Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 214

Capaciteit: 64 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.00 36 FA-BA380 HOORCOL groep 1
46 FA-BA380 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 37 FA-301 HOORCOL groep 1
38 B-B3CEWE WERKCOL groep 1
39-44 INFOMCBI3: Colloquium Business informatics HOORCOL groep 1
47-51 SK-MASPN HOORCOL groep 1
2-4 SK-MASPN HOORCOL groep 1
11.00-12.45 37-44 SK-BWS2-13 WERKCOL groep 1
46 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 4
47-51 SK-MASPN WERKCOL groep 1
2-4 SK-MASPN WERKCOL groep 1
13.15-15.00 38-41 B-B1MB05 WERKCOL groep 5
43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 5
13.15-17.00 46 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
48-50 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
2 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37-44 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 1
di 9.00-10.45 37-41 B-B1MB05 WERKCOL groep 3
43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 3
46 SK-B1BIOC HOORCOL-1 groep 1
25 BETA-B2S2 WERKCOL groep 1
10.00-11.45 49 B-B2MGOT14 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 37-41 B-B1MB05 WERKCOL groep 11
43-45 B-B1MB05 WERKCOL groep 11
46-48 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
51 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 1
2 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 1
3 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 1
4 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 1
17-25 NS-158B WERKCOL groep 1
13.15-15.00 37 B-B1MB05 WERKCOL groep 5
47-48 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
13.15-17.00 36 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
46 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
49-51 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
3-4 B-B3MSCI05 HW COL groep 1
15.15-17.00 37-39 B-B1DIERHK WERKCOL groep 1
41-43 B-B1DIERHK WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 37-38 B-B1EVBI13 HOORCOL groep 1
48-49 B-B2IBM HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 2
11.00-12.45 37-44 INFONW: Computerarchitectuur en netwerken WERKCOL groep 1
46-51 SK-B1BIOC WERKCOL groep 11
2-3 SK-B1BIOC WERKCOL groep 11
23-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
13.15-15.00 37-44 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 2
17-25 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval HOORCOL groep 1
13.15-17.00 46 B-B2IBM HOORCOL groep 1
4 INFOOZP: Onderzoeksproject 3e jaar PRESENT groep 1
15.15-17.00 37-39 NS-106B WERKCOL groep 4
41-44 NS-106B WERKCOL groep 4
48-49 B-B2IBM HOORCOL groep 1
51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 3
2 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 3
17-25 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval PRACT groep 2
PRACT groep 1
do 9.00-11.45 37-38 SK-MCSL HOORCOL groep 1
9.00-12.45 40 SK-MAKC WERKCOL groep 1
41 SK-MCG2O HOORCOL groep 1
46-50 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 36 SK-MAKC WERKCOL groep 1
43-44 NS-220B WERKCOL groep 1
2-4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 3
11.00-14.00 39 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
13.15-14.00 37 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
43 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 38 FA-BA301 WERKCOL groep 1
40 FA-BA301 WERKCOL groep 1
41 B-B3ENDO10 HOORCOL groep 1
42 FA-BA301 WERKCOL groep 1
46 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
49-51 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 44 INFOOZP: Onderzoeksproject 3e jaar PRESENT groep 1
15.00-16.45 46-51 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 2
2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 2
15.15-17.00 36 SK-MCS WERKCOL groep 1
37-38 B-B1DIERHK WERKCOL groep 1
39 WISB321 HOORCOL groep 1
40-42 B-B1DIERHK WERKCOL groep 1
20-25 INFOGR: Graphics PRACT groep 1
vr 9.00-10.45 38 B-B1EVBI13 HOORCOL groep 1
48 INFOB1MOP: Mobiel programmeren WERKCOL groep 2
50 INFOB1MOP: Mobiel programmeren WERKCOL groep 2
3-4 INFOB1MOP: Mobiel programmeren WERKCOL groep 2
9.00-16.00 45 FA-501-14 HOORCOL groep 1
9.00-17.00 41 SK-MCG2O HOORCOL groep 1
11.00-12.45 47-49 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
51 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
2-4 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
22-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
13.15-15.00 38 B-B1EVBI13 HOORCOL groep 1
42 SK-B2RDEM WERKCOL groep 2
47-50 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 2
2-4 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 2
20-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
15.15-17.00 47-49 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 4
51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 4
2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 4

Gebouw BBG