Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 214

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6-13 SK-BWIS3 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-13 SK-BWIS3 WERKCOL groep 1
18-20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 6-12 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 17-20 B-B3SOEC16 HOORCOL groep 1
22 B-B3SOEC16 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-13 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 5
15 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 5
di 9.00-10.45 17-25 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 6-9 SK-BMECH08 HW COL groep 1
11-13 SK-BMECH08 HW COL groep 1
15 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 10 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 2
17-25 NS-158B WERKCOL groep 1
13.15-15.00 17-18 B-MSBFUFO HW COL groep 1
20 B-MSBFUFO HW COL groep 1
23 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-10 SK-BANV13 WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 9
11 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 2
12 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 2
13 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 2
14 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 2
wo 9.00-10.00 17-18 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 11 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 3
14 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 17-20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
23-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 17-25 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6-12 BETA-B1PYT HW COL groep 1
14 FA-BA112 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-25 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval PRACT groep 1
PRACT groep 2
do 9.00-10.45 6-9 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
11 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
13-14 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
18 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
20-24 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 12 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-9 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
11 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
13-14 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
18 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
11.00-15.00 23 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 6-8 NS-157B HOORCOL groep 1
10-14 NS-157B HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-14 NS-157B WERKCOL groep 1
17-18 INFOGR: Graphics PRACT groep 1
20-25 INFOGR: Graphics PRACT groep 1
vr 9.00-10.45 18 INFOUE: Usability engineering en user experience WERKCOL groep 2
20-25 INFOUE: Usability engineering en user experience WERKCOL groep 2
9.00-12.45 8 B-B3MCRE17 WERKCOL groep 1
B-B3MCRT17 ONDERZOEK groep 1
9 B-B3MCRE17 WERKCOL groep 1
B-B3MCRT17 ONDERZOEK groep 1
KI3V14002 PRACT groep 1
10 SK-BFYC3 HW COL groep 1
12 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 15 B-B1BIOT09 PRESENT groep 1
10.00-12.45 11 B-MEBSDG HOORCOL groep 1
11.00-12.45 18 B-B1GENG16 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
22-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 7-8 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 2
9 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 1
10-12 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 2
18 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
20-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
13.15-17.00 14 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 2
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 2
15.15-17.00 2-7 KI2V17001: Inleiding adaptieve systemen PRACT groep 4

Gebouw BBL