Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 0.42 CLZ

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 46-51 NS-109B WERKCOL groep 1
2-4 NS-109B WERKCOL groep 1
25 200300837 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 6-11 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 2
13-14 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 2
13.15-14.00 2 B-B3INB16 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 20 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 4
14.15-17.00 2 B-B3INB16 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 6-7 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
9-15 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
di 9.00-12.45 3 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
COMP PRACT groep 1
4 B-B3INB16 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
9.00-17.00 2 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 6-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
18 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 2
19 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
22-24 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
11.00-15.00 17 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 2
COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 48-51 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
3 B-B3LEM18 PRACT groep 1
wo 9.00-12.45 46-51 NS-109B WERKCOL-1 groep 1
2-4 NS-109B WERKCOL-1 groep 1
21 201000129 COMP PRACT groep 1
23-24 201000129 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 6-14 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 23 200300004 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 47-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
COMP PRACT groep 1
2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 3
20-22 201000042 COMP PRACT groep 6
17.15-19.00 17 B-B3ONSCR COMP PRACT groep 1
do 9.00-11.45 18 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 2 B-B3INB16 COMP PRACT groep 1
4 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
COMP PRACT groep 1
6 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
11.00-12.45 47-51 WISB243 WERKCOL groep 1
3 WISB243 WERKCOL groep 2
7-9 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
11-14 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 4
20 B-B1FUN14 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
24 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 48-51 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
2-3 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
7-8 FA-CPS322 COMP PRACT groep 2
COMP PRACT groep 1
20-21 B-B1EXST13 COMP PRACT groep 5
vr 9.00-9.45 18 201500053 PRACT groep 8
PRACT groep 10
9.00-10.45 7 B-B3EUKA09 HOORCOL groep 1
9.45-10.30 18 201500053 PRACT groep 32
11.00-11.45 18 201500053 PRACT groep 9
PRACT groep 7
11.00-12.45 7 NS-158B HOORCOL groep 1
23 200300004 COMP PRACT groep 1
11.45-12.30 18 201500053 PRACT groep 31
13.15-14.00 18 201500053 PRACT groep 26
PRACT groep 24
13.15-15.00 47-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 4
COMP PRACT groep 1
2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 4
13.15-17.00 7 NS-158B WERKCOL groep 1
11 NS-158B WERKCOL groep 1
15.15-16.00 18 201500053 PRACT groep 23
PRACT groep 25

Gebouw DDW