BMC WERKCOL groep 6
12.00-12.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 10
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 10
13.15-15.00 17-20 FA-BA107 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
22-24 FA-BA107 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
15.15-17.00 6-14 NS-265B WERKCOL groep 2
17-20 FA-BA107 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
22-24 FA-BA107 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
do 9.00-10.45 6-16 NS-MO401M WERKCOL groep 1
17-18 NS-MO401M WERKCOL groep 1
20-25 NS-MO401M WERKCOL groep 1
11.00-12.45 17-18 SK-BKWAN WERKCOL groep 2
20-24 SK-BKWAN WERKCOL groep 2
13.15-17.00 6 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 2
7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 9
10 B-B3PLAA05 GROEPS OW groep 1
18 B-B2NADU11 WERKCOL groep 1
20 B-B2NADU11 WERKCOL groep 1
22 B-B2NADU11 WERKCOL groep 1
24 B-B2NADU11 WERKCOL groep 1
25 201300034 PRESENT groep 7
vr 9.00-10.45 21 201400068 PROJECT groep 5
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 9
9.00-12.45 6-12 NS-TP453M WERKCOL groep 1
14-16 NS-TP453M WERKCOL groep 1
24 B-B3FOFO16 HOORCOL groep 1
26 B-B3FOFO16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 18 B-B1ECO13 WERKCOL groep 2
20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 2
21 201400068 PROJECT groep 6
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 10
25 SK-B1BMC WERKCOL groep 4
13.15-17.00 6-12 NS-MO450M WERKCOL groep 1
14 NS-MO450M WERKCOL groep 1
14.15-17.00 22-23 FA-BA107 WERKCOL groep 3

Gebouw MIN