Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 317

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
10 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
12 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
16 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
25 FA-BA107 GROEPS OW groep 5
11.00-12.45 4 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
19 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
22-23 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
25 FA-BA107 GROEPS OW groep 6
26 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD2NK WERKGROEP groep 1
13.15-17.00 6 GSTVD1NK WERKGROEP groep 1
GSTVD1SK WERKGROEP groep 1
di 9.00-10.45 7-10 FA-BA205 GROEPS OW groep 1
12 FA-MA102 GROEPS OW groep 1
23 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 7-10 FA-BA205 GROEPS OW groep 2
12 FA-MA102 GROEPS OW groep 2
13.15-15.00 51 FA-MA214 WERKCOL groep 1
25 FA-BA204 GROEPS OW groep 6
15.15-17.00 2-5 FI-MSECPSC WERKCOL groep 2
17-26 FI-MSECPSC WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.45 24 FA-BA107 GROEPS OW groep 3
9.00-17.00 26 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
11.00-12.45 21 SK-BCHDO WERKCOL groep 3
24 FA-BA107 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 13 FA-BA201 GROEPS OW groep 3
13.15-17.00 10 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
12 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
14 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
20 BETA-B2EM WERKCOL groep 1
15.15-17.00 13 FA-BA201 GROEPS OW groep 4
do 9.00-10.45 6 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
8 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
10 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
12 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
14 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
16 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
18 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
20 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1
9.00-17.00 4 B-B2META09 PGO groep 5
26 B-B3SOEC16 WERKCOL groep 1
12.00-15.00 17-18 FA-BA106 GROEPS OW groep 8
20 FA-BA106 GROEPS OW groep 8
13.15-14.15 11 FA-MA211 GROEPS OW groep 4
13.15-15.00 10 FA-BA205 GROEPS OW groep 5
12-14 FA-BA205 GROEPS OW groep 5
24-25 FA-BA204 GROEPS OW groep 3
13.15-17.00 3 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 10 FA-BA205 GROEPS OW groep 6
12-14 FA-BA205 GROEPS OW groep 6
vr 9.00-10.45 20 FA-BA203 GROEPS OW groep 1
22 FA-BA203 GROEPS OW groep 1
26 FA-BA203 GROEPS OW groep 1
11.00-12.00 11 FA-MA211 GROEPS OW groep 3
11.00-12.45 20 FA-BA203 GROEPS OW groep 2
22 FA-BA203 GROEPS OW groep 2
26 FA-BA203 GROEPS OW groep 2
13.15-17.00 23 FA-MA105 HOORCOL groep 1
24 FI-MSECR30 GROEPS OW groep 1

Gebouw BBL