Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 401

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 44 GSTVAKD1WK WERKGROEP groep 1
46 NS-267B HOORCOL groep 1
48-50 GSTVAKD1WK WERKGROEP groep 1
3 GSTVAKD1WK WERKGROEP groep 1
4 NS-267B HOORCOL groep 1
11.00-12.45 44 GSTPIP1A WERKGROEP groep 2
46 GSTKO03 WERKCOL groep 1
48 GSTKO03 WERKCOL groep 1
50 GSTKO03 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 46-51 FI-MSECRM2 WERKCOL groep 1
2-5 FI-MSECRM2 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 46-48 GSTKO16 WERKCOL groep 1
49 201400068 WERKCOL-1 groep 26
50-51 GSTKO16 WERKCOL groep 1
2 201400068 WERKCOL-1 groep 27
3-4 GSTKO16 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 2 201400068 WERKCOL-1 groep 28
di 9.00-10.45 43-44 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
46 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
48 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
50 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
2 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 37-44 WISB132 WERKCOL groep 6
46 NS-350B WERKCOL groep 2
48-51 NS-350B WERKCOL groep 2
2-4 NS-350B WERKCOL groep 2
13.15-15.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 19
46-51 FI-MSECHPS WERKCOL groep 1
2-5 FI-MSECHPS WERKCOL groep 1
15.15-17.00 41-44 201500052 WERKGROEP groep 20
46-51 FI-MSECID WERKCOL groep 1
2-5 FI-MSECID WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 47 201700814 TRAINING-1 groep 2
9.00-11.30 2 201700814 TRAINING-2 groep 2
9.00-12.45 43 FA-CPS312T HOORCOL groep 1
44 FA-CPS312T HOORCOL groep 1
10.00-12.45 46 200400025 SEMINAR groep 1
11.00-11.45 47-49 FA-BA103 GROEPS OW groep 3
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 3
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 3
12.00-12.45 47-49 FA-BA103 GROEPS OW groep 4
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 4
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 4
12.30-15.00 2 201700814 TRAINING-2 groep 6
13.15-17.00 43 FA-MA213 HW COL groep 1
do 9.00-10.45 46-49 FA-BA212 GROEPS OW groep 3
51 FA-BA212 GROEPS OW groep 3
3 FA-BA212 GROEPS OW groep 3
9.00-12.45 44 FA-CPS212 WERKCOL groep 1
11.00-11.45 43 DI-409-09 GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 46-49 FA-BA212 GROEPS OW groep 4
50 FA-BA305 GROEPS OW groep 8
51 FA-BA212 GROEPS OW groep 4
2 FA-BA305 GROEPS OW groep 7
3 FA-BA212 GROEPS OW groep 4
12.00-12.45 43 DI-409-09 GROEPS OW groep 2
13.15-15.00 41-44 201800007 WERKGROEP groep 1
47-51 FA-BA305 GROEPS OW groep 4
2 FA-BA305 GROEPS OW groep 4
15.15-17.00 47 FA-BA305 GROEPS OW groep 8
vr 9.00-10.45 47-50 FA-BA203 GROEPS OW groep 1
51 FA-MA202 GROEPS OW groep 3
3-4 FA-BA203 GROEPS OW groep 1
9.00-12.45 43 FA-CPS312T HOORCOL groep 1
44 FA-CPS312T HOORCOL groep 1
11.00-12.45 47-50 FA-BA203 GROEPS OW groep 2
3-4 FA-BA203 GROEPS OW groep 2
13.15-14.00 49 FA-BA103 GROEPS OW groep 7
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 7
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 7
13.15-17.00 46 SK-INTRAPR HOORCOL groep 1
14.15-15.00 49 FA-BA103 GROEPS OW groep 8
51 FA-BA103 GROEPS OW groep 8
3 FA-BA103 GROEPS OW groep 8

Gebouw BBG