Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Human Computer Interaction Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 106

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 38 B-B1EVBI13 WERKCOL groep 1
2 B-B2META09 WERKCOL groep 2
4 B-B2META09 WERKCOL groep 2
11.00-12.45 39 FA-301 HOORCOL groep 1
40 FA-BA10117 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
41 FA-301 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 39 B-B1MB05 GROEPS OW groep 9
46-51 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
2-5 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 37 SK-BWS1 WERKCOL groep 1
SK-BWSNK1 WERKCOL groep 1
39 SK-BWS1 WERKCOL groep 1
39-42 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 1
40 SK-BWS1 WERKCOL groep 1
41 SK-BWS1 WERKCOL groep 1
42 SK-BWS1 WERKCOL groep 1
48-50 WISB108 WERKCOL groep 5
51 B-B1BEP13 WERKCOL groep 8
2-4 WISB108 WERKCOL groep 5
17.15-19.00 38 SK-BWS1 WERKCOL groep 6
SK-BWSNK1 WERKCOL groep 6
43 SK-BWS1 WERKCOL groep 6
SK-BWSNK1 WERKCOL groep 6
di 9.00-10.45 37-38 FA-BA303 WERKCOL groep 8
WERKCOL groep 7
42 FA-BA102 GROEPS OW groep 3
9.00-11.45 39 B-MEPSB HOORCOL groep 1
9.00-12.45 46-51 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
2-4 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 36 B-B1MB05 GROEPS OW groep 12
38 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 3
40-42 SK-BWSNK1 WERKCOL groep 3
13.15-14.00 51 FA-BA311 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 48 B-B1BEP13 WERKCOL groep 7
49 B-B1BEP13 WERKCOL groep 3
3-4 B-B1BEP13 WERKCOL groep 10
13.15-17.00 37-42 B-B3DID14 WERKCOL groep 1
46-47 B-B3LEM18 WERKCOL groep 4
WERKCOL groep 1
WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 2
WERKCOL groep 3
14.15-15.00 51 FA-BA311 WERKCOL groep 4
15.15-17.00 43-44 INFOMDSS: Data science and society WERKCOL groep 3
49 B-B1BEP13 WERKCOL groep 8
wo 9.00-10.45 41 SK-BORSP PRESENT groep 3
3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 2
9.00-11.45 47-49 B-B2META09 WERKCOL groep 3
9.00-17.00 5 B-B3EVON19 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 37-45 B-MIBID HW COL groep 1
2 201900054 WERKGROEP groep 10
13.15-14.00 37-41 DI-408-09 GROEPS OW groep 5
13.15-15.00 2 201400068 PROJECT groep 26
13.15-16.00 50 FA-BA203 COMM OW groep 6
13.15-17.00 44 B-B2PLFY09 GROEPS OW groep 3
14.00-14.45 37-41 DI-408-09 GROEPS OW groep 6
15.15-17.00 49 201400068 PROJECT groep 25
2 201400068 PROJECT groep 25
do 9.00-12.45 37-45 B-MIBID HW COL groep 1
46-51 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
2-4 B-B3COMB10 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 37-45 B-MIBID HW COL groep 1
46-49 SK-BFYAN13 WERKCOL groep 13
vr 9.00-10.45 47 B-B3EVON19 WERKCOL groep 2
50 B-B3EVON19 WERKCOL groep 2
3 B-B1DIER05 WERKCOL groep 4
9.00-12.45 45 B-B1MOL14 WERKCOL groep 2
9.00-17.00 37-43 B-MLOOP10 PRESENT groep 1
44 SK-BORSP PRESENT groep 10
PRESENT groep 11
PRESENT groep 12
5 B-B2META09 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 47-50 B-B3EVON19 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 36 B-B1EVBI13 WERKCOL groep 11
47-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
15.15-17.00 36 B-B1MOL14 WERKCOL groep 3

Gebouw BBG