Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 1.36

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 51 FA-MA215 HOORCOL groep 1
4 FA-BA203 COMM OW groep 1
13 FA-MA102 COMM OW groep 3
11.00-12.45 43 GSTVD1GO WERKGROEP groep 1
GSTVD2GO WERKGROEP groep 1
46 GSTALGD1 WERKGROEP groep 4
47 GSTVD1FI WERKGROEP groep 1
GSTVD2FI WERKGROEP groep 1
48 GSTALGD1 WERKGROEP groep 4
51 FA-MA215 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 46-51 NS-121B WERKCOL groep 4
2-4 NS-121B WERKCOL groep 4
13.15-17.00 43 FA-MA102 COMM OW groep 2
44 FA-MA104 WERKCOL groep 2
23 FA-MA104 COMM OW groep 1
15.15-17.00 47 FA-BA10017 GROEPS OW groep 10
2 FA-BA10017 GROEPS OW groep 11
4 FA-BA10017 GROEPS OW groep 12
di 9.00-17.00 22 FA-MA104 COMM OW groep 3
23 FA-MA104 COMM OW groep 3
11.00-12.45 41-42 FA-CPS212 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
44 FA-CPS212 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
46 201600411 WERKCOL groep 5
11.00-15.00 2 201500072 WERKGROEP groep 14
13.15-15.00 41-42 FA-CPS213 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
44 FA-CPS213 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
46 FA-MA202 GROEPS OW groep 2
13.15-17.00 46-48 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 10
15.15-17.00 49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 15
wo 9.00-10.45 48 201400068 PROJECT groep 13
9.00-12.45 46 NS-109B WERKCOL-1 groep 1
4 FA-BA203 COMM OW groep 3
9.00-17.00 22 FA-MA104 COMM OW groep 3
23 FA-MA104 COMM OW groep 3
11.00-11.30 43 FA-BA10017 WERKCOL groep 7
11.00-12.45 48 201400068 PROJECT groep 18
11.30-12.00 43 FA-BA10017 WERKCOL groep 8
13.15-15.00 41 FA-MA211 GROEPS OW groep 4
46-47 FA-CPS338 WERKCOL groep 1
50 FA-CPS338 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 49 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk WERKCOL groep 4
4 FA-BA203 COMM OW groep 5
do 9.00-10.45 41-42 FA-MA102 GROEPS OW groep 1
46 FA-MA201 WERKCOL groep 2
50 201400068 WERKCOL-3 groep 30
2 FA-MA107 GROEPS OW groep 3
GROEPS OW groep 4
3 FA-MA107 GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 2
4 FA-MA107 GROEPS OW groep 4
GROEPS OW groep 3
9.00-11.45 46 FA-MA107 COMM OW groep 4
11.00-12.45 41-42 FA-MA102 GROEPS OW groep 2
43 200501022 WERKGROEP groep 8
46 FA-MA201 WERKCOL groep 3
2 FA-MA107 GROEPS OW groep 7
3 FA-MA107 GROEPS OW groep 5
GROEPS OW groep 6
13.15-15.00 41-43 FA-CPS213 GROEPS OW groep 2
47 201000398 WERKGROEP groep 15
50 201700152 WERKCOL groep 3
4 FA-MA107 GROEPS OW groep 7
GROEPS OW groep 8
13.15-16.00 46 FA-MA107 COMM OW groep 8
13.15-17.00 44 FA-CPS101 WERKCOL groep 2
15.15-17.00 41-43 FA-CPS213 GROEPS OW groep 1
47 201000398 WERKGROEP groep 16
50 201400068 WERKCOL-3 groep 27
4 FI-MSECSS WERKCOL groep 1
vr 9.00-17.00 2 FA-BA203 COMM OW groep 1
11.00-12.45 47-48 201500475 WERKGROEP groep 1
13.15-17.00 50 FA-CPS-380 WERKCOL groep 2

Gebouw DDW