Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 103

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 2-9 GKMV17002 HW COL groep 1
9.00-12.45 1-6 MCMV16038 HW COL groep 2
9-11 MCMV16038 HW COL groep 2
11.00-12.45 1 CIWMATCHJU HW COL groep 1
2-5 RE2V18004 HOORCOL groep 1
2-9 RE3V18008 HW COL groep 1
7 RE2V18004 HOORCOL groep 1
9-10 RE2V18004 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2-7 LI2V17002 HOORCOL groep 1
9-10 LI2V17002 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-6 TLRMV16200 SEMINAR groep 1
2-9 TLMV16302 HW COL groep 1
9-11 TLRMV16200 SEMINAR groep 1
15.15-17.00 2-7 DU3V14002 HW COL groep 1
9-10 DU3V14002 HW COL groep 1
17.15-19.00 1-6 GE1V16003 WERKCOL groep 5
2-9 CI1V17001 WERKCOL groep 6
9-11 GE1V16003 WERKCOL groep 5
di 9.00-12.45 1-6 GKMV16012 WERKCOL groep 3
2-9 MCRMV16036 SEMINAR groep 1
9-11 GKMV16012 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 1-10 GE3V17031 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-10 GE3V17039 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 1-6 GKMV16005 HW COL groep 1
2-9 KE1V13002 HOORCOL groep 1
9-11 GKMV16005 HW COL groep 1
17.15-19.00 1-6 GE1V18002 WERKCOL groep 1
9-11 GE1V18002 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 1-6 GE3V17053 WERKCOL groep 1
9-11 GE3V17053 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 2-3 LA3V11004 WERKCOL groep 3
2-9 MCRMV16003 WERKCOL groep 1
5-10 LA3V11004 WERKCOL groep 3
11.00-14.45 1-6 IA1V19001 WERKCOL groep 2
9-11 IA1V19001 WERKCOL groep 2
13.15-15.00 3-10 SP3V18002 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 1-9 TC1V19001 PRACT groep 1
15.15-17.00 1-10 LI3V14204 WERKCOL groep 1
1-6 TW3V18104 WERKCOL groep 1
9-11 TW3V18104 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 1-3 GE1V18001 WERKCOL groep 4
1-9 GE2V17001 WERKCOL groep 5
1-10 LI3V14204 WERKCOL groep 2
5-6 GE1V18001 WERKCOL groep 4
9-11 GE1V18001 WERKCOL groep 4
do 9.00-10.45 9 KU2V17002 WERKCOL groep 4
9.00-12.45 1-4 LA2V17001 WERKCOL groep 1
1-6 TLMV16404 WERKCOL groep 2
2-9 ME3V19001 WERKCOL groep 2
8 LA2V17001 WERKCOL groep 1
9-11 TLMV16404 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 9 TL3V16003 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 1-9 DU3V15102 HW COL groep 1
13.15-17.00 1-5 FR3V14104 WERKCOL groep 1
1-6 SP3V15203 WERKCOL groep 1
8-10 FR3V14104 WERKCOL groep 1
9-11 SP3V15203 WERKCOL groep 1
15.15-19.00 1-9 NE3V14101 WERKCOL groep 2
17.15-19.00 1-5 TL3V14204 HW COL groep 2
7-10 TL3V14204 HW COL groep 2
17.15-21.00 1-6 AEMV16006 SEMINAR groep 2
9-11 AEMV16006 SEMINAR groep 2
vr 9.00-12.45 1-5 CI2V17003 WERKCOL groep 3
1-9 CI3V14201 WERKCOL groep 1
1-6 GE2V17003 WERKCOL groep 1
7-10 CI2V17003 WERKCOL groep 3
9-11 GE2V17003 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 1-9 GE2V17001 WERKCOL groep 3
13.15-17.00 1-5 CI2V17003 WERKCOL groep 7
1-6 GE2V17004 WERKCOL groep 3
7-10 CI2V17003 WERKCOL groep 7
9-11 GE2V17004 WERKCOL groep 3
15.15-17.00 1-9 GE2V17001 WERKCOL groep 5

Gebouw D25