Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 0.09

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-9.45 17 GEO3-2138 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 25 FA-BA203 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
26 GEO3-3503 TUTORIAL groep 1
11.00-12.45 6-7 GEO1-2203 WERKCOL groep 1
8 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 4
9-10 GEO1-2203 WERKCOL groep 1
12-13 GEO1-2203 WERKCOL groep 1
15 GEO1-2203 WERKCOL groep 1
18 GEO4-2605 WERKCOL groep 1
19 GEO2-2271 WERKCOL groep 1
22 GEO2-2271 WERKCOL groep 1
24 B-B1ECO13 WERKCOL groep 4
25 GEO2-2271 WERKCOL groep 1
26 GEO3-3503 TUTORIAL groep 1
13.15-15.00 6-8 GEO4-4409 HOORCOL groep 1
10-13 GEO4-4409 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6 GEO1-1123 WERKCOL groep 1
8-13 GEO1-1123 WERKCOL groep 1
15 GEO1-1123 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 6-10 GEO4-1416 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 21 GEO4-1453 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-11 GEO1-2206 PRACT groep 1
13-15 GEO1-2206 PRACT groep 1
17 GEO4-2605 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 7 201700140 WERKGROEP groep 10
11 201700140 WERKGROEP groep 10
13 GEO3-3034 INDIV groep 1
20 200300156 WERKGROEP groep 22
22-24 200300156 WERKGROEP groep 22
15.15-17.00 17 200300156 WERKGROEP groep 21
20 200300156 WERKGROEP groep 21
22-24 200300156 WERKGROEP groep 21
wo 9.00-10.45 6 GEO1-2207 WERKCOL groep 1
21 SK-B1BMC WERKCOL groep 2
9.00-12.00 23-24 GEO2-2271 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 6-14 GEO1-2203 WERKCOL groep 1
17-22 GEO2-2271 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 21 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
23-26 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 7-10 GEO4-2304 WERKCOL groep 1
12-15 GEO4-2304 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 17-21 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
23-26 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 6 201000129 WERKCOL groep 1
7-10 GEO1-2207 WERKCOL groep 1
12-14 GEO1-2207 WERKCOL groep 1
17-18 GEO4-1453 HOORCOL groep 1
20-21 GEO4-1453 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 201000129 WERKGROEP groep 2
7-8 GEO1-1123 WERKCOL groep 1
RGMUIER007 WERKGROEP groep 1
9 FA-BA202 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
10 RGMUIER007 WERKGROEP groep 1
11-14 GEO1-1123 WERKCOL groep 1
12 RGMUIER007 WERKGROEP groep 1
14 RGMUIER007 WERKGROEP groep 1
17-18 GEO4-1453 WERKCOL groep 1
20-21 GEO4-1453 WERKCOL groep 1
22 FA-BA106 WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 10
12.30-15.00 23 201700821 TRAINING-2 groep 9
13.15-15.00 7-11 GEO4-1416 HOORCOL groep 1
13 GEO4-1416 HOORCOL groep 1
17-18 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
20-22 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
24-26 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 7-14 GEO1-2206 PRACT groep 1
17-18 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
20-22 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
24-26 GEO2-3039 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 7-12 GEO3-3206 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 18 GEO2-2417 WERKCOL groep 1
20-26 GEO2-2417 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 15 FA-332 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 6 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
7-12 GEO3-3206 WERKCOL groep 1
18 201700044 WERKGROEP groep 1
21-25 201700044 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 6 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
7-12 GEO3-3206 WERKCOL groep 1
18 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
20-21 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
23-25 GEO2-3055 WERKCOL groep 1

Gebouw MIN