Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 103

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 39 GEO3-4304 COMP PRACT groep 1
42 GEO3-4304 COMP PRACT groep 1
44 GEO3-4304 COMP PRACT groep 1
51 GEO3-4312 WERKCOL groep 1
9.30-10.45 41 B-B1EVBI13 COMP PRACT groep 7
10.00-12.45 50 200400022 PRACT groep 1
11.00-12.45 46-49 GEO3-1306 COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 50-51 FI-MSECRM1 COMP PRACT groep 1
14.15-17.00 48 200300858 PRACT groep 1
15.15-17.00 37-39 GEO4-4412 COMP PRACT groep 1
40 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 4
41-44 GEO4-4412 COMP PRACT groep 1
di 9.00-12.45 37-39 GEO4-4404 COMP PRACT groep 1
41-43 GEO4-4404 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 39 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 10
50-51 B-B2META09 COMP PRACT groep 2
2-4 B-B2META09 COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 48-49 B-B2META09 COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 46 201700037 PRACT groep 1
17.15-19.00 46-51 NS-352B COMP PRACT groep 1
2-4 NS-352B COMP PRACT groep 1
wo 9.00-10.45 44 INFOMMAIR: Methods in AI research PRACT groep 2
9.00-12.45 46 GEO1-3051 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 42-44 INFOMMAIR: Methods in AI research PRACT groep 2
47-48 NS-352B COMP PRACT groep 1
49 GEO2-3118 WERKCOL groep 1
50-51 NS-352B COMP PRACT groep 1
2-4 NS-352B COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 37-44 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 2
15.15-17.00 37-44 INFOB1GP: Gameprogrammeren COMP PRACT groep 1
15.15-18.00 46-47 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
15.15-19.00 50 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
2-4 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
16.15-18.00 48 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
17.15-19.00 37-44 INFOMDM: Data mining PRACT groep 1
do 9.00-10.45 39 B-B1MB05 COMP PRACT groep 1
44 B-B1MB05 COMP PRACT groep 1
50 GEO4-2331 COMP PRACT groep 1
3 GEO4-2331 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 37-39 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 3
41-44 INFOMSO: Modelleren en systeemontwikkeling COMP PRACT groep 3
45-51 NS-MO405M COMP PRACT groep 1
2-4 NS-MO405M COMP PRACT groep 1
13.15-15.00 48-51 B-B2META09 COMP PRACT groep 2
2-3 B-B2META09 COMP PRACT groep 2
13.15-17.00 40 200800285 PRACT groep 1
42 200800285 PRACT groep 1
15.15-17.00 39 INFOFP: Functioneel programmeren COMP PRACT groep 1
41 GEO4-4404 COMP PRACT groep 1
43 GEO4-4404 COMP PRACT groep 1
46-51 WISB251 COMP PRACT groep 2
2-4 WISB251 COMP PRACT groep 2
vr 9.00-10.45 37-44 INFOIBV: Beeldverwerking PRACT groep 3
9.00-12.45 49 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
51 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
2-4 GEO2-3031 COMP PRACT groep 1
11.00-12.45 40-41 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 2
43-44 INFOIMP: Imperatief programmeren COMP PRACT groep 2
13.15-15.00 47-51 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
2-4 B-B2VSR COMP PRACT groep 3
15.15-17.00 40-41 INFOB1GP: Gameprogrammeren COMP PRACT groep 1
43-44 INFOB1GP: Gameprogrammeren COMP PRACT groep 1

Gebouw BBL