Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 0.34

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 10 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
12 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
16 GSTVD1MI WERKGROEP groep 1
9.00-12.45 17 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
19 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
22 FA-MA213 HW COL groep 1
11.00-12.45 8-9 SK-BSPAN WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
13.15-15.00 25 FA-BA204 GROEPS OW groep 4
13.15-17.00 12 FA-MA102 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
20 200800166 HW COL groep 1
13.45-15.15 11 FA-BA10017 GROEPS OW groep 3
15.15-17.00 11 FA-BA10017 GROEPS OW groep 4
15 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 3
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
di 9.00-12.45 22 FA-MA213 HW COL groep 1
11.00-14.00 17-21 201700027 TUTORIAL groep 1
23-25 201700027 TUTORIAL groep 1
13.15-15.00 6-13 201100024 WERKGROEP groep 1
14.00-17.00 17-21 201700027 TUTORIAL groep 2
23-25 201700027 TUTORIAL groep 2
15.15-17.00 6-13 201100024 WERKGROEP groep 2
wo 9.00-10.45 12 201400068 PROJECT groep 12
9.00-11.30 23 201500486 TRAINING-2 groep 2
9.00-12.45 19 SK-BCHDO HOORCOL groep 1
11.00-12.45 12 201400068 PROJECT groep 11
13.15-15.00 9 FA-BA112 WERKCOL groep 1
11 FA-BA112 WERKCOL groep 1
22-24 200300176 WERKGROEP groep 9
13.15-17.00 17 FA-MA103 GROEPS OW groep 2
GROEPS OW groep 1
20 201500005 WERKGROEP groep 6
15.15-17.00 9 FA-BA112 WERKCOL groep 2
11 FA-BA112 WERKCOL groep 2
12 201400068 PROJECT groep 22
22-24 200300176 WERKGROEP groep 10
15.15-19.00 10 201500002 WERKGROEP groep 3
15 201500002 WERKGROEP groep 3
do 9.00-12.45 14 201400166 PRACT groep 4
10.00-13.00 20 FA-MA107 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 12
22 FA-MA107 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 12
13.15-15.00 6-10 200300488 WERKGROEP groep 2
13 200300488 WERKGROEP groep 2
15.15-17.00 6-10 200300488 WERKGROEP groep 6
13 200300488 WERKGROEP groep 6
15.15-19.00 17-18 NS-158B WERKCOL groep 2
20-25 NS-158B WERKCOL groep 2
vr 9.00-10.45 18 201500053 WERKCOL groep 8
23 201500053 WERKCOL groep 8
26 201500053 WERKCOL groep 8
9.00-11.30 21 201500487 TRAINING-2 groep 3
9.00-12.45 22 FA-MA213 HW COL groep 1
11.00-12.45 9 201700104 WERKGROEP groep 1
18 201500053 WERKCOL groep 7
23 201500053 WERKCOL groep 7
26 201500053 WERKCOL groep 7
12.30-15.00 20 201500477 TRAINING-2 groep 3
13.15-15.00 8 FA-332 WERKCOL groep 1
9 201700104 WERKGROEP groep 6
10-11 FA-332 WERKCOL groep 1
18 201500053 WERKCOL groep 18
23 201500053 WERKCOL groep 18
26 201500053 WERKCOL groep 18
15.15-17.00 18 201500053 WERKCOL groep 17
23 201500053 WERKCOL groep 17
26 201500053 WERKCOL groep 17

Gebouw DDW