Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 115

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 51 GEO3-4312 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 11 SK-BSPAN COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 11 B-B3OBG05 COMP PRACT groep 1
di 11.00-12.45 50-51 B-B2META09 COMP PRACT groep 3
2-4 B-B2META09 COMP PRACT groep 3
17-18 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
21-24 SK-BKWAN WERKCOL groep 4
wo 9.00-12.45 18 SK-B1BMC COMP PRACT groep 4
11.00-12.45 9-10 201300032 COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 7-14 INFOB2GO: Game-ontwerp PRACT groep 1
13.15-17.00 17-18 SK-B1BMC COMP PRACT groep 6
21-23 201000042 COMP PRACT groep 1
15.15-17.00 6-14 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 3
do 9.00-10.45 12 201300033 INDIV groep 2
18 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 2
20 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 2
22-25 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 2
9.00-12.45 2 GEO3-2223 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 3 GEO4-2270 COMP PRACT groep 1
12 201300033 INDIV groep 5
13.15-15.00 46-51 INFOMSSE: Software ecosystems PRACT groep 1
3-4 INFOMSSE: Software ecosystems PRACT groep 1
13.15-17.00 51 FA-MA215 COMP PRACT groep 1
vr 9.00-12.45 50-51 INFOMCM: Cognitive modeling HOORCOL groep 1
2-4 INFOMCM: Cognitive modeling HOORCOL groep 1
10.00-12.45 6 FA-BA201 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
11.00-12.45 7 200800167 COMP PRACT groep 1
9 200800167 COMP PRACT groep 1
11-12 200800167 COMP PRACT groep 1
18 SK-BTDFT COMP PRACT groep 1
20-25 SK-BTDFT COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 6-12 INFOB2WT: Webtechnologie PRACT groep 3
18 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval PRACT groep 2
20 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval PRACT groep 2
22-25 INFOB3DAR: Data-analyse en retrieval PRACT groep 2
13.15-17.00 46-51 NS-EX401M COMP PRACT groep 1
2-4 NS-EX401M COMP PRACT groep 1

Gebouw BBL