Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 175

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 11 FA-MA211 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 18-20 INFOB3KSY: Kennissystemen PRACT groep 2
22-25 INFOB3KSY: Kennissystemen PRACT groep 2
15.15-17.00 17-20 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
22-25 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
di 11.00-12.45 50-51 B-B2META09 COMP PRACT groep 1
2-4 B-B2META09 COMP PRACT groep 1
17-18 SK-BKWAN WERKCOL groep 3
21-24 SK-BKWAN WERKCOL groep 3
13.15-15.00 6-14 INFOB3PET: Persuasive technologies PRACT groep 3
15.15-17.00 1-6 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 7
9-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 7
17.15-19.00 6-13 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 1
wo 9.00-12.45 3 NS-109B WERKCOL groep 3
13.15-15.00 7-14 INFOB2GO: Game-ontwerp PRACT groep 2
13.15-17.00 51 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
2 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
15.15-17.00 6-14 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 4
do 9.00-10.45 50 GEO4-2331 COMP PRACT groep 1
3 GEO4-2331 COMP PRACT groep 1
12 201300033 INDIV groep 1
18 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 3
20 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 3
22-25 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 3
11.00-12.45 1-5 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 7
10-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 7
12 201300033 INDIV groep 6
17-18 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
20 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
22-25 INFOB3STV: Software testing en verificatie PRACT groep 2
13.15-15.00 48-51 B-B2META09 COMP PRACT groep 1
2-3 B-B2META09 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 19 B-MBIEG06 COMP PRACT groep 1
20-21 B-B1EXST13 COMP PRACT groep 10
COMP PRACT groep 9
vr 10.00-12.45 6 FA-BA201 WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 1
11.00-12.45 18 SK-BTDFT COMP PRACT groep 2
20-25 SK-BTDFT COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 47-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 4
2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 4
13.15-17.00 6 SK-BSPAN WERKCOL groep 7

Gebouw BBL