Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal LIEREGG

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-9.45 46 B-B2META09 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 37-41 FA-BA113 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 42 200300007 WERKCOL groep 3
48 200300037 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 47 FA-CPS221 HW COL groep 1
49 FA-CPS221 HW COL groep 1
11.00-12.45 39 B-B2PLFY09 HOORCOL groep 1
41 201800484 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 36 B-B2MINT10 HOORCOL groep 1
37-45 B-B2MINT10 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37-45 WISL101 HOORCOL groep 1
50 NS-121B WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 36 201700031 HOORCOL groep 1
37-40 201700031 HOORCOL groep 1
42-44 201700031 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 37-39 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 4
41-44 INFOFP: Functioneel programmeren WERKCOL groep 4
12.00-12.45 46 B-B2MGOT14 HOORCOL groep 2
13.15-15.00 37 FA-BA200 GROEPS OW groep 1
47 FA-BA200 GROEPS OW groep 1
7 FA-BA200 GROEPS OW groep 1
18 FA-BA200 GROEPS OW groep 1
13.15-17.00 36 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37-44 WISB107 WERKCOL groep 2
49 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
51 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
wo 9.00-10.45 37-44 201900014 WERKCOL groep 4
9.00-12.45 47 FA-BA200 GROEPS OW groep 7
48-50 200300037 COACHGROEP groep 9
51 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 1
2-3 200300037 COACHGROEP groep 9
11.00-12.45 37-44 NS-353B WERKCOL groep 1
13.15-15.00 36 INFOMLHVL: Machine learning for human vision and language HOORCOL groep 1
37-44 INFOMLHVL: Machine learning for human vision and language HOORCOL groep 1
3 200300022 INZAGE groep 1
15.15-17.00 41 INFOIBV: Beeldverwerking HOORCOL groep 1
46-51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 4
2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 4
15.15-19.00 37-40 NS-204B WERKCOL groep 2
42-44 NS-204B WERKCOL groep 2
17.15-19.00 41 INFOMDM: Data mining WERKCOL groep 1
26 201800486 WORKSHOP groep 1
do 9.00-12.45 36 201500157 HOORCOL groep 1
38 SK-B2MBBT GROEPS OW groep 3
39 SK-B2MBBT GROEPS OW groep 1
41 SK-B2MBBT GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 37 B-B2MINT10 WERKCOL groep 1
40 B-B2MINT10 WERKCOL groep 1
42-44 B-B2MINT10 WERKCOL groep 1
46 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
47 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
48 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
49 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
2 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
13.15-15.00 37 201800002 HOORCOL groep 1
41 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
43 FA-BA314 GROEPS OW groep 1
GROEPS OW groep 2
15.15-17.00 36 B-B2MAWE14 WERKCOL groep 1
37-44 WISB321 WERKCOL groep 1
23-25 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 3
15.15-19.00 4 200900337 PRESENT groep 1
201400046 PRESENT groep 1
vr 9.00-10.45 24-25 201700016 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 46 FA-CPS102 HOORCOL groep 1
10.45-12.15 25 201700016 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 37-39 B-B2PLFY09 HOORCOL groep 1
41-42 B-B2PLFY09 HOORCOL groep 1
11.00-15.00 47-51 NS-202B WERKCOL groep 3
2-4 NS-202B WERKCOL groep 3
13.15-15.00 46 INFOB1CODE: Computationeel denken WERKCOL groep 2

Gebouw BESTUURS