Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Human Computer Interaction Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 201

Capaciteit: 64 personen
Type zaal: college

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 46-51 SK-BASSM HOORCOL groep 1
3-4 SK-BASSM HOORCOL groep 1
6-14 SK-BWIS3 HOORCOL groep 1
20 200300075 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 17 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
19 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
24 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 SK-BASSM WERKCOL groep 1
2 FA-MA10719 HOORCOL groep 1
3-4 SK-BASSM WERKCOL groep 1
6-14 SK-BWIS3 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 3 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
6-15 SK-MCS HOORCOL groep 1
13.15-17.00 48-50 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
17 SK-B2SPEC HOORCOL groep 1
19-22 SK-B2SPEC HOORCOL groep 1
24 SK-B2SPEC HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 WISB108 WERKCOL groep 1
2-4 WISB108 WERKCOL groep 1
6-15 SK-MCS WERKCOL groep 1
25 B-B2DIFY17 COMP PRACT groep 1
COMP PRACT groep 2
di 9.00-12.45 6 GSTBAVD1BI CLUSTER groep 1
7-13 B-B2EVO09 WERKCOL groep 1
14 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
17-18 SK-BTOYM HW COL groep 1
20-25 SK-BTOYM HW COL groep 1
9.00-17.00 5 B-B3INB16 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
3 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
4 INFOB3TC: Talen en compilers WERKCOL groep 1
11.00-15.00 50 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
11.00-17.00 51 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 2 INFOB1LI: Logica voor informatica WERKCOL groep 4
3 INFOB1LI: Logica voor informatica WERKCOL groep 4
4 INFOB1LI: Logica voor informatica WERKCOL groep 4
6 B-B3OBG05 HOORCOL groep 1
22 B-B3BETH05 HOORCOL groep 1
24-26 B-B3BETH05 PRESENT groep 1
13.15-16.00 14 SK-B2PHAR HOORCOL groep 1
15.15-17.00 50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
2 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
3 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
6-7 SK-BANV13 WERKCOL groep 1
9-10 SK-BANV13 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 48-51 SK-BASSM HOORCOL groep 1
3 SK-BASSM HOORCOL groep 1
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
9-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 1
17 B-B3EVO14 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 1
18-25 SK-BTDFT HOORCOL groep 1
9.00-15.00 15 B-B1BIOT09 PRESENT groep 3
11.00-12.45 48-51 SK-BASSM WERKCOL groep 1
3 SK-BASSM WERKCOL groep 1
6 SK-B2MEME WERKCOL groep 1
7 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
9 B-B1BIOT09 COMP PRACT groep 1
10-11 B-B1BIOT09 WERKCOL groep 3
11.00-15.00 17 B-B3EVO14 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 20 B-B2NEUR10 WERKCOL groep 2
13.15-17.00 5 SK-BFYCH WERKCOL groep 2
6-14 BETA-B1PYT: Programmeren in Python HW COL groep 1
15.15-17.00 50 INFOB1CODE: Computationeel denken WERKCOL groep 4
51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 1
2 INFOB1CODE: Computationeel denken WERKCOL groep 4
3 INFOB1CODE: Computationeel denken WERKCOL groep 4
4 INFOB1CODE: Computationeel denken WERKCOL groep 4
20 B-B2NEUR10 WERKCOL groep 3
do 9.00-10.45 6-9 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
11-14 SK-BORC3 HOORCOL groep 1
9.00-11.45 20 B-B2DIFY17 HOORCOL groep 1
22 B-B2DIFY17 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 17-18 SK-B2SPEC HOORCOL groep 1
11.00-12.45 50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
2 B-B2MGOT14 WERKCOL groep 2
3 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 1
6-9 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
11-14 SK-BORC3 WERKCOL groep 1
19 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
23 B-B2DIFY17 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
24-26 B-B3BETH05 PRESENT groep 1
11.00-15.00 51 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
5 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 50 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
17-20 BETA-B1WR HOORCOL groep 1
22-26 BETA-B1WR HOORCOL groep 1
13.15-17.00 6-9 SK-BMECH08 HW COL groep 1
11-14 SK-BMECH08 HW COL groep 1
15.15-17.00 46-51 WISB161: Inleiding kansrekening en statistiek WERKCOL groep 2
2-4 WISB161: Inleiding kansrekening en statistiek WERKCOL groep 2
17-20 NS-159B WERKCOL groep 1
22-25 NS-159B WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 18 B-B3IMMB09 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 6 SK-BFYC3 HW COL groep 1
8-9 SK-BFYC3 HW COL groep 1
11-14 SK-BFYC3 HW COL groep 1
11.00-12.45 47-51 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
2-4 SK-BFYCH WERKCOL groep 1
10 B-B2CEG16 HOORCOL groep 1
17-19 B-B1GENG16 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
22-25 B-B1GENG16 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 3
13.15-15.00 6 B-B2CEG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
8-9 B-B2CEG16 WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 2
17-20 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
22-25 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
13.15-17.00 10 SK-B2NMRM COMP PRACT groep 1
11 SK-B2NMRM COMP PRACT groep 2
12 SK-B2NMRM COMP PRACT groep 1
13 SK-B2NMRM COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie WERKCOL groep 2
17-20 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 4
22-25 INFOB2DAKI: Datastructuren en algoritmen voor KI WERKCOL groep 4

Gebouw BBG