Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 223

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 44 B-B3GENB09 HW COL groep 1
9.00-12.45 36-43 B-B3GENB09 HW COL groep 1
45 B-B3GENB09 HW COL groep 1
46-48 B-B3WBEL09 HOORCOL groep 1
50 B-B3WBEL09 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 44 FA-BA102 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
46 FA-CPS102 HOORCOL groep 1
47-51 INFOB3PS: Product software WERKCOL groep 3
2-4 INFOB3PS: Product software WERKCOL groep 3
15.15-17.00 43 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 5
46-49 SK-BORC13 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
50-51 SK-BORC13 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 17
WERKCOL groep 11
2-3 SK-BORC13 WERKCOL groep 18
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 17
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 10
4 SK-BORC13 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
di 9.00-10.45 43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 9
9.00-12.45 50 B-B2MGOT14 WERKCOL groep 3
11.00-12.45 43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
51 201600023 WERKGROEP groep 1
11.00-15.00 48 201500072 WERKGROEP groep 11
49 201500072 WERKGROEP groep 14
13.15-15.00 50 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
15.15-17.00 47 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 9
wo 9.00-10.45 46-51 SK-MASPN HOORCOL groep 1
2-4 SK-MASPN HOORCOL groep 1
9.00-12.45 44 B-B2PLFY09 GROEPS OW groep 1
11.00-12.45 42-43 SK-BKATA WERKCOL groep 2
46-51 SK-MASPN WERKCOL groep 1
2-4 SK-MASPN WERKCOL groep 1
13.15-15.00 39-44 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 3
13.15-17.00 46 B-B2IBM HOORCOL groep 1
51 FA-BA103 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
2-4 FA-BA103 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
15.15-17.00 42-44 SK-B2RDEM WERKCOL groep 1
do 9.00-9.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 1
2 FA-BA104 WERKCOL groep 1
10.00-10.45 46-51 FA-BA104 WERKCOL groep 2
2 FA-BA104 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 43-44 B-B1MB05 WERKCOL groep 8
46-49 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
50-51 SK-BORC13 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
2-3 SK-BORC13 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
15.15-19.00 46-51 NS-350B WERKCOL groep 1
2-4 NS-350B WERKCOL groep 1
vr 9.00-12.45 37-44 SK-MOCHC HW COL groep 1
47-51 SK-MOCHC HW COL groep 1
2-4 SK-MOCHC HW COL groep 1
13.15-15.00 45 200800164 HOORCOL groep 1
47 200800164 HOORCOL groep 1
49 200800164 HOORCOL groep 1
51 200800164 HOORCOL groep 1
2 B-B3GKA16 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 42-43 B-B2PLFY09 WERKCOL groep 3
15.15-17.00 47 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 12
50-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 15
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 11

Gebouw BBL