Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 1.32

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 25 FA-BA107 GROEPS OW groep 9
9.00-12.45 9 FA-MA101 GROEPS OW groep 4
GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 3
GROEPS OW groep 2
22 FA-BA10017 WERKCOL groep 1
9.00-17.00 17 FA-MA107 COMM OW groep 1
11.00-12.45 25 FA-BA107 GROEPS OW groep 10
13.15-15.00 9 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
19 FA-BA10017 GROEPS OW groep 6
25 FA-BA10017 GROEPS OW groep 2
13.15-17.00 12 FA-MA104 COMM OW groep 3
23 FA-MA104 COMM OW groep 3
15.15-17.00 9 FA-BA10017 GROEPS OW groep 3
19 FA-BA10017 GROEPS OW groep 1
25 FA-BA10017 GROEPS OW groep 5
di 9.00-17.00 11 FA-MA104 COMM OW groep 2
22 FA-MA104 COMM OW groep 2
13.15-15.00 21 201700821 TRAINING-1 groep 6
13.15-17.00 20 GSTMINA1 WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.45 17-21 FA-204 WERKGROEP groep 1
9.00-17.00 11 FA-MA104 COMM OW groep 2
22 FA-MA104 COMM OW groep 2
11.00-12.45 17-21 FA-204 WERKGROEP groep 2
do 9.00-10.45 7-8 FA-MA101 COMM OW groep 5
9.00-11.45 17-18 FA-BA106 GROEPS OW groep 5
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 5
9.00-12.45 19 B-MBIEG06 HOORCOL groep 1
11.00-12.00 11 FA-MA211 GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 7-8 FA-MA101 COMM OW groep 6
12.30-15.00 23 201700821 TRAINING-2 groep 11
13.15-15.00 8 FA-MA101 GROEPS OW groep 3
15.15-17.00 8 FA-MA101 GROEPS OW groep 4
vr 9.00-12.45 8 FA-MA101 GROEPS OW groep 3
GROEPS OW groep 4
GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 2
20-21 FA-BA107 COMM OW groep 2
23 FA-BA203 COMM OW groep 3
13.15-15.00 17 FA-MA202 GROEPS OW groep 3
18 FA-BA203 GROEPS OW groep 5
21 FA-BA203 GROEPS OW groep 5
24 FA-BA203 GROEPS OW groep 5
13.15-17.00 9 SK-B2MEME PRESENT groep 1
23 FA-BA203 COMM OW groep 4
15.15-17.00 18 FA-BA203 GROEPS OW groep 6
21 FA-BA203 GROEPS OW groep 6
24 FA-BA203 GROEPS OW groep 6

Gebouw DDW