Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 0.15

Capaciteit: 30 personen
Type zaal: werkcollege

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
9.00-11.45 4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
9.00-12.45 8 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
10 B-B2AS17 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 7 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
9 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
12-13 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
15 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
23 FA-BA215 GROEPS OW groep 1
13.15-15.00 7 B-MEPMI HOORCOL groep 1
18-20 FA-BA10017 GROEPS OW groep 3
25 FA-BA10017 GROEPS OW groep 3
13.15-17.00 2-5 B-B3EVIN17 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 11 SK-B1SPANX WERKCOL groep 3
18-20 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
25 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
di 9.00-10.45 6 SK-B2PHAR HW COL groep 1
7 SK-B2PHAR HW COL groep 2
11 B-B3NAAN16 WERKCOL groep 1
12 SK-B2PHAR HW COL groep 2
13 SK-B2PHAR WERKCOL groep 1
14 FA-BA301 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
9.00-11.45 4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
10 FA-BA205 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
18 FA-BA106 GROEPS OW groep 1
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 1
9.00-12.45 15 FA-MA102 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
24 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 12 SK-B2PHAR HW COL groep 1
25 B-B2DIFY17 SYMPOSIUM groep 2
13.15-15.00 7-10 B-B3BETH05 WERKCOL groep 2
11 B-B3NAAN16 WERKCOL groep 2
12 B-B3BETH05 WERKCOL groep 1
22 FA-BA106 GROEPS OW groep 9
24-25 FA-BA106 GROEPS OW groep 9
13.15-17.00 2-5 B-B3EVIN17 HOORCOL groep 1
17-21 B-B1EXST13 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 10 SK-B2PHAR HW COL groep 2
wo 9.00-10.45 7 B-B3MCR18 WERKCOL groep 2
8-9 FA-BA114 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
22 FA-BA380 WERKCOL groep 1
9.00-11.45 4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
9.00-12.45 18 FA-BA300 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
13 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
15 B-B2AS17 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 4 B-B1DIER05 WERKCOL groep 2
6-14 BETA-B1KLC HOORCOL groep 1
19 FA-BA215 GROEPS OW groep 3
21 FA-BA302 GROEPS OW groep 3
23-24 FA-BA302 GROEPS OW groep 3
25 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 15 B-B2CEG16 PRESENT groep 1
17 SK-B1BMC COMP PRACT groep 3
15.15-17.00 6-14 BETA-B1KLC WERKCOL groep 1
19 FA-BA215 GROEPS OW groep 6
21 FA-BA302 GROEPS OW groep 7
23-24 FA-BA302 GROEPS OW groep 7
do 9.00-9.45 14 FA-BA105 WERKCOL groep 11
9.00-12.45 7 ME3V15013 WERKCOL groep 3
24 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 2
9.00-17.00 10 B-B2DSB18 WERKCOL groep 1
26 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 1
10.00-10.45 14 FA-BA105 WERKCOL groep 12
10.00-12.45 17-21 WISL516 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 7 FA-BA202 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
12 FA-BA202 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
11.00-15.00 9 B-B2DSB18 WERKCOL groep 2
11.00-17.00 13 B-B2DSB18 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 7 SK-B2PHAR WERKCOL groep 2
11 B-B3NAAN16 WERKCOL groep 2
12 SK-B2PHAR WERKCOL groep 2
17-21 INFODDM: Driedimensionaal modelleren PRACT groep 1
23-25 INFODDM: Driedimensionaal modelleren PRACT groep 1
13.15-17.00 5 B-B3MPMI18 HOORCOL groep 1
14 INFOOZP: Onderzoeksproject 3e jaar PRESENT groep 1
15.15-17.00 7 SK-B2PHAR WERKCOL groep 1
12 SK-B2PHAR WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 6 FA-MA303 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
11 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
13 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
9.00-11.45 12 FA-BA303 COMM OW groep 6
11.00-12.45 6 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
8-10 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
14-15 B-B2AS17 WERKCOL groep 1
17-19 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
26 B-B1ECO13 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 10-15 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 4
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 4
13.15-17.00 6 SK-B1SPANY WERKCOL groep 1
8 SK-B1SPANY WERKCOL groep 1
17 SK-B1BMC COMP PRACT groep 6

Gebouw Minnaert Gebouw

Adres: Leuvenlaan 4 (klik voor een routebeschrijving)