Department of Information and Computing Sciences

Departement Informatica Onderwijs
Bachelor Informatica Informatiekunde Kunstmatige intelligentie Master Computing Science Game&Media Technology Artifical Intelligence Business Informatics

Onderwijs Informatica en Informatiekunde

Zaalfaciliteiten

Zaal 065

dagtijdweekvakopmerking
ma 9.00-12.45 4 GEO3-1306 HOORCOL groep 1
6 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 GEO3-4306 HOORCOL groep 1
2-3 GEO3-4306 HOORCOL groep 1
7-8 B-B1BIOT09 COMP PRACT groep 4
10-11 B-B1BIOT09 COMP PRACT groep 4
13.15-15.00 2 GEO2-3053 WERKCOL groep 1
4 B-B2MGOT14 HOORCOL groep 3
17-20 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
25 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 51 GEO4-1514B HOORCOL groep 1
15.15-17.00 2 201400068 PROJECT groep 15
3-4 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
6-13 NS-364B HOORCOL groep 1
17 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
19-20 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
22 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
24-26 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
di 9.00-12.45 51 GEO4-2327 HOORCOL groep 1
3 201700103 WERKGROEP groep 3
5 B-B2CEL09 PRESENT groep 1
9-10 GEO3-2126 HOORCOL groep 1
15 GEO3-2126 HOORCOL groep 1
10.00-12.45 50 GEO4-2332 HOORCOL groep 1
17 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 6-7 GEO3-2126 HOORCOL groep 1
8 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
11 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
12 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
13 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
14 INFODB: Databases WERKCOL groep 1
18-23 GEO1-2272 WERKCOL groep 1
13.15-15.00 50 201300019 PRACT groep 1
PRACT groep 2
17 FA-BA204 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
22 FA-BA204 WERKCOL groep 6
WERKCOL groep 5
24 FA-BA204 WERKCOL groep 5
WERKCOL groep 6
15.15-17.00 46-51 NS-121B WERKCOL groep 1
2-4 NS-121B WERKCOL groep 1
6 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
7 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
8 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
9 INFOB1OIS: Ontwerpen van interactieve systemen WERKCOL groep 4
wo 9.00-10.45 46-51 GEO3-4306 HOORCOL groep 1
2-3 GEO3-4306 HOORCOL groep 1
9.00-12.45 4 GEO3-1306 HOORCOL groep 1
11 FA-CPS103 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 46-51 GEO3-4306 WERKCOL groep 1
2-3 GEO3-4306 WERKCOL groep 1
18 SK-BCHDO WERKCOL groep 4
22-23 SK-BCHDO WERKCOL groep 4
13.15-15.00 46-51 GEO3-1302 HOORCOL groep 1
2-4 GEO3-1302 HOORCOL groep 1
17-18 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
26 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
13.15-17.00 22 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 51 GEO4-2508 HW COL groep 1
2 GEO4-2508 HW COL groep 1
do 9.00-10.45 50 GEO4-GIMA1 HW COL groep 1
2-3 GEO2-2274 WERKCOL groep 1
18 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
21-24 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
10.00-17.00 26 GEO4-2605 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 50 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
2 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
3 GEO2-4201 WERKCOL-1 groep 1
4 INFOB3CC: Concurrency WERKCOL groep 2
7-10 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 1
11 B-B1SYSB09 COMP PRACT groep 6
12-14 INFOAL: Algoritmiek WERKCOL groep 1
17-18 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
20 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
22-25 GEO2-3010 HOORCOL groep 1
11.00-15.00 51 B-B2GEBI05 HOORCOL groep 1
13.15-15.00 50 201000398 WERKGROEP groep 13
3 201000398 WERKGROEP groep 15
7-15 GEO4-4403 HOORCOL groep 1
13.15-16.00 20 GEO4-1420 HOORCOL groep 1
15.15-17.00 47-50 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
3 GEO1-3052 WERKCOL groep 1
7-15 GEO4-4403 INDIV groep 1
vr 9.00-10.45 51 GEO3-1302 HOORCOL groep 1
2-3 GEO3-1302 HOORCOL groep 1
18 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
20-24 GEO1-2210 HOORCOL groep 1
11.00-12.45 51 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 3
PRACT groep 2
2-4 INFOMPR: Pattern recognition PRACT groep 2
PRACT groep 3
7-9 INFOB1OICT: Organisaties en ICT WERKCOL groep 2
11-12 INFOB1OICT: Organisaties en ICT WERKCOL groep 2
14 INFOB1OICT: Organisaties en ICT WERKCOL groep 2

Gebouw BBL