Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal G219

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 47 GSTMS1 WERKGROEP groep 3
49 GSTMS1 WERKGROEP groep 3
51 GSTMS1 WERKGROEP groep 3
2 GSTMS1 WERKGROEP groep 3
4 GSTMS1 WERKGROEP groep 3
11.00-12.45 43 GSTVD1SP WERKGROEP groep 1
GSTVD2SP WERKGROEP groep 1
44 GSTALGD1 WERKGROEP groep 3
45 GSTVD1SP WERKGROEP groep 1
GSTVD2SP WERKGROEP groep 1
46 201700121 PROJECT groep 2
47 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
48 201700121 PROJECT groep 4
49 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
50 GSTALGD1 WERKGROEP groep 6
51 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
2 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
3 201700121 PROJECT groep 1
4 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 2-4 201600404 WERKGROEP groep 1
13.15-16.00 43-50 200500038 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 2-4 201600404 WERKGROEP groep 2
di 9.00-10.45 47 200300073 WERKGROEP groep 5
49 200300073 WERKGROEP groep 5
51 200300073 WERKGROEP groep 5
2-3 200300073 WERKGROEP groep 5
9.00-12.00 43-44 201000083 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 46 201500072 WERKGROEP groep 1
3 201500072 WERKGROEP groep 1
11.00-15.00 47-51 201500072 WERKGROEP groep 3
2 201500072 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 13
46 201500072 WERKGROEP groep 2
3 201500072 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 14
46-47 200500315 HW COL groep 1
48 201400068 PROJECT groep 20
2 201400068 PROJECT groep 20
wo 9.00-12.45 46-51 200300037 COACHGROEP groep 10
2-3 200300037 COACHGROEP groep 10
13.15-15.00 41-45 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 2
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 2
47 201700814 WERKGROEP groep 5
13.15-17.00 46 GSTMING2 PRACT groep 1
49 GSTMING2 PRACT groep 1
4 GSTMING2 PRACT groep 1
15.15-17.00 47 201700814 WERKGROEP groep 7
51 201600405 GASTCOL groep 4
do 9.00-10.45 36-45 201100007 WERKGROEP groep 1
48 201600404 WERKGROEP groep 3
50 201400068 WERKCOL-3 groep 28
51 201400068 WERKCOL-3 groep 16
9.00-12.45 49 FA-MA103 GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 2
11.00-12.45 41-43 200500134 WERKGROEP groep 1
46-47 B-B2META09 WERKCOL groep 1
48 201600404 WERKGROEP groep 4
51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 3
3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 3
13.15-15.00 46 201700163 WERKGROEP groep 2
47-49 200300074 WERKGROEP groep 7
50 201700120 WERKCOL groep 1
51 200300074 WERKGROEP groep 7
2-3 200300074 WERKGROEP groep 7
13.15-16.00 43 201500129 TRAINING-2 groep 3
15.15-17.00 46-51 200300062 WERKGROEP groep 6
2-3 200300062 WERKGROEP groep 6
17.15-19.00 44 201600020 WERKGROEP groep 1
19.15-21.00 44 201600020 WERKGROEP groep 2
vr 9.00-10.45 48 200300082 THEMA groep 1
9.00-12.45 42 FA-MA102 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
11.00-12.45 44 201600204 WERKGROEP groep 7
47-50 201500473 WERKGROEP groep 1
2 201500473 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 42 200600036 WERKGROEP groep 8
43 201300820 WERKGROEP groep 1
44 201600204 WERKGROEP groep 8
14.15-17.00 47-51 201200005 WERKCOL groep 2
2-3 201200005 WERKCOL groep 2

Gebouw LANGEVELD