Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 001

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2-9 WY3V14003 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 46-51 EC2PCF HOORCOL groep 1
2-3 EC2PCF HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2-7 GE3V17019 HW COL groep 1
GE3V17020 HW COL groep 1
2-8 RE1V18002 HOORCOL groep 1
9-10 GE3V17019 HW COL groep 1
GE3V17020 HW COL groep 1
15.15-17.00 44 RGMUSBR009 HOORCOL groep 1
2-7 GE1V18003 RESP COL groep 1
9-10 GE1V18003 RESP COL groep 1
di 9.00-10.45 40-44 RGMUSTR004 HOORCOL groep 1
1-6 GE3V17027 HW COL groep 1
GE3V17028 HW COL groep 1
9-11 GE3V17027 HW COL groep 1
GE3V17028 HW COL groep 1
11.00-12.45 46-49 RGBUPRV001 WERKGROEP groep 26
51 RGBUPRV001 WERKGROEP groep 26
2-4 RGBUPRV001 WERKGROEP groep 26
2-9 TLRMV16104 HW COL groep 1
13.15-15.00 46-49 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 1
51 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 1
2-4 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 1
2-9 TLRMV17104 HW COL groep 1
15.15-17.00 43 RGMUPRV009 WERKGROEP groep 5
WERKGROEP groep 2
46-49 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 2
51 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 2
2-4 RGMUPRV003 WERKGROEP groep 2
15.15-19.00 6-7 TLMV16401 HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 36-43 RGBUIER007 WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 49 RGMURWOM03 SEMINAR groep 1
51 RGMURWOM03 SEMINAR groep 1
2 RGMURWOM03 SEMINAR groep 1
5 RGMURWOM03 SEMINAR groep 1
11.00-12.45 42 RGBUPRV004 WERKGROEP groep 5
46-48 RGMURWOM03 HOORCOL groep 1
7-10 RGBUPRV014 WERKGROEP groep 3
12-14 RGBUPRV014 WERKGROEP groep 3
13.15-15.00 50 RGMUSCNRBM WERKGROEP groep 2
1-10 TL2V14001 HW COL groep 1
4 RGMUSCNRBM WERKGROEP groep 2
13.15-17.00 1 GKMV16023 HW COL groep 1
15.15-17.00 1-10 TL2V14001 HW COL groep 2
do 9.00-10.45 36-42 RGBUPRV004 WERKGROEP groep 18
46-49 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 6
51 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 6
2-4 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 6
7-10 RGBUIER008 WERKGROEP groep 1
12-15 RGBUIER008 WERKGROEP groep 1
17-21 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 13
23-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 13
11.00-12.45 36-43 RGMUPRV006 WERKGROEP groep 1
46-49 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 7
51 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 7
2-4 RGBUPRV012 WERKGROEP groep 7
7-10 RGBUIER008 WERKGROEP groep 2
12-15 RGBUIER008 WERKGROEP groep 2
17-21 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 14
23-24 RGBUSTR012 WERKGROEP groep 14
13.15-15.00 36-42 RGBUSBR006 WERKGROEP groep 5
7-14 RGBUIER003 WERKGROEP groep 5
17-20 RGBUPRV007 WERKGROEP groep 9
23-25 RGBUPRV007 WERKGROEP groep 9
13.15-17.00 1-6 FRRMV17401 SEMINAR groep 1
9-11 FRRMV17401 SEMINAR groep 1
15.15-17.00 36-42 RGBUSBR006 WERKGROEP groep 6
7-14 RGBUIER003 WERKGROEP groep 6
17-20 RGBUPRV007 WERKGROEP groep 10
23-25 RGBUPRV007 WERKGROEP groep 10
17.15-19.00 40-44 RGMUSTR004 BASISCOL groep 1
49 RGMUPRV003 BASISCOL groep 1
vr 9.00-10.45 37-44 RGBUIER003 WERKGROEP groep 17
3-6 GKMV16023 HW COL groep 1
9-11 GKMV16023 HW COL groep 1
9.00-12.45 2 GKMV16023 HW COL groep 1
11.00-12.45 37-44 RGBUIER003 WERKGROEP groep 18
48-51 RGMUSTR015 WERKGROEP groep 1
2-4 RGMUSTR015 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 36-42 RGMUSBR009 GASTCOL groep 1
44 RGMUSBR009 GASTCOL groep 1
2-6 GE1V16003 WERKCOL groep 4
9-11 GE1V16003 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 47-49 RGMUPRV003 BASISCOL groep 1
51 RGMUPRV003 BASISCOL groep 1
2-4 RGMUPRV003 BASISCOL groep 1

Gebouw JK15A