Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 109

dagtijdweekvakopmerking
ma 11.00-12.45 46-51 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 2
2-4 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 2
17-20 SK-BTDFT COMP PRACT groep 2
22-25 SK-BTDFT COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 7-13 NS-EX421M COMP PRACT groep 1
15-20 NS-EX421M COMP PRACT groep 1
22-25 NS-EX421M COMP PRACT groep 1
14.15-17.00 48 200300858 PRACT groep 1
di 9.00-10.45 49 GEO4-2327 COMP PRACT groep 1
9.00-12.45 17-25 WISB152 COMP PRACT groep 2
11.00-12.45 2 GEO4-2327 COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 6-14 INFOB3PET: Persuasive technologies PRACT groep 2
18-25 INFOB3CI: Computationele intelligentie PRACT groep 3
wo 9.00-12.45 17 SK-B1BMC COMP PRACT groep 3
11.00-12.45 48-49 GEO3-4312 WERKCOL groep 1
50 GEO3-4312 WERKCOL groep 1
9-10 201300032 COMP PRACT groep 4
13 201300032 COMP PRACT groep 4
13.15-15.00 7-14 INFOB2GO: Game-ontwerp PRACT groep 3
13.15-17.00 19 SK-B1BMC COMP PRACT groep 1
21-23 201000042 COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 49-51 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie PRACT groep 2
2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie PRACT groep 2
11 200300838 COMP PRACT groep 1
do 9.00-17.00 51 FA-MA213 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 7-8 200900352 WERKGROEP groep 1
13.15-15.00 2 INFOMSSE: Software ecosystems PRACT groep 1
4 INFOMSSE: Software ecosystems PRACT groep 2
15.15-17.00 47-48 GEO4-2312 WERKCOL groep 1
51 GEO4-2327 COMP PRACT groep 1
2 GEO4-2312 WERKCOL groep 1
17-18 WISB152 COMP PRACT groep 2
20-25 WISB152 COMP PRACT groep 2
vr 9.00-10.45 20 201500053 PRACT groep 6
22 201600305 PRACT groep 2
9.00-12.45 50-51 INFOMCM: Cognitive modeling HOORCOL groep 1
2-4 INFOMCM: Cognitive modeling HOORCOL groep 1
11.00-12.45 47 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 3
PRACT groep 2
49 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 2
PRACT groep 3
20 201500053 PRACT groep 5
22 201600305 PRACT groep 1
13.15-15.00 20 201500053 PRACT groep 20
13.15-17.00 6 SK-BSPAN WERKCOL groep 7
15.15-17.00 20 201500053 PRACT groep 19

Gebouw BBL