Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 071

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-10.45 7 GSTVD1AK WERKGROEP groep 1
10 GSTVD1AK WERKGROEP groep 1
12 GSTVD1AK WERKGROEP groep 1
16 GSTVD1AK WERKGROEP groep 1
22 GEO1-3415 WERKCOL groep 1
24-26 GEO1-3415 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 6-11 GEO1-1122 WERKCOL groep 1
15 GEO1-1122 WERKCOL groep 1
19 GEO4-2605 WERKCOL groep 1
20 SK-BCHDO WERKCOL groep 5
22-25 SK-BCHDO WERKCOL groep 5
13.15-15.00 12 200600042 WERKGROEP groep 5
15 GEO4-2314 PRESENT groep 1
15.15-17.00 15 GEO4-2314 PRESENT groep 1
15.15-18.00 7-13 NS-112B WERKCOL groep 3
di 9.00-10.45 12 GEO2-3510 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 3 201700103 WERKGROEP groep 2
6 FA-MA202 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-9 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
11-14 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
17-26 GEO4-2519 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 9 201400069 WERKCOL groep 6
17 200300156 WERKGROEP groep 28
20 200300156 WERKGROEP groep 28
22-24 200300156 WERKGROEP groep 28
13.15-17.00 18 FA-BA200 WERKCOL groep 1
wo 9.00-10.45 2-4 GEO4-3905 WERKCOL groep 1
11-15 FA-450 PRACT groep 1
20-22 GEO1-3415 WERKCOL groep 1
24 GEO1-3415 WERKCOL groep 1
9.00-12.45 18 FA-BA200 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 2-4 GEO4-3905 WERKCOL groep 1
6-14 GEO1-1122 WERKCOL groep 1
19-22 GEO3-3503 TUTORIAL groep 1
24 GEO3-3503 TUTORIAL groep 1
13.15-15.00 2-3 GEO3-3405 WERKCOL groep 1
6-13 GEO2-3105 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 18-26 GEO2-2273 WERKCOL groep 1
15.15-17.00 2-3 GEO3-3405 WERKCOL groep 1
4 B-B1TUBIO GROEPS OW groep 2
6-13 GEO3-3110 WERKCOL groep 1
do 9.00-10.45 6 200600042 WERKGROEP groep 17
9.00-12.00 11 FI-MHPSDIL WORKSHOP groep 23
9.00-12.45 7-9 GEO1-2414 WERKCOL groep 1
11-13 GEO1-2414 WERKCOL groep 1
15 GEO1-2414 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 3 GEO1-2204 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 13 GEO2-3510 WERKCOL groep 1
18 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
20 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
22 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
25 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
13.15-17.00 3-4 GEO4-3518 WERKCOL groep 1
6 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 5
7-8 SK-BSPAN WERKCOL-2 groep 1
15.15-17.00 18 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
20 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
22 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
25 GEO3-3312 WERKCOL groep 1
17.15-19.00 6-9 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
10 GEO2-3510 WERKCOL groep 1
11-13 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
vr 9.00-10.45 3 GEO4-3906 WERKCOL groep 1
11-12 FA-450 PRACT groep 1
14 FA-450 PRACT groep 1
18 GEO1-3201 WERKCOL groep 1
20-25 GEO1-3201 WERKCOL groep 1
11.00-12.45 7-9 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
11-12 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
14 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
18 GEO1-3201 WERKCOL groep 1
20-25 GEO1-3201 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 7-9 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
11-12 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
14 GEO1-2255 WERKCOL groep 1
18 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
20-21 GEO2-3055 WERKCOL groep 1
23-25 GEO2-3055 WERKCOL groep 1

Gebouw BBL