Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 175 CLZ

Capaciteit: 30 personen
Type zaal: computerleerzaal

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 38-44 INFOMPSV: Program semantics and verification PRACT groep 1
11.00-12.45 46-51 NS-352B COMP PRACT groep 1
2-4 NS-352B COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 22-25 INFOB3KSY: Kennissystemen PRACT groep 2
13.15-17.00 47 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
48 B-B3MPMI18 COMP PRACT groep 1
50 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
2-3 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
15.15-17.00 46 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
di 9.00-10.45 37-39 INFOWO: Wetenschappelijke onderzoeksmethoden COMP PRACT groep 3
41-44 INFOWO: Wetenschappelijke onderzoeksmethoden COMP PRACT groep 3
11.00-12.45 46-51 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 2
2-4 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 2
13.15-17.00 46-51 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
2-3 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
17.15-19.00 46-51 NS-352B COMP PRACT groep 1
2-4 NS-352B COMP PRACT groep 1
wo 11.00-12.45 46-51 NS-352B COMP PRACT groep 1
2-4 NS-352B COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 37 FA-MA301 WERKCOL-1 groep 1
46-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 4
2-3 B-B2VSR COMP PRACT groep 4
4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
15.15-17.00 36 INFOB1GP: Gameprogrammeren COMP PRACT groep 1
17.15-17.30 37-44 INFOMDM: Data mining PRACT groep 2
do 9.00-10.45 22-25 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 3
9.00-12.45 3-5 B-B3INB16 COMP PRACT groep 2
11.00-12.45 49 FA-BA311 HOORCOL groep 1
13.15-14.00 40 B-B2OBI07 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 46-51 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
2-3 B-B3COMB10 COMP PRACT groep 1
4 SK-MSTBIMO HOORCOL groep 1
15.15-17.00 36 INFOFP: Functioneel programmeren COMP PRACT groep 4
37-44 INFOFP: Functioneel programmeren COMP PRACT groep 4
vr 9.00-12.45 37 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 4
11.00-12.45 36 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 2
47-51 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 3
2-4 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 3
20-25 SK-BTDFT COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 36 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 12
13.15-17.00 37 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 10
46-51 NS-EX401M COMP PRACT groep 1
2-4 NS-EX401M COMP PRACT groep 1

Gebouw BBG