Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 083

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 4 GEO2-3118 HOORCOL groep 1
7-9 GEO2-1215 HOORCOL groep 1
11-13 GEO2-1215 HOORCOL groep 1
17 GEO2-4117 HOORCOL groep 1
20 GEO2-4117 HOORCOL groep 1
9.00-11.45 6 GEO2-1215 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 18 GEO2-4117 HOORCOL groep 1
11.00-11.45 8 B-B3MCRE17 WERKCOL groep 1
B-B3MCRT17 ONDERZOEK groep 1
11.00-12.45 3-4 INFOB3TC: Talen en compilers PRACT groep 3
11 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 3
12 INFOB3IT: Interactie-technologie COMP PRACT groep 1
13.15-17.00 17-20 GEO2-2116 HOORCOL groep 1
13.15-19.00 22-23 GEO2-2116 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 6-8 GEO3-3046 HOORCOL groep 1
10-13 GEO3-3046 HOORCOL groep 1
di 9.00-9.45 19 GEO2-1118 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 18 GEO3-4207 HOORCOL groep 1
10.00-10.45 17 GEO4-2605 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 19 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
20 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
10.00-16.00 21 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 INFOB1IUW: Informatieuitwisseling WERKCOL groep 3
6-8 INFODB: Databases WERKCOL groep 4
10-14 INFODB: Databases WERKCOL groep 4
24-25 INFOGR: Graphics WERKCOL groep 3
15.15-17.00 6 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
7 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 2
8-11 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
9-11 KI1V13009: Modelleren en programmeren voor KI COMP PRACT groep 5
COMP PRACT groep 6
12 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
13 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 6-9 GEO3-2124 HOORCOL groep 1
12 GEO3-2124 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 19 GEO4-2519 HOORCOL groep 1
9.00-15.00 4 INFOB1PGT: Gametechnologie introductieproject WERKCOL groep 3
INFOB1PICA: Informatica introductieproject WERKCOL groep 3
11.00-12.45 6-14 GEO3-2225 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2-4 INFOB2KI: Kunstmatige intelligentie PRACT groep 4
6-14 NS-159B WERKCOL groep 1
17-19 NS-361B WERKCOL groep 1
20 INFODS: Datastructuren WERKCOL groep 3
21-24 NS-361B WERKCOL groep 1
do 9.00-12.45 17-18 GEO2-2116 HOORCOL groep 1
20-21 GEO2-2116 HOORCOL groep 1
26 GEO2-2116 PRESENT groep 1
11.00-12.45 4 SK-BORC13 WERKCOL groep 19
WERKCOL groep 13
WERKCOL groep 16
WERKCOL groep 20
WERKCOL groep 14
WERKCOL groep 15
6 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 1
7-13 GEO3-3046 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 4 GEO4-2332 HOORCOL groep 1
7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 8
15.15-17.00 12-14 INFOB3DW: Discrete wiskunde WERKCOL groep 2
vr 9.00-15.00 2-3 GEO4-1450 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 2 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 4
4-9 KI2V12009: Datastructuren voor KI PRACT groep 4
7-8 WISB222 WERKCOL groep 1
10-12 WISB222 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 22 SK-B1BMC WERKCOL groep 3

Gebouw BBL