Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 209

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-9.45 13 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 2 B-B2IBM HOORCOL groep 1
3 B-MSBFIMA HOORCOL groep 1
4 B-MSBFIMA HOORCOL groep 1
11 SK-BANV13 HOORCOL-1 groep 1
17-20 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
22-25 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
9.00-12.45 6-10 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
12 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
2-3 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 1
11 SK-BSPAN WERKCOL-1 groep 1
17-20 B-B3GESB05 HOORCOL groep 1
22-25 B-B3GESB05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 46-51 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
2-5 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
7 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
9 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
11 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
8 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
12-13 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
17-20 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
22-23 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
26 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 50-51 SK-BORC13 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 4
4 SK-BORC13 WERKCOL groep 19
WERKCOL groep 16
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 15
WERKCOL groep 20
10-11 SK-BSPAN WERKCOL-1 groep 2
di 9.00-10.45 14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7-13 B-B2EVO09 WERKCOL groep 1
17-25 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
10.00-12.45 6 WISL534 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-50 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 1
2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 1
14 INFODB: Databases WERKCOL groep 3
13.15-15.00 51 SK-BVAOP HOORCOL groep 1
SK-MSOLS HOORCOL groep 1
2-4 SK-BVAOP HOORCOL groep 1
SK-MSOLS HOORCOL groep 1
7 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
10 FA-CPS322 HOORCOL groep 1
18-25 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 1
15.15-17.00 51 SK-BVAOP WERKCOL groep 1
SK-MSOLS WERKCOL groep 1
2-4 SK-BVAOP WERKCOL groep 1
SK-MSOLS WERKCOL groep 1
6-10 SK-BANV13 WERKCOL groep 1
11 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
12 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
13 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
wo 9.00-10.00 20-22 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
24 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
9.00-10.45 3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 5
6-13 SK-BWIS3 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 51 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 1
INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 1
4 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 1
INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 1
11.00-12.45 2 200300181 WERKGROEP groep 13
6-13 SK-BWIS3 WERKCOL groep 1
14 INFOEA: Evolutionary computing HOORCOL groep 1
17-20 B-B1GENG16 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
23-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
11.00-15.00 22 B-MSBFUFO HW COL groep 1
13.15-15.00 47-51 INFOB1LI: Logica voor informatica WERKCOL groep 4
2-4 INFOB1LI: Logica voor informatica WERKCOL groep 4
6-11 FA-332 WERKCOL groep 1
15 INFOB3SMI: Strategisch management van organisaties en ICT HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46-51 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 2
2-5 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 2
17-25 WISB362 WERKCOL groep 1
15.15-19.00 6-9 SK-BFYC3 HW COL groep 1
SK-MPC3 HW COL groep 1
11-13 SK-BFYC3 HW COL groep 1
SK-MPC3 HW COL groep 1
do 9.00-12.45 7-13 B-B2EVO09 WERKCOL groep 2
14 B-B3PLAA05 HOORCOL groep 1
17-18 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
20 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
23-24 B-B3MECO15 HOORCOL groep 1
9.00-16.00 4 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 46-51 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
2-3 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 3 B-B1BEP13 WERKCOL groep 8
13.15-17.00 6-9 SK-BMECH08 HW COL groep 1
11-13 SK-BMECH08 HW COL groep 1
17-18 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
20 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
22-24 SK-BTOYM HW COL groep 1
SK-MTOYM HW COL groep 1
15.15-17.00 50-51 GEO4-1426 WERKCOL groep 1
2-3 GEO4-1426 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 50 INFOB1MOP: Mobiel programmeren WERKCOL groep 2
3-4 INFOB1MOP: Mobiel programmeren WERKCOL groep 2
18 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
20-25 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
9.00-12.45 7-9 SK-BFYC3 HW COL groep 1
SK-MPC3 HW COL groep 1
11-12 SK-BFYC3 HW COL groep 1
SK-MPC3 HW COL groep 1
14 SK-BFYC3 HW COL groep 1
SK-MPC3 HW COL groep 1
11.00-12.45 50 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 2
PRACT groep 3
10 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
18 B-B1GENG16 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
20 B-MSBFUFO HW COL groep 1
22-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
13.15-15.00 47-50 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 3
2-4 INFOB1MOP: Mobiel programmeren PRACT groep 3
7-9 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
18 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 1
20-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 1
13.15-17.00 10 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
14 INFOB3GSP: Gametechnologie softwareproject HOORCOL groep 1
INFOSP: Informatica softwareproject HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 1
2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 1
9 WISB222 WERKCOL groep 1
18 INFOMCGM4: Colloquium Game and media technology HOORCOL groep 1
21 INFOMCGM4: Colloquium Game and media technology HOORCOL groep 1
24 INFOMCGM4: Colloquium Game and media technology HOORCOL groep 1

Gebouw BBL