Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 401

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
10 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
12 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
16 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
17-19 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
25 FA-BA107 GROEPS OW groep 11
9.00-12.45 6 B-MMBE07 HW COL groep 1
24 B-B3EVO14 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 4 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
19 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
22-23 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
25 FA-BA107 GROEPS OW groep 12
26 GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
GSTVD2SK WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 25 FA-BA204 GROEPS OW groep 1
13.15-17.00 2-4 NS-MO501M HW COL groep 1
7-13 FI-MHPSFQM WERKCOL groep 1
15 FI-MHPSFQM WERKCOL groep 1
22 FI-MSECRM1 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 17-20 FI-MSECRM1 WERKCOL groep 1
24-26 FI-MSECRM1 WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 5 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 4
9.00-12.45 11 FA-MA211 HOORCOL groep 1
19 B-MBIEG06 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-9 FI-MSECIIE WERKCOL groep 1
12 FI-MSECIIE WERKCOL groep 1
15 FI-MSECIIE WERKCOL groep 1
11.00-13.00 19 FI-MSECIIE WERKCOL groep 1
13.15-15.00 20 200300156 WERKGROEP groep 17
24 FA-BA106 GROEPS OW groep 1
13.15-17.00 18 FA-BA200 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 10-15 INFOB3OMG: Onderzoeksmethoden voor gametech. WERKCOL groep 3
INFOB3OMI: Onderzoeksmethoden voor informatica WERKCOL groep 3
24 FA-BA106 GROEPS OW groep 7
16.00-17.00 4 NS-MO410M HOORCOL groep 1
wo 9.00-10.45 17-19 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 NS-109B WERKCOL groep 3
WERKCOL-1 groep 1
6 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
7-15 FI-MHPSFQM WERKCOL groep 1
11.00-11.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 3
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 3
11.00-12.45 21 SK-BCHDO WERKCOL groep 5
12.00-12.45 17-20 FA-BA107 GROEPS OW groep 4
22-23 FA-BA107 GROEPS OW groep 4
13.15-17.00 3-4 BETA-B3EM WERKCOL groep 1
6-9 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
10 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
11 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
12 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
13 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
14 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
15-16 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
17 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
21 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
23-25 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 10 FA-BA205 GROEPS OW groep 1
12-14 FA-BA205 GROEPS OW groep 1
24-25 FA-BA106 GROEPS OW groep 5
9.00-11.45 17-18 FA-BA106 GROEPS OW groep 4
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 4
9.00-12.45 6 201400453 PRACT groep 1
8 201400453 PRACT groep 1
9.00-17.00 4 B-B2META09 PGO groep 3
9.30-12.00 11 FA-MA211 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 10 FA-BA205 GROEPS OW groep 2
12-14 FA-BA205 GROEPS OW groep 2
24-25 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
12.00-15.00 17-18 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 11
13.15-14.15 11 FA-MA211 GROEPS OW groep 2
13.15-15.00 24-25 FA-BA204 GROEPS OW groep 6
13.15-17.00 6 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 3
17.15-19.00 18 FI-MTT HOORCOL groep 1
20 FI-MTT HOORCOL groep 1
22 FI-MTT HOORCOL groep 1
vr 9.00-10.45 18 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7-12 BETA-B2NW WERKCOL groep 1
14 BETA-B2NW WERKCOL groep 1
15 SK-B3PFA HOORCOL-1 groep 1
20 201400066 PRACT groep 1
23 201400066 PRACT groep 1
9.00-17.00 5 B-B3DID14 WERKCOL groep 1
11.00-15.00 18 B-B3EVO14 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 4 BETA-B2OOP: Orientatie op de onderwijspraktijk HOORCOL groep 1
13.15-17.00 7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 15

Gebouw BBL