Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 201

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 6-8 SK-B2MEME HOORCOL groep 1
11-13 SK-B2MEME HOORCOL groep 1
9.00-12.45 10 B-B3MCRE17 WERKCOL groep 1
B-B3MCRT17 ONDERZOEK groep 1
11.00-12.45 6-8 SK-B2MEME WERKCOL groep 1
11-13 SK-B2MEME WERKCOL groep 1
17-19 BETA-B1KM HW COL groep 1
22 BETA-B1KM HW COL groep 1
26 BETA-B1KM HW COL groep 1
13.15-15.00 10 SK-BSPAN HOORCOL groep 1
17 WISB362 HOORCOL groep 1
18-20 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
22-25 B-B3IMMB09 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 6-12 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
17 NS-256B WERKCOL groep 1
18-20 NS-256B WERKCOL groep 1
22-25 NS-256B WERKCOL groep 1
di 9.00-10.45 7-14 INFOB3INSE: Information security WERKCOL groep 1
17 B-B2DIFY17 HOORCOL groep 1
20-21 B-B2DIFY17 HOORCOL groep 1
24 B-B2DIFY17 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 8 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 2
9 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
10 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
11 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
17 INFOMBIN: Business intelligence PRACT groep 1
18-19 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 1
20-25 INFOMBIN: Business intelligence PRACT groep 1
13.15-17.00 20-21 GSTMINA1 WERKCOL groep 1
23-25 GSTMINA1 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 8 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
9 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
10 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 3
11 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
12 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
13 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
wo 9.00-12.45 6-8 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 4
11 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 4
13 B-B1MAWE13 WERKCOL groep 4
13.15-17.00 6-10 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 17-20 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 1
22-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 17-18 INFOMRE: Requirements engineering HOORCOL groep 1
20-25 INFOMRE: Requirements engineering HOORCOL groep 1
9.00-12.45 9 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
11 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 7-8 SK-BANV13 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 12
WERKCOL groep 11
WERKCOL groep 9
WERKCOL groep 10
WERKCOL groep 13
13 SK-BANV13 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 7
WERKCOL groep 3
WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 1
17-18 INFOIAG: Intelligent agents HOORCOL groep 1
20-25 INFOIAG: Intelligent agents HOORCOL groep 1
13.15-15.00 7-14 INFOMGP: Game physics HOORCOL groep 1
17-18 INFOEBU: E-business WERKCOL groep 4
20-25 INFOEBU: E-business WERKCOL groep 4
15.15-17.00 17-18 INFOGR: Graphics PRACT groep 2
20-25 INFOGR: Graphics PRACT groep 2
vr 9.00-11.45 21-25 FA-CPS104 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 2-7 KI3V14002 PRACT groep 1
26 B-B2CEL09 PRESENT groep 2
9.00-17.00 15 B-B1BIOT09 PRESENT groep 2
11.00-12.45 14 WISB222 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 18 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 2
20-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 2
13.15-17.00 7-12 BETA-B1PYT HW COL groep 1

Gebouw BBL